MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 2. 2018 18:53

Jsem koukal a klasika, copak neumi zadna banka treba refinancovat uver pod 4,9%?
Treba na 3% jak rpsn tak to druhy.
I ta Moneta reklamuje a skonci tam kde jiny :D

https://www.moneta.cz/documents/cz/pujc ... pujcka.pdf
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 2. 2018 18:59

Sazby podlézat umí Equa bank takže zkusit jejich kalkulačku na webu co to ukáže.pripadne umí KB ale je otázka zda těch 4,9 je pro ne maximum.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Venn 4. 2. 2018 19:12

zkuste zonky
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 2. 2018 01:51

To zas neni nutnost, jen me to zaujalo, ze casto pod 4,9 uz banky nechtej jit.
Equa Bank pokud ano, tak nejspis osobne a individualne.
Zonky tam je to hodne loterie, realne se ty lidi nizko nedostanou, alespon co jsem tak cetl.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod avathar 7. 2. 2018 07:26

Na zonkach je většina úvěru do 5.99%
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Venn 7. 2. 2018 18:36

Dobrý večer,
měl bych dotaz na ty, co mají TOM účet. Já si založil účet v lednu a teď jsem si prošel transakční historii a vidím tam poplatky -49 korun. Chtěl bych se zeptat, co to má být? Ten účet má přeci být zdarma ne? Zítra tam volám, ale kdyby měl někdo nějaký názor, tak budu rád
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 2. 2018 19:35

Hlavně u Zonky je poplatek pro klienta za načerpání půjčky šílené 2 %, to představuje i v nejideálnějším případě (nejdelší splatnost na 84 měsíců) ekvivalent navýšení úrokové sazby téměř o 0,6 p.b., to není žádná hitparáda. Reálně se v žádné bance normální klient nedostane pod RPSN 4,9 % (tuto sazbu kolem 4,8 % p.a., aby tomu RPSN odpovídala šlo získat za určitých podmínek třeba u Sberbank CZ nebo ČSOB v kampani za refinancování), níže se už fakt dostat nelze nikde (kdysi jsem to zkoušel), kalkulačky na webech jsou orientační, nejsou založené na pravdě. U Equa bank by se prý šlo dostat na nejnižší sazbu 4,9 % p.a., ale to taky jen za specifických podmínek - výjimka z výjimky...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 10. 2. 2018 00:14

fremantle: njn nechce se jim, pokud chytaj na vyssi 7% p.a. tak neni duvod.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DrumSession 11. 2. 2018 10:52

NOVINKY
Moneta Money Bank bude v roce 2018 pokračovat v digitalizaci úvěrových i transakčních procesů tak, aby klienti mohli vše řešit přes počítač, tablet nebo chytrý telefon. Moneta by navíc chtěla být první bankou nabízející v tuzemsku placení mobilem prostřednictvím Apple Pay, pokud Apple takovou službu pro ČR nabídne.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 2. 2018 20:26

DrumSession: jasne draha banka Moneta chce bejt ve vsem prvni, ale do dnes neumi resit online pujcku, vyrizeni online a pro zruseni ci reseni se letelo na pobocku :D
Pamatuju jeste nakej pul rok zpet :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 12. 2. 2018 14:57

To už tak pravda není, že je to drahá banka. :-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 18. 2. 2018 15:00

no aby nebyla "zadarmo drahá"
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mikka1 24. 2. 2018 12:40

Tak opět řeším, kde získat kartu Maestro :-)

RB mi ji brzy zruší, WSPK již zrušila, Sberbank a Oberbank se radši vyhnu, a protože ta karta už není tak nutná jako dřív, smířím se Monetou.

Zkoumám jejich nabídku účtů a nevidím rozdíl mezi Tomem a Free & Flexi kromě toho, že F&F má podmínku obrat a některé položky dražší (výběr z cizího bankomatu). Uniká mi něco, je u účtu Tom něco mně skryté?

Mám u Monety KK. Z IB se mi nabízí jen Free & Flexi. Po přečtení několika stránek zpět mi přijde snažší ten účet založit na pobočce, co myslíte?

Děkuji za rady.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 2. 2018 12:58

Tom se, myslím, elektronicky dá založit jen přes smartbanking. U Toma se trochu bojím, kdy přijde další změna poplatků.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 28. 2. 2018 20:28

Do 15. března navýšená odměna při platbě pomocí Google Pay (na 10%) s Bene+
https://www.beneplus.cz/nabidky/-/nabid ... &c=16-akce
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků