Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 11. 1. 2018 10:04

No tak to jsem zvedav na tu kompenzaci...
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 11. 1. 2018 10:32

Úroveň komunikace naprosto ostudná. To bych čekal ještě tak možná od nějaké garážové firmy, ale od banky?
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod zeim 11. 1. 2018 11:09

8myho a 10tyho jsem otocil na alze i eonce po 50k (maximalizace na nove podminky), tak jsem zvedavej jak me budou kompenzovat. nejlip 3%, to bysme meli celkem za 3k :D
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 11. 1. 2018 11:11

No ja nevim, ale u klasicke cetelemky mne prisla sms uz pred dvema tydny. Tak nevim, co chteji kompenzovat a jaky je teda stav.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 11. 1. 2018 11:12

Ty SMS 3.1. opravdu byly ostudné, ale aspoň tenhle příspěvek demonstruje snahu věc řešit, na větší korporaci zareagovat do týdne je poměrně slušné tempo. Uvidíme, jestli toho 12. dodrží a co vymyslí.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 1. 2018 11:14

Komunikace je zřejmě cool a já jsem, co se týče coolnosti, poněkud za zenitem, takže ji nemohu objektivně hodnotit. :) Na kompenzaci jsem zvědav taky, i když po pravdě nepociťuji, že by mi mělo být něco kompenzováno ... viděl bych to na mimořádný bonus ve výši dalšího 1%. (Abych předešel reakcím typu "kde to píšou", uvádím, že jsem si to vycucal z prstu.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Korzaik 11. 1. 2018 12:17

Doufám, že mi taky dají. Platil jsem hned 31.12.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 1. 2018 17:42

Tak to jsem taky zvedavy :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 12. 1. 2018 20:01

Pro info přeposílám z jejich webu:

https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post35863

Hezký den všem,
jak jsem již avizovala, tak vzhledem k tomu, že ne všichni klienti obdrželi včas informaci o novém nastavení odměn na kreditních kartách a celkově vnímáme, že komunikace této změny nebyla optimální, rozhodli jsme se pro plošnou kompenzaci. Ta se bude týkat všech karet, na kterých byl proveden nákup v období 1.-10. ledna 2018 a měly na konci roku nastavenou jakoukoli platnou odměnu za nákupy. To znamená i těch klientů, kteří informaci o změně dostali před koncem roku.
Jakou formu jsme nakonec zvolili? Rozhodli jsme se pro jednoduchou a rychlou cestu - SMS poukázku na nákup pohonných hmot v síti EuroOil v řádu stovek korun pro každého držitele dotčené karty. Pro tuto volbu mluví i to, že největší změna nastala pro ty, kteří měli nastavenou odměnu za platby na čerpacích stanicích. Konkrétní výše poukázky bude individuální, tak aby pokryla rozdíl mezi původním a novým nastavením odměn.
Do konce měsíce tak každý z těchto klientů obdrží omluvný dopis s podrobnými informacemi.
Nicméně pokud vám – členům naší komunity – nebude tato forma vyhovovat, ozvěte se nám a společně zkusíme najít jiné řešení.
(brand@hellobank.cz).

Krásný a pohodový víkend,
Gábina Pithartová
Brand & Customer Experience Director
Hello bank! by Cetelem
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 21:36

Ajajaj, mam to hranicni, doufam, ze budou brat opravdu datum provedeni transakce a ne datum zauctovani.
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 12. 1. 2018 21:47

Já zase obráceně - doufám, že budou brát datum zaúčtování ..
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 1. 2018 21:56

No to jsem zvedav jak velkou poukazku dostanu, do 10/1 jsem me zaplaceno kartou nejakych necelych 10 tisic
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 22:09

No ja skoro 200 tisic na 4 kreditkach (moje + pribuznych).
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 1. 2018 22:20

Tak asi to bude rozdíl mezi původním % a tím aktuálním jedním %, když to sama píše.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rippe 12. 1. 2018 22:45

Takze bych mel dostat poukazky celkem na cca 4000 Kc na benzin. :hm
rippe
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků