PayPal a vše o něm

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 30. 11. 2017 22:21

k dnešnímu dni pořád nejsem schopen zaplatit z www.ebay.com (neproběhne ověření checkout PayPal), takže musím použít (např.) www.ebay.ca, kde to funguje.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 1. 12. 2017 10:58

neosobně píše:Tak PP koukám zase "inovoval" změnu možnosti platit kursem karty...samozřejmě opět v neprospěch klienta...pořád se nabízí jako preferovaný kurs PP, když jej chci změnit a proklikám se k tomu, tak za "odměnu" na mě vyskočí znovu přihlašovací okno.... )) )) ))


Taky jsem s tím nějak bojoval. Dalo se to přenastavit. Zkus se podívat, co máš přímo v účtu v PayPalu :
Nastavení - Payments - Manage Pre-approoved payments - Set Available Funding Sources - Conversion Options a tam vidím, jakým způsobem mám nastavený přepočet (Bill me in the currency listed on the seller's invoice).
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 12. 2017 11:26

díky, už jsem to kdysi nastavoval, ale zase mi to změnili, takže díky za postup, nastaveno :-)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 1. 2018 17:37

Potvrzuji NEKONEČNÉ problémy s přihlášením do PP, při pokusu zaplatit PP, vše se vhodí do nekonečné smyčky "ověřování vašich informací", navíc tam běhá nelogicky malé ověřovací kolečko, místo správného velkého kolečka se zámkem... funguje jedině nákup přes kanadské ebay... :oboze
Ještě, že těm Šmejdům z PP nedám vydělat nic a vše překlikám přes kurz karty...za co by to taky chtěli... :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 1. 2018 23:01

nemůže za to nejspíš PayPal ale Ebay, který má na různých webech jinak udělaný ten checkout. Proto na ebay.com nezaplatíš a na ebay.ca ano. A blbý je že nejde zaplatit ani v apikaci v telefonu.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 26. 1. 2018 20:14

V aplikaci neni ta volba xchange na card issuera vubec dostupna
Takz kdyz si to nastavit na paypal.com na kurz karty, tak to mozna v aplikaci nepujde nakoupit...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 8. 2. 2018 08:30

neosobně : tyto problémy zmiňují lidé na více místech. Jako možné řešení se uvádí to, cos popsal (zvolit stránky ebay z jiné domény/lokality) nebo druhá možnost zalogovat se do PayPalu v jiném okně prohlížeče a pak údajně platba z ebay prošla.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 9. 2. 2018 01:39

Poradil by mi nekdo, treba SZ, jak

a) overim us paypal ucet (chce to us telefonni cislo), nebo
b) sezenu levne us platebni kartu, ktera se da lehce dobit

diky
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 9. 2. 2018 11:02

ve zkratce neověříš a neseženeš
us paypal účet vezme akorát us kartu
v us není tak jednoduché založit účet, potřebuješ SSN (social security number), které má jenom amík nebo rezident, v pár bankách to lze osobně s pasem např. Bank of America
prepaid karty pravděpodobně neexistují kvůli fraud risk
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 9. 2. 2018 11:54

a nemoh by pouzit visa gift card ? neni dobijeci ale je prepaid. asi nepujde napojit na paypal, ze ?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 9. 2. 2018 12:15

no ikdyby šla tak ji vybiješ a co pak?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 9. 2. 2018 14:40

pak si koupim dalsi. viz manuf spend, ktery s nima pracuje.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 9. 2. 2018 15:33

tak prepaid karty sice existují, ale také vyžadují SSN pro vydání
gift kartou se stejně nevyhneš nutnosti ji zakoupit v US nebo tam někoho znát
to už je pak stejně jednodušší si tam účet otevřít s pasem (BoA pří zůstatku tuším 1200 USD vedení zdarma) anebo na někoho třeba bezplatný Capital One
záleží na co to chceš, zda pouze odbloknout geolokaci např. pro itunes/spotify/netflix account nebo nákupy v us eshopech (Bloomingdales/Macys) případně tam s tím reálně platit
PayPal vydává v US vlastní debetní karty a dokonce je platba mezi privátními PP účty zdarma a on-line, ale to asi zase bude požadovat SSN
Screen Shot 2018-02-09 at 15.21.48.png
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 2. 2018 22:30

Před 6 dny jsem platil zboží z dx.com přes Paypal naprosto bez problémů... Teď to na mne řve Select country a enter a valid phonenumber, ačkoliv obojí pochopitelně vyplněné mám. Takže ať si čínští soudruzi strčí svoje zboží do Brusele, nejlépe násadou dopřed.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 15. 2. 2018 06:38

Nějak mi není jasné u koho je chyba. Paypalu nebo DX? Pokud u Paypalu, tak nechápu, proč nadáváš na čínské soudruhy.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků