MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 11. 6. 2018 10:04

u nás prošlo založení přes applikaci i člověku, který kdysi (cca více než 2 roky) měl u monety kreditku i běžný účet
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 11. 6. 2018 11:17

Tak to neproslo ani na druhy pokus :( achjo, navsteve pobočky se zrejme nevyhnu.
Pochopil jsem to spravne ze i tak dostanu 1500, akorat na dva díly (800 a pozdeji zbytek)?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 11. 6. 2018 13:01

jo pochopil jsi správně, snad to tak je i v prakticky /ale je to chyba jejich aplikace/
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 11. 6. 2018 13:01

jo pochopil jsi správně, snad to tak je i v prakticky /ale je to chyba jejich aplikace/
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 6. 2018 16:06

Já jsem si téměř jistý, že to otevírání Tom účtu přes Smart aplikaci mají úmyslně nastaveno na přehnaně přísný režim. Pokoušeli jsme se založit další dva účty v okruhu rodiny a neprošly. Vše korektně dokončíte ve Smart apl., podepíšete kodem a za chvíli už vám zkoušejí volat, když to nezvednete, tak automaticky účet druhý den zablokují a zruší. Vyjádaření offico: "údaje v Smart neprošly naším schvalovacím procesem", a zcela úmyslně vám nesdělí konkrétní důvod, aby jste se podruhé při zakládání nepolepšily.
Jediný relevantní důvod mě napadá, že neprošly fotky, protože osobu vždy fotila druhá osoba a aplikace to dle rozlišení foto pozná.


Cituji:• "Zájemce může obdržet nanejvýš jednu odměnu za založení účtu. Na výši odměny má vliv
pouze způsob založení běžného účtu Tom, tzn., že o samotný převod stávajícího běžného
účtu může být zažádáno přes aplikaci Smart Banka nebo OM MMB, bez ohledu na to, kterým
kanálem byl běžný účet Tom založen. "

A pouze rozpracované žádosti z apl. Smart můžou být dokončeny na OM, aniž to bude mět vliv na krácení odměny. Ale pokud vám založení ze Smart zruší v interním postupu před návštěvou OM, tak žádnou žádost ani smlouvu rozpracovanou NEMÁTE !
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 6. 2018 12:31

Tak jsem dal výpověď KK Moneta Smart a z retenčního mi nabídli bonus 1 % ze všech plateb maximálně 250,- Kč/měsíc. Tak jsem si ji nechal. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 12. 6. 2018 13:12

čulibrk píše:Tak jsem dal výpověď KK Moneta Smart a z retenčního mi nabídli bonus 1 % ze všech plateb maximálně 250,- Kč/měsíc. Tak jsem si ji nechal. :-)


3000 Kč za rok. V dnešní době určitě konkurence schopnánabídka... ;) Btw. proč jsi vypovídal? Z balíčků se vratky nedařilo těžit?
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 6. 2018 15:31

Doplatil jsem dovolenou u cestovky a to jsem měl v balíčku jako 5% slevu a dál mi nepřišla zajímavá.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 12. 6. 2018 21:26

Kdes ji vypovidal? Osobne na pobocce?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 6. 2018 22:11

ale to je super zpráva, taky se jí chystám v létě zrušit, tak bych si jí ponechal a pořídil třetí cool kartu.. 750,- měsíčně na chodníku nenajdu a pokrylo by to bídné úroky ze spořících účtů
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 13. 6. 2018 00:26

Osobně na pobočce jsem ji vypovídal. Bacha na to, že i v daném měsíci, kdy dáte výpověď musíte mít na KK obrat 3000 Kč, jinak platíte 49 Kč za vedení dané KK a karta byla ihned po výpovědi bloklá. Výpověď jsem dal 5.6. a 12.6. mi volali z retenčního.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 13. 6. 2018 13:21

Odměna 1500 dnes připsána, zakládal jsem 30.5.
Kdyby chtěl někdo kód doporučení, stačí napsat - mám k dispozici všech 10 :-)
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mobilmaniakkkk 13. 6. 2018 19:16

Má někdo zkušenost s tím, jak to je s tím převodem účtu pro získání té odměny? Na netu mají, že se musí jednat o účet zřízený na pobočce, ale v podmínkách o tomto nic není. Prošlo někomu třeba převod účtu od AIR Bank, který zakládal online a přišla mu ta odměna??? díky
Mobilmaniakkkk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 13. 6. 2018 21:07

Ano, air bank prošla. Resp. ověřovací platbu jsem posílal z účtu otevřeného na pobočce a účet pro změnu jsem měl otevřený online.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 14. 6. 2018 06:06

Stačí Airbank zřízený online a fungovalo.
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků