Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zajoch10 17. 2. 2018 22:09

Xls : aha, díky za upozornění, to mě vůbec nenapadlo že by to tak mohli vzít ale logické to je.
Zajoch10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 2. 2018 22:12

Zajoch10 píše:Tak já si tedy myslím že je potřeba co nejdříve vrátit peníze za výběr z bankomatu,

To si myslíš špatně, splátka jde na čerpání podle pořadí, ne že jde nejdřív na výběr z bankomatu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Suky. 18. 2. 2018 12:15

Nevím jak u Hello bank!, narychlo jsem nenašel relevantní info, ale třeba mBank umořuje částky dle druhu platby/výběru/poplatku... ne dle data.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 18. 2. 2018 14:10

Prave, tohle se lisi u ruznych bank. Byva to popsane v podminkach pro KK, v pripade Hello Bank se to tusim jmenovalo podminky pro revolvingove uvery. Maji to ke stazeni na webu.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod maaart 19. 2. 2018 10:18

Myslel jsem, že u Cetelemu platilo, že i výběr z banomatu, když byl splacen do konce měsíce, byl bezplatný. Má někdo zkušenost jak je to u HB?
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 2. 2018 17:17

Nevíte, zda s KK EURONICS je vratka i u Datartu či na Kasa.cz?
Do konce roku takto fungovala KK E-On.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 25. 2. 2018 10:15

ab84 píše:
ab84 píše:Euronics sleva 4 % pro EON karty platí - aspoň tak mi to řekli na infolince.


Tak mám v IB výpis za leden a bonus 4% za platbu v Euronicsu tam není, takže budu reklamovat :(


Reklamace teda chvíli trvala, ale musím je pochválit, že se k tomu postavili čelem. Dohledali si záznam mého telefonního hovoru s jejich zákaznickou linkou, kde mi bylo jasně řečeno, že bonus za platbu v Euronicsu dostanu. A bonus mi tedy dodatečně připsali. Skutečnost je ale takové, že bonusy od začátku roku v Euronicsu už nejsou, totéž tedy Kasa a zřejmě i Datart. Já mám tedy EON kartu, ale myslím, že KK Euronics na tom bude stejně.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 2. 2018 13:55

Ano, do konce roku takto fungovala E-Onka. :oops: Ale jak je to s KK Euronics?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 2. 2018 19:24

HB nějak nejdou kupecké počty. Měl jsem zůstatek na KK 505 Kč, nastavil jsem si pro internetové platby 505 Kč. Nabil jsem "jízdenky na vlak" 250 Kč, prošlo. Druhé nabití jiných "jízdenek na vlak" 255 Kč - nedostatek peněz na KK. Zkouším 250 Kč, stejný výsledek. Prošlo až nabití 200 Kč, tedy celkem jsem nabil jízdenky částkou 450 Kč. Zůstatek na KK měl být 55 Kč, je ale 5 Kč. Kde se podělo těch 50 Kč?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 26. 2. 2018 20:06

Jinak než telefonátem na infolinku to asi nezjistíš, ale tipuji, že si některý z “dopravců” ověřoval funkčnost karty a bude to tedy jen předautorizace, která časem vyprší.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 2. 2018 22:05

MirekM. píše:HB nějak nejdou kupecké počty. Měl jsem zůstatek na KK 505 Kč, nastavil jsem si pro internetové platby 505 Kč. Nabil jsem "jízdenky na vlak" 250 Kč, prošlo. Druhé nabití jiných "jízdenek na vlak" 255 Kč - nedostatek peněz na KK. Zkouším 250 Kč, stejný výsledek. Prošlo až nabití 200 Kč, tedy celkem jsem nabil jízdenky částkou 450 Kč. Zůstatek na KK měl být 55 Kč, je ale 5 Kč. Kde se podělo těch 50 Kč?


HB kupecké počty umí, zato já měl v okamžiku psaní příspěvku hosipa ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 1. 3. 2018 20:48

Lodgy píše:
Taki píše: Na mně furt nic nevyskakovalo, tak jsem si to založil a přes informace výše, že to má být jen na vybrané klienty, to vyreklamovat na základě screnshotu zkusím..

Tak co, proslo ti to tak?

Asi ne co? 8-S
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 2. 3. 2018 08:28

Už máte v IB výpis ke kreditce? Resp. kolikátého obvykle bývá výpis k dispozici?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 2. 3. 2018 08:54

Běžně až třetího, jen nevím, jak to bude, když se třetího sobota....
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 3. 2018 11:45

Výpis za únor už tam je, ale není ani první, ani poslední, tentokrát je PŘEDPOSLEDNÍ!
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků