Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 2. 2018 16:54

Už to tu šlo.. Takže jak jsem koupil, posílám dál - vl. zkušenost nemám.
S CK lze na poště platit jen tam, kde "nově" přijímají "všechny" karty. Takže v Horní/Dolní, kde berou karty CSOB a ERY (poštovky), bohužel NE!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 12. 2. 2018 23:06

Takže to nepůjde... Pro poštu "cizími" kartami lze na poště, která je akceptuje, platit jen dobírky, poštovné, nákupy zboží, možná i něco dalšího, ale složenky ne...
Je zajímavé, že ČSOB karta není tak úplně ČSOB, aspoň pro poštu.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jumpmans 13. 2. 2018 09:07

jak dlouho trva plna aktivace? vcera pred polednem jsem provedl plnou identifikaci na pobocce csob a karta porad ukazuje max. limit 5000 Kc.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zeim 13. 2. 2018 09:16

max 5 prac dni. zpravidla do druheho prac dne - slova operatorky pri aktivaci
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 2. 2018 10:07

Myslím, že během dnešního dne ji budeš mít provedenou. Nestalo se mi, aby to trvalo více než jeden pracovní den, jak po telefonu, tak prostřednictvím pobočky (ta vlastní zvýšení limitů neprovádí, ale posílá to ke zpracování (elektronicky)).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 2. 2018 10:32

jumpmans píše:jak dlouho trva plna aktivace? vcera pred polednem jsem provedl plnou identifikaci na pobocce csob a karta porad ukazuje max. limit 5000 Kc.


Maximálně do druhého pracovního dne. Já jsem to měl za pár hodin ten samý den.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 13. 2. 2018 11:07

Tak to jsem ta výjimka, co potvrzuje pravidlo. Ve středu požádáno na pobočce, elektronicky jim to nešlo, takže normálně posílali papíry do Hradce. A já stále čekám!
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod imaster 13. 2. 2018 11:44

Já jsem dělal plnou aktivaci po telefonu a bylo to hned.
imaster
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 13. 2. 2018 15:41

Plna aktivace tri karet, od vytoceni cisla, po obdrzeni potvrzujici smsky ... 25 minut.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 2. 2018 17:11

Plná aktivace proběhla cca. 10 min po odchodu z pobočky..Už jsou obě karty nabité na max. vratku od HB :-).. Že jsem na to nepřišel dřív :D. Bonusy byly vyšší :-D .
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 2. 2018 17:13

MarKom píše:Tak to jsem ta výjimka, co potvrzuje pravidlo. Ve středu požádáno na pobočce, elektronicky jim to nešlo, takže normálně posílali papíry do Hradce. A já stále čekám!

Normalka, pokud se to nepovedlo, radsi jim zavolej ;-) Me tez to resili, nakonec ze ok a koukam a za 2 dny porad nic! Volam jim a operatorka to proverila, znovu zadala na kolegy a ejhle dalsi den ok.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jan.za 13. 2. 2018 17:34

Ahoj, mate někdo zkušenost s dobiti do plných, bez výběru? Je to proti pravidlům, když pak kartu nahlásim jako ztracenou?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 2. 2018 18:05

Nemám, nemělo by být, ale údajně to trvá měsíc, než peníze vrátí. Otázka je, co se stane, když to zopakuješ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 13. 2. 2018 18:48

Prakticky dva měsíce.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 13. 2. 2018 20:37

jumpmans píše:jak dlouho trva plna aktivace? vcera pred polednem jsem provedl plnou identifikaci na pobocce csob a karta porad ukazuje max. limit 5000 Kc.


U mě se ani 8 dní po vyřízení plné identifikace na pobočce nic nedělo, limit pořád 5000. Takže následovala znovu návštěva pobočky, tam bylo zahájeno velké vyšetřování, telefonování do Hradce a všude možně. Nakonec se vypátralo, že slečna přepážnice ty moje papíry nestrčila do žluté obálky určené k odeslání "do Hradce", ale do hnědé obálky, čili se odeslaly někam jinam ("normálně na karetní").

Moje první návštěva pobočky proběhla 3. ledna a teprve 30. ledna došlo k plné identifikaci, což už bylo na využití lednových bonusů z Hello kreditky samozřejmě pozdě. Moje první zkušenost s ČSOB je tedy velké zklamání.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků