Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pierre87USA 10. 6. 2018 19:58

Dekuji a mozna jeste dotaz, jak nejlepe dobit Revolut ucet z CR?
Pierre87USA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 6. 2018 20:09

CZK kartou
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pierre87USA 10. 6. 2018 20:14

Super, dekuji. Predpokladam tedy, ze kdyz sam platit Android Pay, tak ze si transakci budou uctovat v CZK a ne v EUR nebo GBP.
Pierre87USA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 6. 2018 20:16

Vzhledem k tomu, že se krom víkendu uplatňují středové kurzy, je to celkem jedno. Mám pocit, že mnozí ani nečtou, co vůbec chtějí používat...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajkyt 11. 6. 2018 11:53

Pokud se o tom tady již psalo, tak se omlouvám. Chtěl jsem se zeptat, jak postupovat, když potřebuji kartu aktivovanou na jednom telefonu převést na jiný telefon? Lze ovládat Revolut kartu v aplikaci i na iPadu? Díky.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 11. 6. 2018 21:54

doonio píše:Nejlepsi kombinace mi prijde N26 (zdarma EUR vybery v eurozone) a na ostatni meny mam Revolut. Zbytek vse a vsude platim kartou, i blbe zvykacky v supermarketu za 1€. N26 ma hodne vychytanou app, kde clovek vidi za co a kde utracel, takze super mesicni statistika.

Já taky platím i ty nejmenší částky kartou. Zahraničí nevyjímaje, ale vyjebala se mnou Francie, kde často měli, že berou karty třeba od 5 €.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 12. 6. 2018 08:02

mám v Revolutu ještě starou dobrou mastercard, která mi bude končit, porařilo se někomu prodloužit, nebo už vydávají jenom VISA?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 12. 6. 2018 08:34

paty07 píše:
doonio píše:Nejlepsi kombinace mi prijde N26 (zdarma EUR vybery v eurozone) a na ostatni meny mam Revolut. Zbytek vse a vsude platim kartou, i blbe zvykacky v supermarketu za 1€. N26 ma hodne vychytanou app, kde clovek vidi za co a kde utracel, takze super mesicni statistika.

Já taky platím i ty nejmenší částky kartou. Zahraničí nevyjímaje, ale vyjebala se mnou Francie, kde často měli, že berou karty třeba od 5 €.

A taky pozor v Polsku při výběru z bankomatů Euronet.Strhává si za výběr 13 PLN!

-- 12. 6. 2018 09:35 --

goropes píše:mám v Revolutu ještě starou dobrou mastercard, která mi bude končit, porařilo se někomu prodloužit, nebo už vydávají jenom VISA?

Momentálně při free účtu pouze VISA.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 6. 2018 09:42

Ještě mám k dispozici jednu nepřiřazenou kartu, co tu rozdávali.. "přenechám".

EDIT: :?: Jak se přiřazuje do nového účtu?
V záložce Cards je nahoře tl. + a pak volba Already got a card? Link it there.. Opíše se číslo a je to.
Naposledy upravil ROlda78 dne 12. 6. 2018 17:15, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 12. 6. 2018 15:20

tramin píše:A taky pozor v Polsku při výběru z bankomatů Euronet.Strhává si za výběr 13 PLN!

26.5.2018 vybráno z Euronet bankomatu v Auchanu - bez jakéhokoli poplatku - takže bych to spíš viděl na nadlimitní výběr, odklepnutí něčeho, nebo tak ...
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod hromburac100 12. 6. 2018 16:19

Nemohu se po odlogovani z revolutu prihlasit zpet poradte
hromburac100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 12. 6. 2018 16:26

libol píše:
tramin píše:A taky pozor v Polsku při výběru z bankomatů Euronet.Strhává si za výběr 13 PLN!

26.5.2018 vybráno z Euronet bankomatu v Auchanu - bez jakéhokoli poplatku - takže bych to spíš viděl na nadlimitní výběr, odklepnutí něčeho, nebo tak ...

Anebo jsi měl štěstí
https://www.fly4free.pl/forum/revolut,1 ... start=1960
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 12. 6. 2018 17:35

No štěstí - i na té diskusi chlápek píše, že v květnu ještě vybíral bez provize (jako já) - takže asi novinka.
Každopádně díky za upozornění - v sobotu budu vybírata také kurevstvo by mne nenapadlo.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 13. 6. 2018 06:59

No a teď už i Euronet v Maďarsku.Začínají s Revolutem pěkně vyjebávat...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 13. 6. 2018 18:06

Na Slovensku zatím výběry zdarma?

-- 13. 6. 2018 19:18 --

tramin píše:No a teď už i Euronet v Maďarsku.Začínají s Revolutem pěkně vyjebávat...

Konkrétní informace?
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků