Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 4. 2018 14:59

Já mám připravený obálky na 50k, takže až od příštího měsíce. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 4. 2018 17:06

Raiffeisenbank vypověděla k 4.4. účty Roklen FX, nebude je možné používat...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 4. 2018 17:43

Jj, právě jsem si také přečetl. To by mě zajímalo proč.... V zásadě stále ubývá důvodů, proč mít účet u Raiffky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 4. 2018 18:06

Chtějí tak zřejmě donutit klienty využívat jejich placené služby, ať už jde o směnu nebo SEPA platby. Čekám, kdy zpoplatní hotovostní vklady v cizích měnách. To je snad poslední výhoda, co ještě zbývá.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 7. 4. 2018 05:13

Co se dá dělat. Tahle banka pravidelně ruší, co ze služeb zůstalo použitelné. Pro mě je právě směna za skoro nejdůležitější položka,
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 7. 4. 2018 12:27

1x mesicne SEPA, operace s cizi menou na pobocce, Mastercard kurz na exoticke meny, Kreditka co vraci 2% do vyse 700 CZK , multimenovy ucet.

Kdyz clovek nechce nic menit a ma tohle zadarmo (da se), tak to jeste jde.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 4. 2018 13:19

ty exoticke meny jdou pres CZK nebo EUR ucet?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod treborit 7. 4. 2018 14:51

CZK

-- 7. 4. 2018 15:52 --

resp. hlavni menu
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod meme1255 7. 4. 2018 19:45

Treborit: Čím se to dá nahradit? Nevím o takovém účtu.
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 7. 4. 2018 20:05

Jen kombinaci vice uctu, to uz ale pak vychazi lepe ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 16. 4. 2018 07:56

V IB RB vidím u dvou KK transakce jen do 6.4., od té doby není žádná provedená vidět ani v blokacích. Můžete prosím prověřit, zda je to globálnější problém? Dík.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 4. 2018 08:20

Smart i internet banking ukazujou transakce na kk , mám tam asi 4 od 9.4. . Kk je style .ale já mám u nich i účet.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 16. 4. 2018 11:47

Mne to funguje normálně
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 18. 4. 2018 10:29

Odpoledne byla pak transakční historie ok i u mě.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 4. 2018 08:00

Prologer píše:Tak to je opravdu zajímavé. Mě to řekli na pobočce jinak.
Každopádně raději pro jistotu budu plnit obrat a 3 transakce od dubna taky, ať to zbytečně neriskuju a mám to zdarma zaručeně (firemní promo na slevu -129Kč měsíčně) :)

Je ale pak otázka co od července. Tu kartu jsem měl kvůli salonkům fakt rád. 350Kč je ale asi už zbytečně moc kvůli té v průměru jedné návštěvě za měsíc. Ve Státech sice za jednu kartu platím i 1000Kč měsíčně, ale ta má zase výrazně větší výhody (třeba neomezený Priority Pass pro mě a všechny spolucestující).


Skusil jsem vyjednat goldku zdarma, ale pres to vlak nejede. Mate ji nekto v ramci Komplet konta zdarma, neverejna nabidka :nenapadne ? Musel bych jinak prejit na exklusive konto...Komplet konto mi nabidli zdarma na 6 mesicu, pote se ''uvidi''. Ale ucet pro mne straci smysl bez GOLDky, pouzival jsem ji na vstup do salonku...Silne uvazuji o zruseni uctu, co nabizi jine nez konkurence?
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron