Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 11. 7. 2018 05:59

Vyhral jste taky nekdo ten kupon za 2.500 na zazitek v ramci priceless cities?
Ja nevim, co z toho vyuzit.. Prijde mne, ze 3/4 toho jsou nesmysly a Janzurka ve Stavovskym (na coz bych vytah pritelkyni) je vyprodana...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 11. 7. 2018 06:38

Zakládal jste někdo spořící Hello účet online? Mám už u nich kreditku, tzn. že mají všechny moje údaje včetně skenu občanky, a pořád po mně chtějí doklad k otevření účtu. A ještě chtějí výpis z účtu. Nějak mě přešla chuť ten účet otevírat.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 7. 2018 07:35

taky jsem nechápal, já mám 2 KK a běžný účet
OP chtěli 3×!!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goropes 11. 7. 2018 07:56

taktéž, mám kreditku, chtěli další doklady, navíc jim zlobil web, házelo to chyby, tak nakonec nic. Navíc nabízeli aspoň poukázky na benzín, ale na lince mi paní řekla, že protože jim nejel systém a nešly nahrát doklady, tak jsem prošvihl lhůtu a už žádné odměny nenabízí.
No jestli to jejich ib je ve stejném duchu jako ke kreditce, tak potěš koště.
Předpokládám, že převod na účet ke kk pořád trvá několik dní..
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 7. 2018 08:20

IB je jen jedno (i na KK), trvá..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 11. 7. 2018 08:24

Jo, ty převody jsou fakt maso. Splácel jsem kreditku z jejich účtu a trvalo to 48 hodin. Vnitrobankovní převod!
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 11. 7. 2018 23:22

tulum píše:
Mikka1 píše:Když já umím kreditkou jen platit :)
.. ale zase nevím, jestli těch 500 dají, pokud nebudu čerpat kreditní rámec.


Tohle by mě právě zajímalo také, zda se tím nebude vylučovat podmínka pro získání toho poukazu.
Než budu volat na infolinku, neporadí někdo? :hm

Moje zkusenost je drivejsi ala Cetelem, kdy nabidka znela, ze musim vybrat z bankomatu aspon 5000kc.
Zadna dalsi podminky. Nasledne za to byl vyber 1000kc napr na poukazky do obchodu. Vse ok utraceno napr v Kauflandu :)
U te 500kc jsem spis dostal obavu, aby to nebylo, jak znam z Alza, nakup aspon za 5000kc, 10 000kc a muzes poukaz pouzit :-l Pokud ne, tak je to v poho a bude to fungovat jako v minulosti.
Vyber z bankomatu a nebo prevod na ucet.
:)

-- 12. 7. 2018 00:25 --

Tomáš Marný píše:Nebude jednodušší to převést na účet, než vybírat z bankomatu? Odměna jde měnit 1x ročně, takže když to teď změníš na výběr z bankomatu, budeš mít rok smolíka. Přebíjet to nemusíš, stačí vrátit do konce měsíce.

Presne tak, jsem i zapomel jednou vratit penize a ok. Nic me neuctovali :-)

Jediny co si musim postezovat, ze pred rokem me jeste Cetelem dal najist na vanoce, letos az po vanocich :-|
tj tehdy 1000kc do Kauflandu, kdy jsem ve svatkach nakoupil (vymena kuponu do Kaufu).
Ted penize az po, ale prislo to vhod pac po svatkach je penez min (smene kupony).
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2018 12:28

V historii se mi u Eon karty objevila "vracena platba kartou" od obchodnika MC Priceless Specials + 100,30 Kc.
Nevite, co by to mohlo byt? V prohramu MC PS nejsem registrovan..
anonymni

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 7. 2018 13:05

KK od Cetelemu (HB!) jsou tam automaticky, bonus. ;-)
Když se registruješ, můžeš trochu lépe spravovat, jak často mají připisovat bonusy a máš průb. přehled o výši.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2018 15:24

Rok nic, a najednou pripsali. Stejne je to divne.. I tak diky.
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 7. 2018 16:09

Není na tom nic divného, prostě jsi postupně platil (i) u partnerů programu specials.cz, až se ti tam nastřádala minimálně stokoruna...
http://www.pricelessspecials.cz/podminky-programu-cz.html píše:Pokud chcete získat/vyplatit svou věrnostní odměnu, máte následující možnosti: buď i nadále necháte nastavené pravidelné automatické čerpání odměny ve výši 100,- Kč, nebo si zvolíte spoření věrnostních odměn.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 2. 8. 2018 03:33

Možná jsem jediný slepý idiot, ale třeba to bude ještě někomu užitečné:

To, že výpisy kreditek HB obsahují jen sloupec datum zaúčtování, mi komplikovalo a otravovalo kontrolu výpisu. Datum provedení transakce ale na výpisu je - druhý řádek detailu transakce (ten malým písmem) začíná něčím jako E2906, což znamená 29. 6. (písmeno na začátku vypadá jako nějaký typ platby, E kartou K na internetu).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod stepano 4. 8. 2018 14:02

Mě spíš otravuje že v IB nejsou vidět nezaúčtované platby.. na to nějaký fígl nemáš? :-)
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 4. 8. 2018 17:22

Ahoj, jde pridat Hello kreditka do Curve? Po registraci KK do curve to chce ten kod C-XXXXXX co ma prijit v nezauctovane transakci do IB, ale v IB zadne nezauctovane transakce nemam, penize se ale dle dispozicniho zustatku strhli, jak na to tedy vyzrat? Diky
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 4. 8. 2018 18:14

To chce jen u prvni pridavane karty ne? Pouzij jako prvni jinou.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků