Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod srrac 6. 7. 2018 20:51

Jsou tam dva bonusy, jeden vstupni 1000 Kc za registraci (ten lze ziskat jen ted v prubehu MS ve fotbale) a druhy za prvni vklad podle vyse vkladu. Ten bonus za registraci staci vsadit jen jednou.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 7. 2018 17:19

No nevím, nevím...dochází tady k matení, hybridizaci přesných názvů...píšete o vstupním bonusu za registraci, ale podmínky pro něj hovoří jasně, viz. odkaz:
https://www.tipsport.cz/ViewArticleActi ... BonusRules

Asi jste měl na mysli bonus za registraci 1 000Kč nikoliv vstupní bonus jak píšete...ale k bonusu za registraci nemá Tipsport žádné podmínky, jen jej vágně uvádí v reklamě.

Tady zase Tipsport mate úplně dva bonusy dohromady:
https://www.tipsport.cz/bonusy

Dostal tady někdo na svůj bankovní účet převodem nějak ten bonus za registraci 1 000Kč u Tipsportu ?? tj. zda bylo vůbec umožněno ten bonus po jedné sázce převést na bankovní účet ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod srrac 7. 7. 2018 17:52

Zatim jsem nemel moznost, registroval jsem se ve ctvrtek a jeste nebyl pracovni den, abych mohl overit bankovni ucet vkladem. Pak teprve mohu vybirat.
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 7. 2018 18:28

A ten bonus za registraci 1000kč připisujou až po dokončeni registrace na pobočce? Nebo ho připíšou hned po
registraci na netu?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod srrac 7. 7. 2018 20:15

Ted si nejsem jist, ale myslim, ze ho pripsali hned po zalozeni uctu, je to 1000 NETu, vsadit to slo az po registraci na pobocce a provedeni prvniho vkladu myslim. Vyhru z tech 1000 NETu mi pripsali v Kc k zustatku uctu.
Naposledy upravil srrac dne 7. 7. 2018 20:16, celkově upraveno 1
srrac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod olousek 7. 7. 2018 20:16

Kód rekola.cz platný do 9.7. Neomezené výpůjčky na 24hodin. ry4fe4du4c
olousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 9. 7. 2018 15:50

Tak jsem registraci dokončil přímo na pobočce (žádná franšíza) a paní se ptala i na aktivaci druhého bonusu 800 a aktivovala, pak mezi řečí zmínila i to zda už jsem vkládal, sázel, což jsem potvrdil. Vůbec nijak nerozporovala skutečnost, že jsem asi logicky musel už 1. bonus obdržet, neptala se, ač jí to muselo být jasné. Takže to vypadá, že bonus 800 č. 2 na pobočce není žádný omyl.
Jiná věc je bonus 500, u toho je jednou rozporuplně tvrzeno, že " V případě využití bonusu na kursové sázky není omezení výše min. kursu nebo typu sázky." tzn., že existuje i jiný případ využití tohoto bonusu než sázení. Jaký jiný než výběr? Pak zase o kousek níže tvrdí:"Pro dokončení (bonusu 500) je potřeba provést v průběhu 30 dnů jakoukoli sázku."

Jde z Fortuny vybrat fin. částka převodem i jinak než přes tu jejich "Žádost" ?? Je nebo může být zatížen 3% poplatkem.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 7. 2018 08:04

srrac píše:Ted si nejsem jist, ale myslim, ze ho pripsali hned po zalozeni uctu, je to 1000 NETu, vsadit to slo az po registraci na pobocce a provedeni prvniho vkladu myslim. Vyhru z tech 1000 NETu mi pripsali v Kc k zustatku uctu.


Takže ten bonus 1000 Kč musíš první vsadit a až pak výhru je možné si odeslat na svůj účet?

EDIT: Tak si odpovím sám. V neděli jsme se registroval na https://www.tipsport.cz/bonusy a v AirBank jsem dal příkaz na platbu 10 Kč na účet Tipsportu. V pondělí jsme se šel fyzicky doregistrovat na pobočku. Těch 10 Kč tam došlo až v úterý ráno. Mají účet u KB a párují to s číslem odchozího účtu, nechtějí žádný variabilní symbol.

Těch 1000 Kč bonus NET se musí prosázet. Jak jsem psal, na ověření účtu jsem si tam poslal 10 Kč z AIRBank a vybrat ten bonus 1000 Kč nešlo. Tak jsem těch 1000 NET Kč vsadil na MBL na zápas Arizona-Colorado a to takto:
500 Kč na vítěz Colorado s kurzem 1,89, tedy výhra bude 945,00 Kč
a 500 Kč na Vítěz Arizona s kurzem 1,97, tedy výhra bude 985,00 Kč.

.... tak snad všechno neprohraju. :-) Chtěl jsem vsadit na Federera, ale jak se znám, určitě by prohrál.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 7. 2018 21:22

Dneska jsem vyslal založit fortunu manželku, nějaká proaktivní kráva zaučovala novou holku a další bonus 800,- zamítla dát, že již jednou byl na netu aktivován. :-( Jinak mé výhry 1200,- nakonec padly, Rusák nedal Chorvatům první penaltu a dneska promarnila tiebreak v prvním setu Cibulková.. :-) Tak jsem se na týden pobavil a se ziskem 2100,- za mé bonusy a 1300,- manželka, pouštím celou fortunu k vodě :-D
Naposledy upravil dr._lukas dne 11. 7. 2018 01:24, celkově upraveno 1
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 10. 7. 2018 21:31

No tak pro pobavení ostatních - Brazilci si dali vlastňák. Takže tiket s třemi zápasy s kurzem 1,01 a bonusem 1,3 padl. Celkem jsem tedy vsadil tři tikety a všechny prohrál. Beru si 1200Kč čistého a už mě tam nikdo neuvidí.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 10. 7. 2018 21:45

Měl jsi si vsadit, že Slovan Bratislava si zahraje na novém stadionu do konce roku nebo na kolaudaci stadionu.
To jsou opravdové výkony! :D :D
Jinak vsaď obě sázky na počet ŽK Chor-Ang 1,82 a 1,86 sudá a lichá, ale musí prasit... Asi jako teď 5 kousků Fr-B 2:3 na ŽK.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 7. 2018 01:22

DrumSession: to nemusíme chodit ani k bratrům Slovákům..stačí vsadit, že nováček z Opavy ligu doma min. na podzim neuvidí :-D

-- 11. 7. 2018 02:23 --

v případě ukončení členství je nutné tuto žádost podat písemnou formou na adresu společnosti:
FORTUNA GAME a.s.
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
K žádosti přiložte Vaši členskou kartu. Před podáním výpovědi vyberte své konto na 0 Kč. O zrušení účtu budete vyrozuměn formou sms zprávy.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sorra 11. 7. 2018 04:13

Ja vsechny sazky vyhral, vsadil jsem vzdy na zapas MS ve fotbale na vyhru Francie. Jeste bude mit Francie jeden zapas, tak mozna vsadim zase.
sorra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackwork 11. 7. 2018 10:28

octaviampi píše:No tak pro pobavení ostatních - Brazilci si dali vlastňák. Takže tiket s třemi zápasy s kurzem 1,01 a bonusem 1,3 padl. Celkem jsem tedy vsadil tři tikety a všechny prohrál. Beru si 1200Kč čistého a už mě tam nikdo neuvidí.


:shock: 8-D :D co na to říct HALŮŮŮŮŮŮZ ...

soucítím ... neskutečný ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 7. 2018 17:13

dr._lukas píše:v případě ukončení členství je nutné tuto žádost podat písemnou formou na adresu společnosti:
FORTUNA GAME a.s.
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
K žádosti přiložte Vaši členskou kartu. Před podáním výpovědi vyberte své konto na 0 Kč. O zrušení účtu budete vyrozuměn formou sms zprávy.


.. a pak zažádáš o bonus 800+500 znovu?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků