Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 3. 2018 18:57

Předplácet si nic nebudu, jednak hrozí to, co píšeš, jednak hrozí změna bonusového programu.

-- 2. 3. 2018 19:11 --

Tak jsem zapátral a máš pravdu. Poplatek se mi účtoval k 18., období mám do 23.. Shodou okolností to byla vždy poslední transakce v období. Odpovídá to i tomu, že mi poplatek teď ještě neúčtovali. Ale je to pěkná pakárna, a dost možná opět v rozporu se sazebníkem.

-- 2. 3. 2018 19:12 --

Kujva, milanBrno, nemazej mi ty příspěvky, na které reaguju!!! :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 3. 2018 07:14

IB je dnes nedostupné, a to až do 12h... Nevídané. Potřeboval jsem přehodit finance ze spořáku na bú, vybrat je z tankomatu a frrr na cesty. RB mi to však totálně zhatila. (No ještě že mám i normální účet :love: a výběr kdekoliv, zdarma.)
Vážení klienti, nové internetové bankovnictví je z důvodu jeho nasazení další části klientů nedostupné do sobotních 12:00 hod. V případě, že používáte původní internetové bankovnictví eKonto, pokračujte v přihlášení přes "Další aplikace", "eKonto SMS kod". Mobilní aplikace nebude dostupná po dobu odstávky pro všechny klienty.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 3. 3. 2018 11:33

avizovali to asi týden na všech kanálech, tak nevím, co je na tom nevídaného
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 3. 2018 16:00

Představoval bych si, že to pozdě večer odpojím a brzy ráno už to zase bude v provozu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 3. 2018 22:11

milanBrno píše:RB na kreditkach od Citi neuctuje poplatky v den zuctovani ani na konci mesice (jak uvadi Rolda78). Uctuji se v den vzniku kreditni karty...

Milan bude mít pravdu. U mě to vycházelo na 29. v měsíce, tak jsem to měl spojené s koncem měsíce.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 3. 2018 20:57

No třeba mě nic neposlali na e-mail, kam posílají vyúčtování. Ani jinak jsem to nezaregistroval.
V sobotu v poledne jsem na to kouknul a termín posunuli do 22h...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wolfram44 8. 3. 2018 09:15

Prologer píše:Ty změny mě teda opravdu štvou. Pokud to dobře chápu, tak teď bych měl za eKonto Comfort platit 129Kč měsíčně + dalších 350Kč měsíčně za MC Gold k němu. Těch 129Kč bych ještě dal, ale 479Kč už je fakt hodně přes čáru...

Zkusím se na to zeptat RB Premium bankéře, jestli by s tím nešlo něco dělat, ale bojím se, že s tím nic nenadělá. :(


Informace, co mám, potvrzují výše uvedený scénář. Účty převedené od Citi RB od 1.4. automaticky a bez velkého halasu převádí na svou standardní nabídku - Smart, Komplet, Exclusive. Kdo tedy má eKonto Comfort a nechá to být, měl by platit jak poplatek za vedení Komplet, tak za MC Gold. Zázrak asi čekat nejde, ale kdo by to zkoušel, tak napište, jak to dopadlo.
Wolfram44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 3. 2018 10:26

Tak to je pěkná vyjebávka tedy..
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 8. 3. 2018 10:53

To je klasická Rb. Nejdřív zákazníka nalákat, pak s ním tvrdě vyj***t. (No a případně se mu zase podbízet a zase vyj***t.)

Lék je na to jediný.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod jasno1 8. 3. 2018 11:34

To jsem také podcenil. Každopádně to nebylo nijak komunikováno při porovnání ceníků.
Pokud vypovím z důvodu nesouhlasu s novým ceníkem, tak také běží třicetidenní výpovědní lhůta?
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 3. 2018 11:50

Mám komplet zdarma za příchozí platbu 5000, chodí mi tam víc, ale v ceníku máj nové 129 , jinak 250 bez 3 transakcí. Tak to se tam stavím naposled a zruším pokud to mám zpoplatněny od dubna.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 8. 3. 2018 11:59

Proč by to komunikovali přesněji? Ono nakonec na pobočkách nemají o podrobnostech ceníků klasicky ani tuchy. V cenících aby se prase vyznalo a když se k tomu přidají různě slibované podmínky, tak v podstatě nikdo včetně zaměstnanců nezjistí, co, jak a komu se bude účtovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 8. 3. 2018 14:08

Jsem ted aktualizoval android aplikaci a pada to, nemate nekdo zazalohovanou starsi verzi?
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 8. 3. 2018 15:32

Mam android 8 a pada to. Komunikovano v RB a davaji to ted dodavateli softu k oprave. Ale kdy to daji do google konzumu nevi
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 3. 2018 09:53

Starou fcni verzi mám ale jak se aplikace vytáhne z telefonu v podobě APK? V kterým adresáři tydle APK soubory najdu ?
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků