Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 7. 4. 2018 21:23

Hmm, tak dnes mi aplikace v detailu karty pise ze muj tel nema nfc nebo ma moc stary android (oboji neni pravda). Vcera se tvarila ze platby mobilem jsou aktivni (nestihl jsem vyzkouset).
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod dinkylinky 14. 4. 2018 16:28

Rodiče už jsou dávno v důchodu a každý má svůj účet v Airbank kvůli 1%. Platby, stejně jako šaškování 5x s kartou z jejich účtů dělám já. Sám mám též účet v Airbank.
Zajímá mě, zda by ta mobilní aplikace Airbank mohla fungovat pro všechny na jednom telefonu, tj. zda bych mohl spárovat můj telefon v internetovém bankovnictví Airbank, pak to samé bych udělal u otce a pak u matky. Tedy na jednom telefonu by aplikace fungovala pro 3 osoby, což nevím, zda by šlo.
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepanR 14. 4. 2018 16:49

Ano,toto lze.Stačí přidat disponenta/dispoziční práva a pak můžete ovládat učty rodičů z jednoho telefonu.Mám to tak taky.
pepanR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jerry666 14. 4. 2018 16:52

Nevím, jak placení mobilem, ale na běžné použití si zřiď disponenta na jejich účty a v aplikaci s nimi můžeš normálně pracovat.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 4. 2018 18:42

dinkylinky píše:stejně jako šaškování 5x s kartou z jejich účtů dělám já.

Tak nešaškuj a zařiď jim účet kdekoliv jinde, třeba u Spořky. Fakt mne bavěj idioti. kteří se mohou kvůli úročení 1% proti hovnu jinde přetrhnout. Jenom pak nechápu, proč tu svoji snahu kvůli pár korunám nazývají šaškováním.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LorcanToG 14. 4. 2018 20:06

Proč tak silná slova? Pokud má člověk v Air bank více než 200k, tak rozdíl v úrocích činí oproti bankám, kde se nemusí "šaškovat" s kartami (Hello, Creditas) k 1k nebo i více za rok, což je při současné úrokové bídě potěšující. A pokud to považuješ za nicotné, tak se divím, že na tomto foru vydržíš :-)
Pro toho, kdo kartami platí běžně, je těch 5 plateb snadné udělat, zatěžující je jen na to nezapomenout, když je člověk jinak naučený jen na kreditky :-)
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 4. 2018 21:25

To nejsou silná slova, to je konstatování faktu. Buď chce dotyčný úročení 1%. tak ať plní podmínky, které jsou pro to potřebné, a drží hubu. Pokud se mu to nelíbí, tak ať si dá prachy kamkoli jinam za 0 % a pak může vykřikovat, jaký je king.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 14. 4. 2018 21:37

To si neodporuje. Já např. taky chci 1(,2)%, taky plním podmínky, a taky tuto svou vlastní činnost vnímám jako pro mnohé nevysvětlitelné šaškování.

Přece mi nebudeš bránit sám sobě nadávat, co bys z toho měl? Mě (trochu) baví i to šaškování i ta nálepka.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 4. 2018 22:43

On ma TM totiz nejaky mindrak (mozna vic nez jeden) a kompenzuje si to tim ze si tu obcas najde nekoho koho zjebe kvuli nejaky malickosti. Tim je tu uz znamy.

Napr nedavno tu zesmesnoval vybirace bonusu na kreditkach, ze by si vydelali vic vybiranim popelnic a pak se ukecl ze ty bonusy doji sam taky.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod dinkylinky 14. 4. 2018 22:59

Však ono je nejlepší na ty jeho bláboly vůbec nereagovat, stejně nejsou k věci.
Jinak to šaškování jsem konstatoval jako fakt, a ptal jsem se úplně na něco jiného, na což naštěstí včas odpověděli pepan a Jerry, takže jim dík za odpověď, že bez dispozičních práv to nejde.
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 4. 2018 06:48

fc70 píše:Přece mi nebudeš bránit sám sobě nadávat, co bys z toho měl? ...


Nadávat si Ti ani nebrání, to von si rád ještě přisadí. :D

-- 15. 4. 2018 07:49 --

dinkylinky píše:... že bez dispozičních práv to nejde.


Zase mám pocit, že ta dispoziční práva jdou u AB zřídit pohodlně přes IB.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jerry666 15. 4. 2018 21:33

Ono by to asi i šlo, v androidu jde "naklonovat" appka, ale není to ideální a nemusí to vždy a úplně fungovat... Rozhodně bych ale raději volil dispozice...
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 22. 4. 2018 00:25

fc70 píše:Obecně řečeno, naopak, když už se vzdávat soukromí, tak koncentrovat.

A ta jedna firma to stejne poskytne dal :-) Otazka je, jestli pohodli vs pouzivat sluzby nepohodlne? ;-)
Tak treba u telefon ala Android muzeme zrusit prvne Google ucet, appky lze nahrat i tretich stran odjinud a to rucne, jen to uz nebude tak pohodlne jako z Google Play. Coz se dela pokud je telefon flashnut na jinej system napr CyanogenMod ;-)
Misto Gmail je lepsi pouzit treba ProtonMail :-)
a pokud jit jeste dal, tak je nejlepsi zrusit vsechny ucty, vratit OP lze, staci pouzivat jen v CR pas a vejplatu chtet jen na ruku. Myslim ze zakon co narizuje mit ucet u ustavu jeste nevysel :-)

A urcite nemit Facebook, to je asi nejvic zlo dnes. Lidi se tam fotej skoro nahaty. Zrejme to lidi ani netrapi, jsou smireny at je klidne zavrou :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vpe 26. 4. 2018 22:04

Do kolika hodin ma airbank svuj negarantovany d+0 prevod? Jak to mate vyzkousene?

Viz viewtopic.php?style=2&p=11913775#p11913775
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 26. 4. 2018 23:21

11:30
treborit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků