ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 6. 2018 11:02

Takže prostě D+2 ?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 13. 6. 2018 11:27

ano a to včetně zůstatkú a zaúčtování operací, jediné co je on-line jsou notifikační SMS
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 13. 6. 2018 11:53

Zustatky v notifikacnich SMS ale blbnou. Tri platby po sobe, neposlal jsem zadnou splatku a misto aby zustatek po kazde platbe klesal, tak stoupa.
Obrázek
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 6. 2018 12:26

Mně se ještě nestalo, že by zůstatky v SMS neseděly.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jidis 13. 6. 2018 13:09

Me to zaclo blbnout tento mesic, predtim to bylo OK. Zaplatil jsem kvuli tomu na zacatku mesice asi o 570 Kc vyssi splatku, nez jsem mel vycerpany uverovy ramec, kvuli tomu se mi splatka nepripsala hned, ale cekala, az se uverovy ramec vycerpa o tech dalsich cca 570 Kc. Neni na to spoleh.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 13. 6. 2018 14:35

mě teda taky seděj... napadá mě jestli jsi neměl "přebito", což ČEZ karta neumí a postupně to tam nedotýká, jak utrácíš
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 13. 6. 2018 16:37

Ne, prebit to neslo, jak uz jsem psal na zacatku mesice:
jidis píše:Spoleh na to stejne neni, vcera rano jsem s ni platil pres internet 1500 Kc zalohu na elektrinu, poslalo SMS, ze zustatek po platbe je 2600,40 Kc. Tak jsem tam hned poslal splatku, abych vyrovnal presne uverovy ramec 30000 Kc, jenze jsem pak odpoledne provedl jednu platbu 16,90 Kc v obchode a poslalo to SMS, ze zustatek po tehle platbe je 3140,90 Kc. Problem je, ze se mi pravdepodobne nezauctuje ta splatka, protoze bych s ni prebil uverovy ramec a to pry nejde. Kde se tam najednou vzalo o cca 500 Kc vic, to nechapu, zadnou dalsi splatku jsem neposilal.

... a ta splatka se zauctovala opravdu az nasledujici den po tom, co jsem vycerpal ten rozdil kolem 500 Kc.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 13. 6. 2018 17:33

retron píše:posílal jsem v pondělí dopo a dnes dopo jsem již platil, tzn. s tou 14. hodinou to neplatí

Posílal jsem taky v pondělí ráno a a ještě teď jsem nezaplatil. Tak D+2 to bude možná v rámci Komerčky. Případně je problém jinde, ale protože žádné info o zamítnutí nedošlo - tak nemám jak zjistit :-(
edit: posláno z UCB - což taky nebude žádná výhra
Naposledy upravil libol dne 13. 6. 2018 18:33, celkově upraveno 1
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 13. 6. 2018 18:20

záleží z jaké banky jsi to poslal, já z ČS v rámci D+0, takže platba připsána hned v pondělí zaúčtována ovšem až dnes
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 6. 2018 09:39

Ve středu připsány peníze do KB, dnes dopoledne šlo zaplatit, čili normální D+2 (ne až po 14.hodině).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 15. 6. 2018 12:39

Ano, někdy to lze už ráno, ale garantují až tu 14. hodinu. Měl jsi štěstí.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 7. 2018 17:09

Peníze odeslány z AB ve čtvrtek ráno, dnes nejde zaplatit. Ať jsou s takovejma službama do Brusele :-(.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 14. 7. 2018 17:29

to je normalka D+2, pujde az v pondělí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 7. 2018 09:56

Tomáš Marný píše:Peníze odeslány z AB ve čtvrtek ráno, dnes nejde zaplatit. Ať jsou s takovejma službama do Brusele :-(.
To znamená, že v pátek dostal ČEZ info o příchozí platbě. A musejí to zadat ručně, takže jim to trvá další den a bohužel o víkendy jejich systémy nefungují.
D+2 je někdy hodně optimistické.
U mě tenkrát nestihli ani D+3 a tak jsem byl o svátcích 5-6.7 bez možnosti platit (peníze jsem tam posílal v pátek 29.6).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sorra 16. 7. 2018 10:12

To asi CEZ neresi, to je vec ESSOXu.
sorra
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků