Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 1. 2018 14:22

Podle mě ne, ale pokud myslíš, že jo, tak nejlepší budeš mít, když to budeš mít od nich emailem potvrzené.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 2. 2018 09:30

Lafayette16 píše:
drkarel píše:Takže chyba je v tom, že se díváš moc brzo. :D Pravděpodobně odměny zaúčtovávají v průběhu dne, ovšem proč v mezidobí uvolní ten výpis, mi úplně jasné není. Tipnul bych si, že výpis bude v pořádku už zítra (možná i v nějakém okamžiku dnes).


Tak výpis jsem dostal mailem dnes! A samozřejmě je v pořádku.
Takže když se podívám moc brzo, tak vidím výpis v jiné šabloně, kde jsou odměny nula... :oboze



A je to opět tady - stejná situace. Výpis v IB ukazuje odměny 0:

Za dané období Vám připisujeme věrnostní prémii ve výši:
0,00 Kč
Věrnostní prémie je připisovaná pro karty STYLE a DE LUXE



Uvidíme, jak bude vypadat výpis, až přijde emailem.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 2. 2018 09:51

A máš snad pocit, že je nějaká šance, že to RB někdy opraví? :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 2. 2018 10:15

:D Nojo vlastně... proč by...?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 2. 2018 19:34

Podařilo se po ročním prominutí poplatku u KK někomu vyřídit další roční prominutí poplatku?

Na info lince mně sdělili, že po výpovědi KK na pobočce běží 14 denní výpovědní lhůta, v rámci které se ještě karta zpoplatňuje (50Kč) a poté běží měsíční "bezpečnostní období" než se karta úplně zruší. V rámci tohoto měsíčního období se KK ale nezpoplatňuje.

Jsou tyto informace dle vašich zkušeností v pořádku? Pokud v rámci 14 denní výpovědní doby nastane vyúčtování karty, je možné ještě vyčerpat získaný bonus nebo je karta výpovědí na pobočce zcela zablokována včetně bonusů na ní?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 2. 2018 19:50

Těch 14 dní funguje. Jak je to s odměnami, ještě nevím. Každopádně, karta nám ještě funguje, i když jsou 3 dny po uplynutí těch 14 dnů. U této karty mi to nijak nevadilo, ale jejich postup se mi zdá být v rozporu se zákonem. Ovšem, fakticky jsem podepsal dohodu o ukončení a ne výpověď.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 13. 2. 2018 15:17

Podle mne je to v rozporu se zákonem a už jsem reklamoval, uznali - prý během dneška napraví - zjistím až večer
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 14. 2. 2018 15:07

Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 2. 2018 15:21

89,-/měsíc?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 2. 2018 15:30

Prvních 6 měsíců zdarma.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 2. 2018 15:34

Kde to píšou? Na stránkách O2 jsem nenašel vůbec nic, v ceníku RB jsem slevu/odpuštění nenašel.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod M.P. 14. 2. 2018 16:18

M.P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 2. 2018 16:41

Díky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fiasky 19. 2. 2018 21:54

Ahoj, nevíte někdo, jak dlouho musím mít Mall kartu, aby po mně nechtěli zpět vstupní odměnu 2000 Kč? Díky moc.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 19. 2. 2018 22:41

byvalo to pul roku
jumpmans
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků