Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 7. 2018 19:29

srrac píše:Budes muset vypovedet a zazadat o novou, nemusi ti dat stejny uverovy ramec ani stejne zuctovaci obdobi, pokud vubec zadost schvali.

Potvrzuji sráčův příspěvek. Převáděl jsem Life na Smart na pobočce. Musel jsem požádat nejprve o zrušení Life (přestříhnout, odevzdat) a poté požádat o novou Smart, která musela projít úplným schválením, jako bych před tím žádnou KK nerušil. Odcházel jsem z pobočky s fasciklem papírů. Smart karta dorazila na pobočku cca za týden. Úvěrový rámec mně schválili v původní výši Life, ale zúčtovací období mám jiné než jsem měl na Life.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 6. 7. 2018 05:25

ab84 píše:
judis píše:Davaji kreditky RB bonus i za vklad do online sazkoveho uctu? Napr. ifortuna.cz?


ANO, dávají. Dotoval jsem se svojí RB Mall kartou konto u Sazky i Fortuny a 2% bonus mi byl řádně připsán.

Není pak problém s výběrem u takto nabitého konta?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 7. 7. 2018 15:35

u fortuny teoreticky 3% poplatek... ale nemelo by to byt ve vyluce, dle podminek RB.. tedy zadny bonus?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 7. 7. 2018 16:27

Kdyz to projde sazkou, tak bez poplatku.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 7. 2018 19:11

Jojo ve výlukách to není:
Odměny nejsou poskytovány za následující kartové transakce:
 Inkasa za O2 služby (s výjimkou Odměn u kreditní karty O2 RB Karta),
 kreditní transakce,
 Bezhotovostní převody na vrub Kartového účtu,
 jakékoliv kartové transakce v případě, že nastal případ porušení Smlouvy nebo Závažná skutečnost,
 splátky ve splátkových programech,
 splátky na Kartový účet,
 poplatky,
 úroky,
 platby finančním institucím – jedná se zejména o dobíjení předplacených karet, elektronických peněženek, virtuálních účtů
(transakce s MCC 6012 dle platných seznamů MasterCard a VISA).


Ale je to risk a s kurzem 1.9 proti sobě je to prodělečné.:-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 7. 2018 09:22

MirekM. píše:
srrac píše:Budes muset vypovedet a zazadat o novou, nemusi ti dat stejny uverovy ramec ani stejne zuctovaci obdobi, pokud vubec zadost schvali.

Potvrzuji sráčův příspěvek. Převáděl jsem Life na Smart na pobočce. Musel jsem požádat nejprve o zrušení Life (přestříhnout, odevzdat) a poté požádat o novou Smart, která musela projít úplným schválením, jako bych před tím žádnou KK nerušil. Odcházel jsem z pobočky s fasciklem papírů. Smart karta dorazila na pobočku cca za týden. Úvěrový rámec mně schválili v původní výši Life, ale zúčtovací období mám jiné než jsem měl na Life.

EDIT: stárnu, blbnu, ... nikoliv Smart, ale Easy.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod srrac 8. 7. 2018 09:28

Ty jsi to mel vzdycky v hlave popletene.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 7. 2018 10:04

To říká ten pravej. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Mimonik 9. 7. 2018 11:43

Bude stacit vypoved mailem s naskenovanym podpisem?
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srrac 9. 7. 2018 11:58

Pochybuji.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 7. 2018 12:26

tohle (formulář pro výpověď) se tu řeší každou chvíli:
viewtopic.php?f=316&t=1247580&p=11680836&hilit=v%C3%BDpov%C4%9B%C4%8F#p11680836
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 9. 7. 2018 12:33

Mimonik píše:Bude stacit vypoved mailem s naskenovanym podpisem?


Na infolince Ti budou tvrdit, že musíš na pobočku nebo poslat dopis, ale jak píše Rolda, stačí použít ten formulář, podepsat a poslat jim ho emailem. Měla by Ti přijít i odpověď, že výpověď přijali ke zpracování.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 9. 7. 2018 14:04

Teď posílají odpověď v tom smyslu, že máš navštívit pobočku nebo vyplněný a podepsaný formulá výpovědi, který posílají v příloze, máš poslat poštou. Ale i když nic z toho neuděláš, stejně výpověď zrealizují, takže buď v klidu.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srrac 9. 7. 2018 14:58

Kartu ale nenic, treba bude jeste retencni nabidka.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 7. 2018 17:26

Když jsem se pídil před nějakým měsícem po nových retencích na mall a life, bylo mně řečeno, že již nebudou, bo banka změnila v této otázce strategii ...
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků