Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 21. 5. 2018 10:03

dohledej si vlákno Curve karta
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 23. 5. 2018 18:15

RB mi napsala, že mi u mé KK Life ruší funkci 100% splátky inkasem, protože tuto funkci nevyužívám. Z důvodu hypotéky jsem byl nucen snížit úvěrový limit, který je pro celé téměř 2 měsíční období nedostatečný a tak kreditku splácím ručně převodem po vygenerování výpisu. Nabízí mi opětovné zapnutí této funkce, ale nově už za poplatek 29 Kč/měsíc.

Přitom navýšit úvěrový rámec u kreditek RB prakticky nejde, jen na pobočce a jen s novým doložením potvrzení příjmů od zaměstnavatele. S tím jsem se nechtěl zabývat a RB přišla s tímto.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 23. 5. 2018 19:09

Dobrý… na RB se, koukám, dá spolehnout jako zaručený zdroj nových a inovativních odrbávek.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Surik4t4 23. 5. 2018 22:27

filip893 píše:RB mi napsala, že mi u mé KK Life ruší funkci 100% splátky inkasem, protože tuto funkci nevyužívám. Z důvodu hypotéky jsem byl nucen snížit úvěrový limit, který je pro celé téměř 2 měsíční období nedostatečný a tak kreditku splácím ručně převodem po vygenerování výpisu. Nabízí mi opětovné zapnutí této funkce, ale nově už za poplatek 29 Kč/měsíc.

Přitom navýšit úvěrový rámec u kreditek RB prakticky nejde, jen na pobočce a jen s novým doložením potvrzení příjmů od zaměstnavatele. S tím jsem se nechtěl zabývat a RB přišla s tímto.


Tak to buď v klidu, mně to taky zrušili i přes to, že tuto funkci doteď využívám na O2 RB kartě, takže předpokládám že inkaso zdarma ruší úplně všem.

"Vážený pane,

vážíme si toho, že využíváte naši kreditní kartu č. XYZ, ke které máte nastaveno inkaso celkové dlužné částky. Tato služba je dle platného Ceníku zpoplatněna, u Vaší karty jsme však poplatek dosud neúčtovali. Dovolujeme si Vás informovat, že v rámci sjednocování parametrů všech kreditních karet Raiffeisenbank budeme od 29. 05. 2018 poplatek za tuto službu účtovat.

Pokud chcete pohodlný způsob splácení celkové dlužné částky kreditní karty využívat i nadále, služba Vám bude k dispozici za 29 Kč měsíčně.

Jestliže chcete využít jiný způsob splácení Vaší kreditní karty, můžete si vybrat, zda inkaso snížíte na úhradu povinné minimální splátky, která je ZDARMA, nebo si splácení budete hlídat sami a službu inkasa tak nevyužijete."
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 23. 5. 2018 22:35

Tak to jsem zvědav, mám Mall kartu a zatím tohle nedorazilo a inkaso zdarma...
Každopádně je to jasný adept na vítěze na nejvíc amorální bankovní poplatek, protože jeho smysl je jedině v tom, aby banka vydělala na smluvních pokutách u lidí, kteří na zaplacení omylem zapomenou, ačkoliv s penězi problém nemají.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 5. 2018 07:32

To by mě zajímalo, kterými klienty se asi inspirovali :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 24. 5. 2018 08:33

Já tedy už léta platím obě RB KK převodem z BÚ na kartu skrz mobilní aplikaci, je to rychlé a hned.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 24. 5. 2018 08:38

Souhlas, inkaso jsem nepouzil na zadnem mem uctu uz snad vic nez 10 let.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 24. 5. 2018 10:18

Nevíte náhodou někdo, jak donutit RB snížit úvěrový rámec? V březnu jsem dal žádost na pobočce, v dubnu jsem to urgoval, poslali mě znovu na pobočku, zase jsem dal žádost. Teď je konec května a na infolince říkají, že mám jít zase na pobočku...
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 5. 2018 10:20

Taky mi to trvalo dlouho, než jsem to vyřídil, ale nakonec to šlo na pobočce.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lessani 24. 5. 2018 18:56

Taky jsem snižoval úvěrový rámec na pobočce. Potřeboval jsem to tehdy zredukovat, abych zvýšil šanci na získání AXA KK unicredit. Tu mi ale před měsícem vypověděli. Pouze jsem jí točil.
Lessani
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 29. 5. 2018 14:12

eeet píše:Dik, pockam na kvetnovy vypis a vyreklamuji dva najednou.


Jak to nakonec dopadlo? Ja reklamoval dubnový, nejdřív přes mail, to napsali že " Z důvodu nutnosti Vaší řádné autentizace však není možné na základě e-mailu odměny prověřit. " Takže pak přes infolinku a zatim čekám na jakoukoli odpověď (od 10.5.).
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 29. 5. 2018 18:51

Zatim jen odpoved, ze ma reklamace byla predana kartovemu oddeleni, pres email to v pohode prijali, ale rovnou jsem jim tam dolozil oba vypisy z RB Life, vypis z bezneho uctu a to pdf s bonusovym programem platnym od 1.4.2018, take v emailu uvadim sve udaje totoznosti vcetne RC, aby vedeli, ze reklamaci podava opravnena osoba.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 30. 5. 2018 20:18

Dnes reklamace vyrizena, uznana jen napul, tedy jeden mesic a ze pry mi pripisi 200 Kc. Oduvodnila to, ze chybny bonusovy program byl zverejnen jen v dubnu, ze ho jeste behem dubna opravili.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 31. 5. 2018 06:20

Dopadl jsem stejně. Reklamaci jsem podal po květnovém výpisu. Uznali mi ji a vyplatili 200 Kč kompenzaci.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků