LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 3. 2018 09:53

Tablety do myčky kupuju vždy v penny. Je tam výběr z 1 položky, která je neekologická a agresivní, takže dobře myje a vychází cca 1,2 Kč/ks :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 3. 2018 13:16

Taky kupuju pouze tablety privátních značek. Předražený Finish, Somat a další se nevyplatí, ani když jsou v akci. A kvalita je stejná, viz nedávný test v Dtestu.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 15. 3. 2018 13:25

ka-spel píše:Mě pobavilo minule akční balení XXL tablet do myčky, kdy to na Kč /kus stalo úplně stejně jak to neakční.


To samý minule suši. Velký balení v akci za stejnou jednotkovou cenu jako malé bez akce. Však to tam podle toho vypadá, dřív spousta lidí, teď už jak v Makru.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod glock69 5. 5. 2018 13:12

V Lidlu zase bude od pondělí v akci wapka. Budu muset nějakou koupit, nevíte někdo (stejné zboží při různých akcích v Lidlu mívá různé vyrobce i když je to pořád pod jejich značkou), jestli patří k těm rozumnějším na občasné použití nebo je to šmejd?
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 5. 5. 2018 16:39

dělá to pro ně grizzly.de je to srovnatelné s nejnižší řadou Kärcher takže na občasné stříkání bohatě stačí a je na to 3 roky záruka
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 6. 5. 2018 12:59

Tak jsem si chtěl udělat radost a ušetřit práci při tmelení alu a koupil tu ruční mikrobrusku. Pěkný šmejd. Hned po prvním spuštění mě uletěla ta aretace vřetene na té pružné hřídeli.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 5. 2018 21:13

xls píše:
ka-spel píše:Mě pobavilo minule akční balení XXL tablet do myčky, kdy to na Kč /kus stalo úplně stejně jak to neakční.


To samý minule suši. Velký balení v akci za stejnou jednotkovou cenu jako malé bez akce. Však to tam podle toho vypadá, dřív spousta lidí, teď už jak v Makru.

Dtto banány v čokoládě, ledové kaštany a Kofila. Dříve v XXL balení 5 ks, teď za tu samou cenu 4. Asi si myslí, že zákazník je blbec a nevšimne si, že to v tom XXL obalu docela plandá.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 5. 2018 09:49

A to samý tablety do myčky. Při jejich akci XXL vyjde 1 ks tablety ve větším balení prakticky stejně jako v malém balení. Už tam kupuju jen kečup, co byl na 2.místě v D-Testu a ústní vodu X-mint s vyšším množstvím desinfekčního alkoholu. Ve čtvrtek jsem chtěl koupit sazenice Pepino Gold a v 8:00 už je neměli, a to byla akce od čtvrtka. Jde to s Lídlem z kopce.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 12. 7. 2018 20:21

Má to cenu? Nemáte doporučení na udírnu?
https://www.lidl-shop.cz/Barbecook-Elek ... p100214078
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Huclik 31. 7. 2018 10:23

Máte někdo zkušenosti s tím kontaktním grilem 3v1? Co tam teďka je? ..https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=16045
Huclik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 7. 2018 11:38

Máme gril co vypadá podobně, ale je to kupovaný tak před dvěma roky a stál 2000. Griluje to fajn, jedné co bych tomu vytkl je tvar těch žeber co vystupují z grilovací plochy, jsou tam pravé úhly hůře se to myje.

Ovšem v poslední době slýchám, že původně dobrý produkt podlehne snižování nákladů a dobrým být přestane, takže je otázka jak relevantní je zkušenost s modelem z doby před dvěma lety.

EDIT: Ještě doplním, termostat funguje, možná by se hodil konkrétní ukazatel teploty, ale to už by zase bylo cenově jinde. Můj požadavek aby byla nastavitelná vzdálenost mezi grilovacími plochami a aby šly sundat na mytí, což obojí splňuje.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 31. 7. 2018 13:02

Za 999,- pomer cena vykon dostacujici, jen se clovek musí naucit pracovat s teplotou. Pak je to ok.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomaslany 31. 10. 2018 18:40

Kvalitni stavebni naradi jedine v Lidlu voe.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 20. 11. 2018 09:31

Byl jsme vždy velkým zastáncem výrobků z Lidlu, ale bohužel teď co se týče elektroniky nebo nějakého spotřebního zboží, tak není věc, kterou bych nemusel vracet nebo reklamovat. Minulý týden jsem pořídil fritézu, kterou mají v akci za 999Kč. Za dané peníze poměrně velká fritéza. Bohužel při zapnutí neuvěřitelný smrad. Říkal jsem si, že se tam něco vypaluje. Nicméně po chvíli začal mít smrad i olej a potraviny měli hnusnou šťiplavou chuť. Zjistil jsem, že je to způsobeno zřejmě odlupující se povrchovou úpravou fritovací nádoby (takový ten teflon). Před prvním použití jsem samozřejmě fritézu důkladně vyčistil vlhkým hadrem. Takže pokud by někdo plánoval pořízení, tak doporučuji se mu obloukem vyhnout. Kdo ví, co za sajrajty to pouští.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamziq 20. 11. 2018 17:19

Ja tedy koupil v Lidl eshopu pakovy kavovar a zatim OK, uz jsem v nem spotreboval skoro pul kila kavy.
Kamziq
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků