Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 1. 2018 06:29

Přesně proto by měl jít do háje. Měl by myslet na to, že jsou tu slabomyslnější jedinci, jako Ty, které by tím mohl zmást. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 07:16

Jen abys nebyl pomateny ty. ;-)
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarKom 12. 1. 2018 10:56

Můžete si laskavě ten spam strčit někam?! Tady se diskutuje o fungovaní Curvy! Žebrat si choďte pod most.

Už po několikáté se mi stalo, že jsem nezaplatil. Nikdy jsem nepřekročil limit, většinou šlo o letenky, snad 1 pokus z 15 mi vyšel, jinak člověk musel použít jinou kartu. Jestli to takhle půjde dál, tak půjde Curva do koše.
Stejně musím těch pár karet nosit s sebou, spoléhat na tu jedinou nelze.

Snad ob týden borcům na podporu píšu a oni se pořád omlouvají/vymlouvají na risk engine, testovaní a kdesi cosi.
Jsem zvědav komu dojde trpělivost dřív. :oboze
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 12. 1. 2018 11:04

Taky jsem nezaplatil, na propojené kartě bylo 40 tisíc, platba 6 a limit překročen. Pak jsem si uvědomil, že jsem možná měl použít chip a neplatit bezkontaktně, ale to terminály u českých karet píšou.
Navíc nejsem schopný ani zjistit své limity, když kliknu v aplikaci na limity, tak mi to napíše "Failed to fetch attachments". Vám ostatním limity zjistit jde?
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarKom 12. 1. 2018 11:09

Jde mi to normálně, pustim appku, levé menu, curve card limits a vidím detaily.
2000 liber/den, 200 liber z ATM/den a pak další jako last 30 day, last 365 day.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 1. 2018 11:14

jujec píše:Navíc nejsem schopný ani zjistit své limity, když kliknu v aplikaci na limity, tak mi to napíše "Failed to fetch attachments". Vám ostatním limity zjistit jde?

Máš poslední verzi? Taky mně to chvíli hlásilo, pomohla aktualizace..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 12. 1. 2018 11:17

Podle mě se to nehejbe z toho důvodu, že explicitně v emailu Welcome to Curva! píšou "...once we start shipping cards from mid-January." Tzn. by každý, kdo chápe psaný text, měl čekat, že se to začne hýbat tak v pondělí 15.1.
Jakou jim to pak půjde rychlostí, je už jiná věc :)
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 12. 1. 2018 12:03

curve jede normálně, za sebe si nemůžu stěžovat, nemám jedinou zamítnutou platbu, za měsíc cca 80 transakcí.
Akorát minulý týden na takovém netradičním miniterminálu to nešlo bezkontaktně, ale prý jim to dělá často, tak jsem zkusil konktaktně a prošlo to. Což ale asi nebyla chyba curve.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 12. 1. 2018 14:58

Hi, please note that our partners have scheduled downtime between 00:00 AM and 02:00 AM GMT this Sunday. Be sure to carry a back-up card.

ja zatím taky neměl problém, krom 3.11. kdy to stihli nahodid dřív, než jsem potřeboval
možná by stálo za to uvádět s kterou kartou Vám to dělá problém
RB Deluxe, UCB Agip (vč. změn podkladové měny), mBank+ bez problémů, ČEZ pouze zpětně via "Back in time", ale to je problém na straně vydavatele, řešil jsme to s infolinkou
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 1. 2018 17:53

Já bojoval s risk engine a dopisoval si 3-4 měsíce, než si vše sedlo. Mají skryté limity, ty oficiální na začátku používání neplatí a nemají rádi mnoho a větší výběry z bankomatu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 13. 1. 2018 19:05

avathar píše:Curva všechno účtuje v Londýně takže zahraničí platba.


Kontroloval jsem na výpisu s mBank plus a nesedí mi to.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 13. 1. 2018 20:11

Takže pokud platíš Curve kartou, kde jako podkladová je KK mBank mKreditka Plus, tak je s toho jen bonus 1%?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 13. 1. 2018 20:23

Měl jsem to tak 2x za sebou, teď si příští výpis taky zkontroluju. Primární kk mám jinou, takže mBank Plus využívám jen omezeně.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 13. 1. 2018 20:35

Udělám 25t a dostanu 500. Co s tim?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 13. 1. 2018 20:45

A neni to mKreditka eshop? Tam by to bylo logicke. 2% za internetove transakce.
rippe
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků