Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod eR99 3. 2. 2018 14:13

ab84 píše:
ab84 píše:Euronics sleva 4 % pro EON karty platí - aspoň tak mi to řekli na infolince.


Tak mám v IB výpis za leden a bonus 4% za platbu v Euronicsu tam není, takže budu reklamovat :(


Žádné info jsem k té slevě na Kase (Euronicsu) nenašel. Dej vědět, jak jsi dopadl.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 12. 2. 2018 13:07

Taki píše: Na mně furt nic nevyskakovalo, tak jsem si to založil a přes informace výše, že to má být jen na vybrané klienty, to vyreklamovat na základě screnshotu zkusím..

Tak co, proslo ti to tak?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zajoch10 14. 2. 2018 18:36

Jeden dotaz. Taktéž se mi v IB objevilo že mohu mít bonus 500 za založení účtu. Ráda využiji, ale řeším s nimi problém. Mám starou OP, na druhé straně děti napsané a nechci aby oni tyto údaje měli. Při skenování jsem tedy děti prekryla papírem, oni mi ale napsali tě takto OP nemohou akceptovat. Při zakládání KK s tím problém nebyl. Poradíte jak z toho ven? Udělat barevnou kopii a děti zaškrtnout černou fixou nemohu, barevnou tiskárnu nemám.
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 2. 2018 19:33

tak možná jen klonovací razítko v zoneru/photoshopu
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zajoch10 14. 2. 2018 19:40

Tak to vůbec nevím co je :-(
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 2. 2018 22:26

Tak si to vygoogli.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zajoch10 14. 2. 2018 22:35

Já hlavně nemám ani zoner ani Photoshop a do pc to stáhnu v pdf, tam s tím nic neudělám bohužel.
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 2. 2018 22:50

Zajoch10 píše:Poradíte jak z toho ven? Udělat barevnou kopii a děti zaškrtnout černou fixou nemohu, barevnou tiskárnu nemám.

Děti uškrtit a nechat si udělat novou občanku bez dětí... Dřív, než parlament uzákoní trest smrti za falšování dokumentů.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 15. 2. 2018 02:38

Zajoch: tak si to nech udelat od nekoho kdo neni pocitacovy analfabet nebo nehleda jen duvody proc neco nejde. Lidi se ti tu pokusili poradit, ale ocekava se nejaka snaha i z tve strany. Vsechno je to snadno řešitelný a vystacis si i se zdarma dostupnym software.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zajoch10 15. 2. 2018 05:08

Díky za info,nechtěla jsem radu jak si pomoci v programu, já osobně jsem aktuálně bez notasu takže nestahnu vůbec nic, používám jen mobil a pracovní pc do kterého se ale nic stáhnout nedá. A ve svém okolí nemám nikoho kdo pc má. Oni přece na tyto údaje na op nemají právo, účet u Moneta jsem takto otevřela bez jedineho problému například takže nechápu o co jim jde?
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2018 06:37

Hmm, a diskutovala jsi o tom s nimi nějak? V zásadě totiž nevidím rozdíl v začernení a v přeložení papírkem. Ono by to šlo upravit i v pdf normálně v acrobat readeru (v nástrojích "Poznámka" je např. tužka, kterou by to šlo začernit, nebo textové pole, kterým by to šlo zakrýt) a pak to znovu přetisknout do pdf. Pak by to šlo naskenovat jako obrázek (jpg) a upravit v Malování, případně pak vložit do wordu a vytisknout do pdf ... možnosti mají i IT analfabeti, jako jsem já. S mobilem moc nepracuju, ale tipuji, že i tam by se něco pro úpravu obrázků našlo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Zajoch10 15. 2. 2018 07:04

drkarel: Jasně že jsem s nimi diskutovala, vč toho že už tam op moji mají ze žádosti o kk a byla vporadku, mj úplně stejná. Stojí si za tím že prekryte papírkem to být nemůže. Díky za tipy. To že by šlo kreslit na fotku v mobilu mě vůbec nenapadlo, máš ale pravdu,jde to, tohle mě vůbec nenapadlo. Jsem zvědavá co si vymysli teď...
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 07:13

A proc jim deti zatajujes? Pri zadosti o kreditku jsi jim zatajila vyzivovane osoby? Nebo o co ti jde?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zajoch10 15. 2. 2018 07:27

Lodgy. Jasně, ha ha. Nepotřebuji aby věděli jména a rodná čísla mých děti. Mj.ani na to nemají právo tyto údaje znát a uchovávat.
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 15. 2. 2018 07:36

Nech si vydat novou obcanku. V te uz deti mit nebudes :-)
Mikka1
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků