Lepší než MLM

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mám Svou Hlavu 27. 6. 2018 12:53

Chtěl jsem žít život svých snů, být svobodný a šťastný. Přes příspěvek v jedné facebook skupině jsem získal několik nabídek na "dream job". Konkrétně 3 nabídky distributorů společnosti Amway. Byl jsem na několika jejich seminářích, částečně jsem pronikl do jejich filozofie a musím říct, že minimálně s Amway jsem skončil. Je to banda lidí, kteří až fanaticky uctívají idol bohatství, ke kterému se přiblíží jen pár "šťastlivců", zatímco ostatní se mu ještě vzdálí.
Všechno špatné pro něco dobré a já jsem si díky této zkušenosti srovnal některé svoje hodnoty. Už jsem i zjistil, co od svého života (zhruba) chci a jakým směrem se chci ubírat. Baví mě pomáhat lidem, zároveň mě baví ambiciózní cílevědomí lidé, kteří chtějí žít život netradiční a zároveň hodnotný, na který budou rádi vzpomínat. Proto jsem nedávno založil na FB stránku Mám Svou Hlavu, která sice neslouží k profitu, ale může a doufám že i přinese velkou hodnotu nejen mně, jakožto zakladateli a správci stránky, ale i těm lidem, kteří sledují moji aktivitu, berou si příspěvky k srdci, zamýšlí se nad svým životem aniž by tupě dávali na média a mění svoji budoucnost k lepšímu. Toť k mému poselství. Pomáhat mi přináší naplnění a čím více lidem pomůžu, tím víc naplňující to pro mě bude. Proto vznikl tento příspěvek.
Mám Svou Hlavu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 28. 6. 2018 06:42

Amen.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 28. 6. 2018 07:39

Neda mi to, posli mi číslo uctu, musim te financne podporit.
chnapka_cz
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků