Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ab84 8. 2. 2018 09:27

Před několika lety mi to "nakopírovali" na běžné pobočce České pojišťovny. Na svoje auta jsem si nechal dát bonus mojí matky, od té doby jezdíme všichni s max. bonusem. Jestli to tak funguje stále nevím, ale pochybuju, že by to měnili...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 8. 2. 2018 11:58

Pojistny podvod asi? :D
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarKom 8. 2. 2018 13:45

Já to mám u Allianz, pojistník je taťka a já jsem provozovatel, vlastník.
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tompol 20. 2. 2018 10:58

To je fajn, že nám sem dáváš odkaz na stránku bez zabezpečení, kam lidé strkají své osobní informace. A pak tu lidé brečí, že jim chodí nevyžádané letáky a volají pochybné firmy.
tompol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 20. 2. 2018 12:04

Allianz je sice levná - podle nájezdu km. Ale nedokáží si ani spočítat nájezd za rok. Ted mě zařadili do skupiny mnohem vyšší:
Prý skupina 40 000 km/rok, když to nemám najeto ani po několika letech, co auto mám.
V jedné větě 2 čísla, která si odporují, ty dopisy nikdo nečte.
Reklamováno...očekávám zase blábol ve smyslu "technická chyba"...zajímavé že "technické chyby" nejsou nikdy ve prospěch zákazníka... >:-(
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 2. 2018 12:28

Něco podobného jako plynárny, kterým při odhadu místo odečtu zásadně vychází stejná spotřeba v létě jako v zimě, bez ohledu na to, že plynem člověk topí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 24. 2. 2018 18:58

Veřejné nabídky co jsem teď zkoušel jsou nic moc a tudíž kalkulátory považuji za zbytečné - dle zkušenosti se vždy dostanu na lepší podmínky při obepisování konkrétních poboček.

Máte někdo kontakt na člověka, co by dokázal opatřit agenturní kupon na levnější POV/HAV, nebo flotilu od 1 auta?
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 2. 2018 22:07

Flotila je většinou s 5 vozidly. Je jedno jestli tam je auto, vozík privesnej či motorka.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 25. 2. 2018 04:46

Leda mit znameho v autobazaru.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod misaan 25. 2. 2018 10:03

Nějaká reálná zkušenost s flotilovkou? Kde/s kým se to zakládá? Úspora?
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 25. 2. 2018 10:10

Já jsem svého času chtěl uzavřít pojištění s brněnskou firmou Allrisk, ale nakonec mi to myslím vyšlo lépe s mými bonusy přímo u pojišťovny.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 16. 3. 2018 09:26

Už se trochu opakuješ...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 5. 4. 2018 21:46

At jsem dělal co jsem dělal, bohužel se už nedostanu pod 1 000Kč, už nevím jak na každoroční zdražování vyzrát jinak. Parametry máme všichni ty nejvýhodnější, vč. pojistníka 85 let.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 6. 4. 2018 07:34

Jaké auto?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 4. 2018 12:51

Malý obsah a ostatně všechno malé nebo staré...značku tu psát nebudu, je to indiskrétní.
neosobně
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků