Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2018 14:54

Tohle jsem potřeboval vědět, díky.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 7. 5. 2018 16:22

Milos píše:Odůvodnili to jako tiskovou chybu, na web RB se dostal chybný program výhod, správně těch 700Kč nemělo platit ani chvilku. Nyní už je na webu RB správný program výhod s bonusem omezeným na 500Kč.

Odvolávat se několik měsíců na chybný program výhod, když ti v rámci reklamace už jednou reklamaci uznají, vysvětlí a odkážou na aktuálně dostupný program výhod, tak to bohužel nejde :roll:

Jedině mě teď napadlo s reklamací několik měsíců počkat a zpětně reklamovat několik měsíců ;-) Otázkou je, jestli jako kompenzaci připíšou rozdíl 200Kč jen za jeden měsíc či za všechny měsíce.

Dik, pockam na kvetnovy vypis a vyreklamuji dva najednou.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 7. 5. 2018 21:37

Pak napiš, jak jsi dopadl ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 5. 2018 05:35

Stojí vám těch pár stovek za to? :hm
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 8. 5. 2018 05:49

Joo. 8-)
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 18. 5. 2018 06:49

Na rozloucenou zacali uctovat poplatek, retence neprobehla.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 18. 5. 2018 09:35

Také jsem uzavřel (další) kapitolu, ale zrušit se mi to povedlo až napočtvrté.
Předtím pokaždé slibovali, že se ozve někdo z retence, ale nevolali ani nepsali.

Takže jsem si dupnul, dal písemně žádost na zrušení, reklamoval poplatky a dva mi vrátili.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m_p_ 18. 5. 2018 10:24

Suky. píše:Také jsem uzavřel (další) kapitolu, ale zrušit se mi to povedlo až napočtvrté.
Předtím pokaždé slibovali, že se ozve někdo z retence, ale nevolali ani nepsali.

Takže jsem si dupnul, dal písemně žádost na zrušení, reklamoval poplatky a dva mi vrátili.


Kolik klientů jim zůstane? Já taky sbírám poslední pětistovku bonusů, abych zaokrouhlil bonusy na celkových 25 tis.,a pak to zavřu. :-)
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eeet 18. 5. 2018 11:48

Ja zustavam, predplatil jsem si rocni vedeni kreditek z bonusu.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 18. 5. 2018 11:55

Asi to taky tak udělám (RB LIFE), přece jen kreditku s vysokým limitem (mam 120 tis. Kč) občas potřebuju, teď budou zrovna autopůjčovny -USA, Evropa. Na mojí "výhružku", že ji vypovím, pokud nedají vedení na rok zdarma nijak nereagovali.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 5. 2018 21:02

Koukám správně, že nová KK Mall už není bezplatná na 6 měsíců a navíc je prodloužená vázací doba na 12 měsíců ? (jinak se musí vrátit bonus 2 000 Kč) To se ta karta moc nevyplatí, když za rok zaplatím 600 Kč na poplatcích...
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 5. 2018 08:06

to je na posouzení každého soudruha, byť i bloncka by řekla, že 2000,- je více 600,-
1) vedení lze za 500,- (z bonusů)
2) vratka 2 % vždy a všude (s CRV) a to až 700,-/p.m. z ní dělají pořád silně nadprůměrnou KK
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 21. 5. 2018 09:50

Vratka 2% u Mall KK je jen nákupy na netu, v zahraničí a u Mall.cz, takže nikoliv v obchodech přímo.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 5. 2018 09:57

Proč to někdo má všude a jiný jen tam, jak píšeš? Kouzlo je právě v té závorce: CRV. 8-)
Naposledy upravil ROlda78 dne 21. 5. 2018 10:02, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 21. 5. 2018 10:00

Nechápu, jako platba emboss ?
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků