Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tramin 10. 1. 2018 16:20

Zdravím,
jaké jsou podmínky pro poskytnutí KK Visa Infinite,když budu mít Erste Premier účet.Jaký
je nijnižší úvěrový limit na kartě a jestli je nutné dokládat potvrzení o příjmu,dík.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 16:35

truct píše:Obrázek

Blokli uz nekomu z vas kreditky vypovezene v listopadu? Moje jsou stale aktivni a zitra mi zacina dalsi zuctovaci obdobi, tak premyslim, jestli mam provest transakce jeste dnes, nebo to risknout a pockat do zitrka?
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 10. 1. 2018 17:07

Mam stejny dopis k 5 KK. Zavrit by se meli dneska o pulnoci. Tak vydrz
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 19:14

Tak to radeji provedu transakce jeste pred pulnoci.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 1. 2018 19:32

Já žádný takový dopis (zatím) nedostal. Neváhal bych a platil dnes. (Tedy pokud to podle podmínek znamená, že mají dát i vratku, což pochopitelně nemám nastudováno.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rippe 10. 1. 2018 19:48

Zkusim to no, za zkousku nic nedam.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 1. 2018 21:25

Pokud se bonusy počítají až ze zaúčtované platby, což lze předpokládat,že bude až zítra, tak bych to taky zkusil a pak chtěl ještě ten nový bonus vyplatit. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 10. 1. 2018 21:29

tramin píše:Zdravím,
jaké jsou podmínky pro poskytnutí KK Visa Infinite,když budu mít Erste Premier účet.Jaký
je nijnižší úvěrový limit na kartě a jestli je nutné dokládat potvrzení o příjmu,dík.

kdyz jsem zadal o EP tak min. limit byl 50k
u mne kdysi davno potvrzeni o prijmu chteli, ale bylo to jeste za starych podminek, kdy vyzadovali prijem 100k A platby kartou ve vysi 250k rocne aby bylo vedeni zdarma.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eL Ká 10. 1. 2018 21:33

Erste bankéřka na centrále v Praze mi tvrdila potvrzení příjmů 100k pro Visa Infinite Credit. Že prý je tak hodně prestižní :D :D
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 11. 1. 2018 09:06

A má někdo zkušenost z poslední doby?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 1. 2018 09:57

Já to viděl u sebe, každý privátní bankéř má svůj přístup a postup a nakecává klientům, co se mu hodí. Já kdysi zažádal o výměnu bankéře, protože mi lhal i v emailu, což nadřízení uznali a bylo mi vyhověno. Nejlepší je si vše si podrobně nastudovat a pak jít si zažádat na pobočku
https://www.erstepremier.cz/content/dam ... t_2017.pdf
https://www.csas.cz/banka/content/inet/ ... 7.2016.pdf

Dle druhého odkazu stačí nyní měsíční příjem 50000 Kč a od 1.2.2018 to bude 70000 Kč.

Jak jste dopadli ti, komu vypověděli KK ČS? Už je máte zablokovaný?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rippe 11. 1. 2018 14:16

Jsou stale aktivni, dnes zaclo nove uctovaci obdobi, ale transakce jsem pro jistotu provedl uz vcera v noci pred pulnoci.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod netlik 12. 1. 2018 00:07

Já je mám již bloklé a bez prémií za uplynulý měsíc.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 05:20

Take mam uz tri kreditky blokle, jsou to ty, co jim zacina ucetni obdobi 11. den v mesici, ctvrta je aktivni, tam je jine ucetni obdobi. Bonusy za minule ucetni obdobi pripsany, za platby v soucasnem ucetnim obdobi jeste ne, ale to vzdy pripisovali az na konci ucetniho obdobi, takze dle me je to cajk. Doplatim ty blokle karty tak, aby tam zustal dluh 350 Kc, ktery se vyrovna z bonusu, platby se mi zauctovali az v soucasnem ucetnim obdobi, takze si myslim, ze mam na bonus za soucasne ucetni obdobi jeste narok.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 1. 2018 17:48

Jak v Servisu24 poznáte, že máte KK bloklé?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků