Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 11. 1. 2018 22:14

ráno i já, ale cca v 19:00 a později už ani ťuk...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 05:32

Tak jestli jsi vycerpal denni limit TK uz rano, je logicke, ze vecer nezaplatis. Tankovaci karta ma denni limit ve vysi uveroveho ramce.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 12. 1. 2018 07:25

úvěrovým limitem to rozhodně není, transakce skutečně spadne až na dokončení na portále CK. Včera jsme potřeboval dotankovat na 2 karty v celkové sumě DO úvěrového limitu TK, tam problém není.

Stejný problém i nyní, ani teď nemůžu natankovat.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 07:39

Me tedy dnes rano Tankovaci karta fungovala.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 12. 1. 2018 08:17

v TK podle mě problém není, problém vidím spíš na straně CK
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 1. 2018 08:17

Já taky zhruba před hodinou tankoval bez problému. Jsi si jistý, že zadáváš údaje správně? Já si takhle už párkrát byl jistý a zuřivě si trval na svém a pak jsem zjistil, že k číslu karty zadávám platnost a kód z jiné karty od stejného ústavu (kreditka/debetka).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 12. 1. 2018 08:18

drkarel: naprosto ano, projde autorizace, i 3DS, vidím transakce se dokončuje, přesměrováváme k obchodníkovi a pak chyba...

jak jsme psal, problém vidím na straně CK
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 1. 2018 08:22

Jasně, nějak podobně se to, myslím, chová při zadání špatných údajů, akorát to zřejmě nehlásí přímo chybu, spíš něco v tom smyslu, že platba byla zamítnuta. Nevím, přijde mi divné, že jiní tankují bez problémů, takže bych to spíš na chybu CK neviděl ... tedy ... Co limity na CK? Nepřekročils?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 12. 1. 2018 08:28

právě že ani ty ne... No asi tam budu muset zavolat...

Nepíše mi to zamítnutou transakci, ale až v portálu CK:

"Vyskytla se chyba ve zpracování Vašeho požadavku na dobití karty (kód chyby: 53148). Pro více informací kontaktujte linku Péče o zákazníky."
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 1. 2018 09:08

Tankuji celý leden bez problémů, vždy ráno (v únoru mi tento nový zvyk bude i chybět :D )
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 09:17

A TK mas nabitou? Jestli jsi splatku neposlal treba bez VS.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jirmalik 12. 1. 2018 09:45

Teď jsem volal na Rb (mall karta), ví o tom problému, problém je na straně CK, že se kod 3D tváří nějak jinak, řeší to, půjde to, až to vyřeší...
jirmalik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 12. 1. 2018 17:47

Tak jsem volal na infolinku coolkarty: děs běs katastrofa

Stává se to někdy při dobití kartou, nevíme čím to je, řešíme to, neummíme řešit přímo tuto konkrétní kartu, zkoušejte to...

A že si to můžu dobít z účtu. Fajn řešení na prd samozřejmě...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod XRPD 17. 1. 2018 07:03

Se mi podařilo nabít CK tak, že to z ní nejde dostat:
Už začátkem ledna jsem tam měl pár desítek tisíc (z prosince), pak dobito 3x 80 k. Bankomat vydal jen 3x 80k víc nepustí (limit je 250 k). To je v pořádku. Tak jsem se snažil zbytkem nabít jinou kartu, kde jsem myslel je oddělený limit 250 k, ale není tomu tak.
Shrnutí: víc než 250 k z CK za měsíc nedostanete jakýmkoliv způsobem ani jejich kombinací.
Asi nezbývá než karu zrušit (mám jich dost) a nechat si za 30 Kč převést na účet.
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 17. 1. 2018 07:16

Při zrušení karty ti peníze převedou jinam až po měsíci, pěkná pakárna.
franko_cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků