Stavební spoření - od koho uzavřít vyhodně?

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rafael58 10. 4. 2018 18:44

Modrá pyramida má prý do konce dubna akci na odpuštění poplatku za založení SS + úrokový bonus 0,5% (k základním 0,5%)
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rad68 11. 4. 2018 06:49

Ad vpe 18. 12.:
Jak je to myšlený s tím vypnutím papírového výpisu - mě tvrdili, že aspoň jednou ročně (cca konec ledna) mi výpis prostě pošlou, ať chcu nebo ne (a nechají si za něho samozřejmě zaplatit). Nebo se tím výpisem "po státní podpoře" myslí ještě nějakej navíc, kterej by mi poslali kromě toho lednovýho? (přijde mi to jako naprostá kravina, ale zase u některých bank bych si tomu nedivil).
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod swisst 11. 4. 2018 08:16

rafael58 píše:Modrá pyramida má prý do konce dubna akci na odpuštění poplatku za založení SS + úrokový bonus 0,5% (k základním 0,5%)

Ano, akce MPSS platí do 4.5.2018, poplatek za uzavření je snížen na 1 % z cílové částky nad 200 tis. Kč (smlouva s CČ do 200 000 je zdarma). Momentálně je to skutečně nejvýhodnější nabídka na trhu (alespoň pro dospělé).
Viz srovnání: http://www.stavebky.cz/stavebni-sporeni-sporici-tarify/
swisst
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 5. 2018 20:51

Wüstenrot otáčí trend posledních let a zvyšuje úrokovou sazbu u stavebního spoření na 1.2%, bez podmínek a pro všechny, dle všeho v současnosti nejvýhodnější stavebko pro BFU...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 28. 5. 2018 21:41

Rad68 píše:Ad vpe 18. 12.:
Jak je to myšlený s tím vypnutím papírového výpisu - mě tvrdili, že aspoň jednou ročně (cca konec ledna) mi výpis prostě pošlou, ať chcu nebo ne (a nechají si za něho samozřejmě zaplatit). Nebo se tím výpisem "po státní podpoře" myslí ještě nějakej navíc, kterej by mi poslali kromě toho lednovýho? (přijde mi to jako naprostá kravina, ale zase u některých bank bych si tomu nedivil).


Zavolej na kl centrum, me tvrdili ze ten defaultne zpoplatneny rocni vypis lze vypnout u tveho poradce a tak jsem udelal tak uvidime co se stane.

Extra vypis zpoplatneny po statni podpore posilala myslimze jina sporitelna - uz nvim ktera tusim ze sporitelna, ten rocni mela pro zmenu zdarma.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merimac 4. 6. 2018 09:24

rafael58 píše:Modrá pyramida má prý do konce dubna akci na odpuštění poplatku za založení SS + úrokový bonus 0,5% (k základním 0,5%)


Wüstenrot stavební spořitelna zavedla od 20. 5.2018 novou tarifní variantu ProSpoření eOF-S s úrokovou sazbou z vkladů 1,2 %. Ale je potřeba splnit podmínky. Po 6ti letech ale jde o rozdíl asi +800 Kč na úrocích, takže to zas tak podstatné není.

Např. pro děti nabízí Modrá pyramida do cílové částky 200.000 Kč bez poplatku za uzavření, s úrokem 0,5 % + 0,5 %.
merimac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod otilrak 11. 9. 2018 14:21

Je teď nějaká akce?

Prosinec se pomalu blíží a já bych rád založil aspoň jednu smlouvu. Možná dvě (jednu na mámu).
Philips Savy>N 5110>Si A55>SE T230i>N 6610i>N 1600>N 2610>N 6300>N N79>Sa E1120>HTC Wildfire S>HTC Desire C>THL W100>Sa E1180>Lumia535>Ulefone U008>Xiaomi Redmi 6>Pixel4a5g
otilrak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swisst 12. 9. 2018 09:17

otilrak: Dobrý rozcestník pro podobné potřeby je zde:
http://www.stavebky.cz/stavebni-sporeni-sporeni/

Je tam odkaz na srovnavač stavebního spoření i přehled akčních nabídek.
swisst
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků