Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 1. 2018 06:58

wit.cz píše:Tak asi to bude rozdíl mezi původním % a tím aktuálním jedním %, když to sama píše.


To by byla ta lepší varianta. Já z toho získal pocit, že to bude rozdíl 800/600-500=300/100, ale zase na druhou stranu ti, co by měli nastavení na všechny platby, by museli 100 doplácet, což je nesmysl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rippe 13. 1. 2018 09:11

To je blbost, nekdo by provedl platbu za korunu a doplatili by mu 599 do puvodniho max limitu? :lol:
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 1. 2018 09:36

Jo, vždyť to píšu, ovšem pak lituju ty stěžovatele, kteří udělali nákup za 79 korun a připíšou jim mimořádný bonus 0,79 (pokud v měsíci utratí více než 500,-). :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 1. 2018 13:59

Vubec nechapu, za co chteji koho odskodnovat. Ale kdyz prijde poukazka, proc ne.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 14. 1. 2018 11:05

Děláte si zbytečné naděje, na nějaké dodatečně vyplacené tisícové částky zapomeňte, je tam výslovně napsáno toto:

v řádu stovek korun pro každého držitele dotčené karty
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod rippe 14. 1. 2018 11:47

No nevim, ty SMS poukazy na PHM EuroOil, co davali v minulosti v soutezi, byli vzdy tisicikorunove. Ja tehdy dostal ctyri. Ale asi zalezi na tom, co sami dostali od EuroOilu. Nejspis jim to EuroOil dava zdarma v ramci nejake spoluprace?
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 14. 1. 2018 18:48

To ze něco davali drive nehraje zadnou roli.
Eurooil spolupracuje i s CSOB, uz jsem tak získal nejake poukazky v radu stokorun, myslim 400 a 500.
Taky při placeni Premium kreditkou je sleva 1 Kc/l.
Takze když Gabka napsala v radu stokorun, tak pocitam 200 - 500 Kc. Uvidíme, zbytecne spekulovat.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 18. 1. 2018 12:11

Další novinka. Komu nevyhovují poukazy, může napsat email s návrhem jiné kompenzace. Informace bude dostupná jen na fóru (viz pokračování diskuze)

Děkujeme všem účastníkům diskuse ke změnám odměn na kreditních kartách a také za vaše návrhy na řešení a kompenzaci. Samozřejmě, že jsme analyzovali více variant kompenzace vč. posunutí platnosti nového nastavení, nicméně po zvážení technické a časové náročnosti jsme se rozhodli pro již avizované SMS poukázky na nákup PHM. Pro členy komunity jsme nabídli i možnost individuální diskuse o formě kompenzace (emailová adresa brand@hellobank.cz), ale zatím bez odezvy. :)
Děkujeme za pochopení a mějte pěkný den!


https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post35910

Napsal jsem jim, že chci hodnotu poukázky připsat na kartový účet. Uvidíme ;-)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moure 18. 1. 2018 13:03

Ja na sebe upozornovat nebudu. :D
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 18. 1. 2018 13:06

Aby jim stačily poukázky 8-)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moure 18. 1. 2018 13:08

Ja budu rad, kdyz me nezrusi kreditky, jako to udelala CS.
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod powery 19. 1. 2018 13:29

Proto bychom rádi tohle téma již uzavřeli a jako poslední termín pro možnost zaslání emailu (ohledně kompenzace) berte prosím dnešní den – pátek 19. 1. 2018 do 18:00 hodin.

https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post35930
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 1. 2018 13:52

Nějak se nemohu dočkat odpovědi od zdroje. Je, prosím, někde v novém IB možnost zažádat o nálepku? Nějak to nemůžu najít, mám tam exspirovanou nálepku tvářící se jako aktivní, u ní žádná obnova není a nikde nemůžu najít ani žádost o novou. Díky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 19. 1. 2018 17:44

powery píše:Proto bychom rádi tohle téma již uzavřeli a jako poslední termín pro možnost zaslání emailu (ohledně kompenzace) berte prosím dnešní den – pátek 19. 1. 2018 do 18:00 hodin.

https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post35930


Tak mi psali email a jako kompenzaci dají 200,-;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 19. 1. 2018 20:19

Tak to je pikantní. Mně to "individuálně posoudili" čirou náhodou na úplně stejnou částku. :-)
jako formu kompenzace od nás získáváte 200,- Kč, které Vám budou připsány na Váš revolvingový účet do konce měsíce ledna 2018.
Výše kompenzace byla individuálně posouzena a odvíjela se od transakcí provedených v období 1.-10. ledna 2018 a rozdílu výše odměn mezi novým a starým programem.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků