Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 2. 2018 09:41

jujec, Lodgy: díky za odezvu. Ale ani jeden z vašich uváděných důvodů to být nemůže. Vybírám z ATM v termínu delším než 30 dní a vždy méně s rezervou než 200 GBP. Navíc od srpna loňského roku vždy u Monety a nikdy před tím se hláška neobjevila ani nedošlo ke zrušení výběru, až nyní...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 2. 2018 10:30

Spíš Moneta zavedla pro zahraniční karty poplatek za výběr z bankomatu ... teď jsem vybíral u spořky, ale minulý měsíc u Monety a nic takového to nehlásilo/nezaúčtovalo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 2. 2018 11:03

drkarel: Také mi to tak připadá a zároveň předpokládám, že druh a typ navázané karty s tím nemá nic společného. Pokud někdo budete vybírat u Monety, dejte prosím vědět...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 2. 2018 13:22

Je přece nesmysl, aby Ti bankomat Monety hlásil poplatek účtovaný Curvou, natož nějaký poplatek ještě o krok dále.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 2. 2018 14:22

Chtělo by to ověřit na vícero moneťáckých ATM. Teoreticky není problém nastavit ATM, aby napařil poplatek pouze pro curve karty.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 2. 2018 14:28

Zkoušel jsem na dvou ATM, každý v jiném městě a hláška byla stejná.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 22. 2. 2018 20:59

Chcel by ma niekto doporucit? Neviem, ci to pomoze ludom s kartou ale urcite pomoze na cakacke..

Funguje este kreditka mBank eshop? V podmienkach som cital, ze cashback 2% neplati pri nabijani predplatenych kariet...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 22. 2. 2018 21:46

Pres curvu funguje. Ovsem ne na zajezdy. D0AR8
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 22. 2. 2018 22:29

Kto by mi chcel pomoct s waiyinglistom, tak moj kod je BAG9K

Dakujem

https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 2. 2018 08:17

Dnes jsem chtěl vybrat 5600 Kč z bankomatu ČSOB, zahlásilo mi to ale "Nedostatek prostředků na kartě". Mám podkladovou mKreditku e-shop a peněz tam bylo dost, stejně tak i limity jsou v pořádku, zkoušel jsem pak i vybrat jenom 4000 Kč se stejným výsledkem. Co vy ostatní?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 2. 2018 08:21

Viděl bych to na výpadek curve. Taky jsem v 07:15 nezaplatil - transakce zamítnuta, prostředků na podkladové kartě dost.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 23. 2. 2018 08:37

Nepovedlo se mi v 6:50 zaplatit na benzince...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 23. 2. 2018 11:53

Asi opravdu výpadek, zkoušel jsem vybrat znovu kolem 10 a už to fungovalo.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 23. 2. 2018 12:12

Me tedy vcera prislo na mobil upozorneni, ze ma byt dnes nejaky vypadek.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 23. 2. 2018 12:19

Mě dnes neprošla platba na poště v 8:30, zkoušel jsem to dvakrát v rámci dvou různých navázaných karet. Prý "Nedostatečné finanční krytí", přestože na obou kartách bylo dost peněz.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků