Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 6. 2018 13:11

Já jsem hodně využil ty výhodné kurzy (lepší než Mastercard). Ale na 99 Kč měsíčně to samozřejmě není.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 6. 2018 13:17

řekl bych, že za poslední cca týden se kurz zhoršil ... už vychází i po započtení odměny hůře než kurz mastercard ... čekám na vyjádření podpory dle čeho kurzy počítají, ale přímo první člověk to nevěděl, takže prý předal požadavek na příslušné oddělení a časem se možná něco dozvím
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 6. 2018 13:32

Tak pokud se zhoršily i ty kurzy, tak to už nadále smysl nemá.

Na stránce https://www.twisto.cz/kurzovni-listek/ jsou ty kurzy pořád OK. Pořád o maličko lepší, než MC.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 6. 2018 14:10

ostatním počítají kurzy dobře nebo jsem jediný?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 6. 2018 14:19

Já mám poslední platbu před 8 dny a to bylo OK.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 13. 6. 2018 17:01

Navstevnik123 píše:Vzhledem k výpovědní době to už stejně do 30.6. ukončit nestihneš. Mimochodem pokud máte Twisto kartu a podáte výpověď, dostanete zároveň i doživotní ban :-))


To jsem zvědavý, co po mě budou za těch 5 dní v červenci chtít. Očekávám 16, 5 Kč.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 13. 6. 2018 17:01

Navstevnik123 píše:Vzhledem k výpovědní době to už stejně do 30.6. ukončit nestihneš. Mimochodem pokud máte Twisto kartu a podáte výpověď, dostanete zároveň i doživotní ban :-))


To jsem zvědavý, co po mě budou za těch 5 dní v červenci chtít. Očekávám 16, 5 Kč.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 13. 6. 2018 20:37

49,- Standard / 99,- Premium. Při změně na nižší tarif se v daném měsíci účtuje poplatek za vyšší tarif.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jidis 13. 6. 2018 20:50

A nejde zrusit jen karta a prejit na bezpoplatkovy tarif?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 13. 6. 2018 21:07

Karta by měla jít zrušit už teď, tarif půjde změnit až, cituji: "po zpoplatnění".
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 14. 6. 2018 07:38

Zkoušel někdo změnit PIN na kartě? V bankomatu se mi to nepodařilo ... :oops:
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 14. 6. 2018 08:26

Zmenit PIN podle podpory zatim nejde. Slibovali, ze to pujde v budoucnu, ale kdy, to nikdo nevi.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 14. 6. 2018 20:38

Navstevnik123 píše:Karta by měla jít zrušit už teď, tarif půjde změnit až, cituji: "po zpoplatnění".


Včera jsem jim napsal, že z důvodu změny ceníku od 30.6.2018 žádám o zrušení Twisto karty a změnu typu účtu na Online. Dnes mi přišla odpověď:

Dobrý den pane XXXX,
děkujeme za e-mail. Karta je nyní zablokována a od 1.7.2018 bude tarif změněn na online.


Takže není nutné čekat na "zpoplatnění" či obvyklých 30 dnů. V obchodních podmínkách totiž žádnou výpovědní lhůtu ani podmínky pro změnu tarifu neuvádí. Za mě tedy OK ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 6. 2018 07:57

Jo, takhle to asi udělám taky, jen ještě přemýšlím o tom prodloužení o 2 měsíce přes soutěž twistosvet.cz.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fyluta84 16. 6. 2018 15:23

Mám kartu, kterou jsem vzal jen kvuli soutezi, ze mozna vyhraju 1000,- pro prvnich 250

vyhral jsem koupil zdarma veci a chtel prevest na online ucet. Napsal jsem pres mobilni aplikaci dotaz a udajne to staci a od datumu, kdy je poplatek jsem online za 0,- a kartu si muzu nechat. (pry bude aktivní)

historie :

!Stačí nám to pouze takto napsat, o zbytek už se postaráme my :)

Vše už máme tedy poznamenáno od 1.7. přecházíte na bezplatný tarif Online.
Děkuji a přeji krásný den :)

--

Karel Karel z Twisto.cz
On Mon, May 28, 2018 at 04:13 PM, "Filip ******k" <f******@seznam.cz> wrote:
Dobrý den, jaký je postup pro změnu účtu na online?? Který je zdarma?!
fyluta84
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků