Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 2. 2018 14:27

MarKom: Myslíš Transparentní kartu? Těžko říct. Pokud si dobře pamatuji, byl s tím nějaký problém, snad i v tom směru, že vlastníky TK nutili při zakládání Premier kartu rušit. Ale mám taky pocit, že se nakonec ukázalo, že to byla neochota pracovníků banky - normální pracovník sice uměl kartu, ale nedostal se ke klientovi v systému, pracovník Premier se sice dostal ke klientovi, ale zase neuměl kartu (a podivoval se, proč TK, když v rámci Premier je lepší KK) ... nejspíš je to někde napsáno v tomto vláknu, či vláknu týkajícím se TK.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarKom 15. 2. 2018 01:00

čulibrk píše:Jako v IB? Tam ne, tam byly už vidět jen úvěrový rámce, ke kterým není žádná karta.

Edit: Sorry nepochopil jsem dotaz. Já mám EP a k tomu 2 debetky (Infinite a World Elite) . Když jsem chtěl transparentní kreditku, tak jsem šel na obyčejnou pobočku a tam mi ji dali .... a pak ještě 2x. :-) U ČS ale vždy záleží na koho narazíš. Nejmíň toho podle mých zkušeností ví prémiový bankéři.

Skvělý, díky za odpověď.
drkarel vše vyjasněno.

edit: opraveno (chyba spojeni)
MarKom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 15. 2. 2018 12:21

Lodgy píše:Nyni je jiz v S24 historie transakci na uverovych uctech nedostupna, asi je zacinaji rusit.

Dnes uz tam nejsou ani uverove ucty. :tleskani
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 2. 2018 17:44

Pokles úrovně až na samé dno u prémiových bankéřů EP nezná mezí. Kdyby tam posadili děťátko z mateřské školky, tak výsledek bude lepší. Jak už jsem psal výše, 3x 350,- Kč za platby 3 ks transparentních KK (ve výpovědi) mi bylo 11.2.2018 připsáno na základě reklamce. A teď mi od prémiové bankéřky přišel email:

Velmi mě mrzí, že máte s řešením této situace starosti. Po prověření jsme zjistili, že u všech 3 účtů byla zadaná výpověď dne 7. 11. 2017. K datu účinnosti výpovědi dne 10. 1. 2018 byla naposledy připsaná na dané účty i odměna ve výši 350 Kč. K datu 10. 2. 2018 jste již neměl nárok na přiznání dané odměny. Věřím, že Vám tyto informace budou k užitku. V případě potřeby jsem Vám i nadále k dispozici.

To je líná se podívat na moje účty, že ty odměny tam byly připsány a vyžbleptne tohle. A to by chtěli radit s pojištěním, investicemi atd. když ani nerozumí svému IB.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 2. 2018 12:50

Jak je možné, že Tvůj prémiový bankéř EP ti vůbec nerozumí a nemá páru, o co ti jde při nakládání s financemi?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 26. 3. 2018 02:50

Nic nedostanou, jeste nahlizet do uctu jo by chteli dalsi strany?
A nebo preposilat udaje dalsim subjektum, fakt radost tohle :(
To uz casem rovnou muzem bankovni ucty vyfotit na facebook aby to bylo snadnejsi.

Skupina banky zahrnuje tyto společnosti: Česká spořitelna, a. s. (IČO: 45244782), Česká spořitelna – penzijní společnost, a. s. (IČO: 61672033), Energie ČS, a. s. (IČO: 24256692), Erste Leasing, a. s. (IČO: 16325460), Erste Grantika Advisory, a. s. (IČO: 25597001), Factoring České spořitelny, a. s. (IČO: 25629352), MOPET CZ a.s. (IČO: 24759023), Realitní společnost České spořitelny, a. s. (IČO: 26747294), REICO investiční společnost České spořitelny, a. s. (IČO: 27567117), Stavební spořitelna České spořitelny, a. s. (IČO: 60197609), sAutoleasing, a. s. (IČO: 27089444), VĚRNOSTNÍ PROGRAM IBOD, a. s. (IČO: 01818121), Investičníweb s. r. o. (IČO: 25738607), Erste Asset Management GmbH, Am Belvedere 1, A-1100 Vídeň, Rakouská republika (FN 102018b), Erste Group Bank AG, Am Belvedere 1, A-1100 Vídeň, Rakouská republika (FN 33209m).

Povolení přístupu třetích stran k Vašemu účtu
Udělit celkový Souhlas s přístupem třetích stran na klientovy účty v České spořitelně. Bez tohoto souhlasu není možné si do aplikací třetích stran účet připojit.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Jak využíváme cookies? Jak pracujeme s osobními údaji?

nebo vecne ty cookies, to je taky neco, rozumim tam ani nedavam na zabiti dnes :(
Win 7 UL 64 EN, Core i5-750, SSD Samsung 840 Pro 256GB,Seagate Barracuda 2TB + WDBlack1TB. MB Asus P7P55D-E PRO -Intel P55 s1156, RAM Kingston16GB DDR3 1600,CORSAIR TX650, Gainward Phoenix 1060 Golden-2126Mhz/9400Mhz-OC 6GB, LCD Dell S2740L.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 13. 4. 2018 17:33

Nemáte někdo zkušenosti s elektřinou přes moje zdravé finance (MZF)? Chtěla jsem on-line tarif od ČS energie, ale potřebovala jsem se zeptat, jak je to, když nebudu vypovídat smlouvu u stávajícího dodavatele, ale budu odstupovat od smlouvy, tak jsem volala na jejich linku a nabídli mi VIP tarif pro klienty, co mají MZF, že prý je ještě výhodnější než online tarif. Vše mi pošlou na e-mail, ale už teď jsem zvědavá, zda v tom není nějaký fígl.
Tak se ptám, zda někdo má, nebo mu bylo nabídnuto - jaké jsou zkušenosti. Díky.
elinor
Diskutér

Odeslat příspěvekod housegamejihlava 13. 4. 2018 17:57

Já vyúžívám plyn od Energií ČS. Co se týká elektřiny, bohužel jsem vázaný smlouvou u stávajícího dodavatele. Ale jakmile budu moct, přejdu k ČS i s elektrikou, nemají vázací lhůty a záruku ceny na 2 roky
housegamejihlava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 4. 2018 18:00

Není to VIP tarif. Může ho mít každý klient ČS, který má MZF nebo Erste Premier. Z nabídky Energie ČS je nejlevnější a je ve srovnání s ostatními poskytovali na trhu opravdu výhodný. Smlouva je na dobu neurčitou se standardní tříměsíční výpovědní lhůtou. Podmínkou je být klientem ČS, mít MZF/EP, hradit zálohy/faktury z účtu ČS. Smyslem je udržet klienty u ČS, protože je tak pro ně odchod komplikovanější (změnit dodavatele elektřiny/plynu, nebo přijmout citelné zdražení při přechodu na běžný tarif). Co ušetříte na elektřině/plynu počítají, že utratíte u nich na dalších produktech. Ale samozřejmě nemusíte. Jenom každého 1/2 roku pohovor s bankéřem v rámci MZF. Pokud chcete zůstat dlouhodobě klientem ČS a nevadí vám to tzv. poradenství v rámci MZF, je to velmi dobrá volba.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 13. 4. 2018 20:58

Klasicky postup CS, nabidnou vyhodne jeden produkt, aby mohli na druhem oholit. Takze podminkou bude nejspis zalozeni bezneho uctu apod.
apryl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 4. 2018 21:51

Samozřejmě. Promyšlená obchodní strategie. Podmínkou levné elektřiny je MZF. Podmínkou MZF zdarma je příjem 7 tis. + transakce kartou + úvěr/investice/životní pojištění/důchodové spoření. Za poradenstvím se skrývá vnucování produktů vydávané za pomoc klientům v různých životních situacích.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 14. 4. 2018 07:53

MZF mám snad od jejich počátku, myslím, že jsem měla už předchůdce MZF v pilotním provozu, takže s plněním podmínek nemám problém. Zajímavé je, že mě nikdo nekontaktuje s nabídkami. Také malý rozdíl oproti tomu, co psal Delitzsch - elektřinu budu platit přes SIPO. Tak jsem zvědava, co mi na mail pošlou.
elinor
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 4. 2018 22:52

Kde se da najit ten VIP tarif? Na webu jsem nenasel. Mam standardni eletrinu on-line a pritom mam EP - nevedel jsem ze ten tarif existuje. Urcite bych chtel zkusit prejit na ten VIP.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod brňák73 15. 4. 2018 07:13

taylor729 píše:Kde se da najit ten VIP tarif? Na webu jsem nenasel. Mam standardni eletrinu on-line a pritom mam EP - nevedel jsem ze ten tarif existuje. Urcite bych chtel zkusit prejit na ten VIP.

Napis svemu poradci ten ti to zprostredkuje...
brňák73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 15. 4. 2018 07:55

V případě Erste Premier je možné také ten nejlevnější tarif mít, ale počítejte s tím, že někteří bankéři o tom nemají přesné informace, anebo to příliš nechtějí zařizovat. Tak možná bude nutné si na požadavku trvat. Primárně s tím ČS počítá do MZF, nikoliv EP, kde by měli být převážně vysokopříjmoví klienti. :mrgreen: Elektřinu a plyn nenabízí přímo ČS jako banka, ale sesterská společnosti Energie ČS.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor