Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 6. 2018 06:07

neosobně píše:V principu samozřejmě i mBanka účet bezpoplatkový je, stačí splnit jednoduchou podmínku na kartě. Obdobně to má více bank, at už pro potřeby vyššího úroku nebo neplacení poplatku za měsíční vedení účtu atp.

A jakou má tedy podle tebe mBank přidanou hodnotu (tedy kromě toho, že tobě to přinese pětikilo) proti bankám, které mají účet i kartu bez podmínek (Fio, Air, Equa, Creditas, Hello).
Navíc tak úplně zdarma to není, když těch 1500 Kč měsíčně místo kartou mBank utratim nějakou vracecí kreditkou, tak dostanu minimálně 15 Kč (víc, pokud to bude v partnerských obchodech).

Nic proti plnění podmínek, ale to už je pak lepsu Erste Premiér, ČSOB Premium, ale i třeba Top nabídka od KB (kde je alespoň k základním službám zdarma i cestovní pojištění, zrovna před měsícem jsem z něj dostal přes 4 tisíce), nebo UCB.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 14. 6. 2018 07:29

mBank upadla, to je jasne, mRada si nechavala vyplachovat mozky od zamestnancu mBank a misto aby pak hlidala zajmy klientu, tak jim na mForu oduvodnovala a obhajovala zajmy banky, zvysovani poplatku adt. V mRade pak mohli zustat jen mRadni s vyplachnutym mozkem, ostatni po prvnim rocnim obdobi konec.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 18. 6. 2018 17:48

MBank ma tu vyhodu, ze zkratka byla prvni bezplatnou bankou pokud se nepletu a tam ma asi nejvic/hodne klientu ;-)))
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 6. 2018 18:01

O tom žádná, když mBank přišla na český trh, tak to byl opravdu svěží vítr. Sice tu už byla FIO, ale to v té době byla "jen" záložna a tím pádem pro většinu lidí nepřijatelná.
Co mBank přinesla na český trh byl vysoký (teoreticky bez koruny miliarda) limit platebních karet, což do té doby zavedené banky neuměly ani u tzv. prémiových karet.

Jenže doba pokročila, ostatní banky se velmi zlepšily, bohužel mBank se spíše zhoršila. A tak se z vycházející hvězdy stal spíše takový "hnědý trpaslík" :).

Proto jsem se ptal, co DNES může mBank nabídnout proti bankám, které mají základní služby opravdu zdarma bez nutnosti plnit podmínky.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beardie 20. 6. 2018 05:21

neosobně 26.7.2016 píše:Do roka a do dne nejdéle, celá tzv. "vyspělá" Západní ekonomika prakticky krachne či se dostaví celková stagnace a erupce platební neschopnosti celých států již dnes Itálie, Řecko za nimi Francie...nebo velká Evropská válka
Cca 25let trpí stagnací tak vzorný a pořádku milovný národ jako japonci a ač jsou úplně jiné poslušné mentality, vznily tam fatální živ. situace na Západě dnes nemyslitelné.("bydlení" v kavárně, či boxech pro zatím živé nocležníky- obdoba chladících boxů pro mrtvé, pouze bez chlazení, masové sebevraždy v zaměstnání či před firmou atd.) Japonský st. dluh 9,1 trilionu dolarů patří spolu s USA, Itálií, Německem atd. k největším na světě...přesto tzv. kvantitativní uvolnování- tj. tisk nekrytých jenů a jejich darování nejbohatším korporacím a bankám nikam za deset let nevedlo...
http://www.investicniweb.cz/zpravy-z-tr ... ter-money/
Celá dnes již globální ekonomika a zejména její virtuální datová a "papírková" peněžně-burzovní část je jedno Velké Letadlo, zatím ještě v relativní důvěře oškubávaných ovčanů...
jeste nejaka predpoved?
Naposledy upravil beardie dne 20. 6. 2018 18:21, celkově upraveno 1
beardie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 6. 2018 14:35

To je příspěvek z budoucností?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Suky. 20. 6. 2018 15:08

Má tam být
neosobně 26. 7. 2016
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 9. 2018 11:18

Jak ušetřit za jídlo na celý den? Co se takhle nechat od ČSOB pozvat na golfové odpoledne? :D
Praha-20180908-03074.jpg
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carodei 20. 9. 2018 15:47

To bych ale zase musel utracet za golfove hole.
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 9. 2018 15:59

Půjčení bylo zdarma
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 9. 2018 16:37

to tě Patriku kontaktovali sami nebo na základě častch hovorů na osobního asistenta? :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 9. 2018 16:45

Ne. Tak dlouho jsem "bombardoval" svého osobního bankéře, že chci něco zadarmo, až jsem dostal toto.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 20. 9. 2018 17:35

:-D
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carodei 20. 9. 2018 17:36

A co davali dobreho k jidlu?
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomsln 20. 9. 2018 17:38

Super! :)
tomsln
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků