Dřevostavba

Diskuze o plánování a realizaci staveb, rekonstrukcí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Janina01 27. 6. 2018 13:56

Ahoj,
chystáme se stavět dřevostavbu, máte někdo nějaké doporučení, se kterou firmou?
Předběžně jsme si vybrali dřevostavbu na klíč od Mrštného, ale za další tipy budeme rádi. :-)
Janina01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rafael58 27. 6. 2018 15:07

Mrštný je podvodník, nebrat! Naslibuje, sebere prachy a pak se po něm slehne zem. Švagrová by uměla vyprávět...
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aaischa 27. 6. 2018 15:56

přesně, též negativní zkušenost už ve fázi dotazu k ceně toho co bychom rádi, když jsme přemýšleli jesli nejít do dřevostavby..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 28. 6. 2018 07:35

Od Mrštného nic nebrat, propaguje dřevostavby a sam bydli ve zdenem. Ruce pryc. Unterwasserman.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 28. 6. 2018 08:35

Naprosto totozne zkusenosti, jako predrecnici mel kolega z prace. Puvodne jsem si rikal, ze je to nahoda, ze Mrstny nemuze byt prece takovy hlupak, ale potvrdilo se to!
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janina01 18. 7. 2018 07:45

Jé, tak to děkuji za varování, takové reakce jsem nečekala... Mně se zdál solidní.
Můžu se zeptat, kde byl problém? Kamarádka se s ním také chystá stavět, tak ať můžu případně předat informace. To, že s ním byla horší domluva při návrhu dřevostavby, mi odmávne a nebude tomu přikládat váhu. Děkuji.
Janina01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ab84 18. 7. 2018 09:17

Tak to by sis měla promluvit s mojí sousedkou Jarmilou. Solidní se jí taky zdál, ale jakmile začali stavět, tak byl prý věčně v lihu a teď má barák úplně nakřivo.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krejci 7. 8. 2018 09:24

A nějaké další typy ?
krejci
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků