Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 5. 5. 2018 21:31

Když půjde na pobočku, tak převod ho bude stát o dvacku víc. Má to v sazebníku, ale asi by ho z toho kleplo!
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 5. 2018 01:18

pm81 píše:Lze u této banky dobít kredit na mobilní operátory? Zvažuji si otevřít účet. A ještě bych měl dotaz ohledně telefonických nabídek, zda často volají nebo lze rovnou nastavit v bance, že nemáte zájem o obchodní nabídky? Děkuji.
Pokud myslíš dobíjení kreditu na mobil přímo z IB tak jak to mají některé jiné banky tak ne. Jedině normálním převodem na účet pokud to mobilní operátor umožňuje. U Equa bank jsem už asi 2 roky a za tu dobu pokud si dobře pamatuji mi ještě z banky s nějakými nabídkami nikdy netelefonovali. V IB zakázat obchodní nabídky nejde a jestli to jde na pobočce to nevím, ale myslím, že u této banky není zapotřebí se tím zajímat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 6. 5. 2018 10:20

Jack111 píše:Když půjde na pobočku, tak převod ho bude stát o dvacku víc. Má to v sazebníku, ale asi by ho z toho kleplo!


tak já myslel jít si to vyříkat tam kde to zakládal, né provádět převod :nenapadne
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 5. 2018 15:54

2ADMIN: prosím o smazání posledních X stránek o h-vně! Děkuji.. :hm
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 27. 6. 2018 22:51

Od 1.9.2018 začnou platit nové produktové podmínky ke spořicímu účtu HIT. Škrtá se celý text podmínky pro přiznání bonusového úroku a odkazuje se na Úrokový lístek, kde bude podmínka nově definovaná. Co bude v září v Úrokovém lístku nám teď samozřejmě nikdo nepoví. Osobně tipuju, že podmínkou pro přiznání bonusového úroku budou nějaké platby kartou.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 6. 2018 23:48

Lenka_2 píše:Osobně tipuju, že podmínkou pro přiznání bonusového úroku budou nějaké platby kartou.
Ale ta podmínka získání bonusového úroku na spořícím účtu HIT už tam dávno je. Jsou to minimálně 3 platby kartou měsíčně a nebo příjem na běžném účtu minimálně 10000 Kč.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod miropiro 9. 7. 2018 06:28

Peťo6 píše:Ja by som doporučil vždy vybrať čiastku v miestnej mene, už som sa tiež na tom nachytal a vybral som nevedomky koruny a kurz bol o dosť horší. Pri malej čiastke to samozrejme ale neni moc velký rozdiel.

Platí to pořád? Já jsem včera platil kartou v restauraci v Budapešti a poprvé za ty čtyři dny mi obsluha nabídla platit přímo v korunách. Prý by mne to vyšlo lépe než ve forintech. Trval jsem i tak na tom, že chci platit ve forintech, ale pán si trval na tom, že prý teď euro má dobrý kurz a forint je slabý či co ...
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 9. 7. 2018 13:39

A nemelo by jim byt ukradene, kolik ty ve finale zaplatis? Proc te asi presvedcuji...?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 9. 7. 2018 17:44

Protože z DCC obchodník taky něco má. A pro něj je to výhodné, kurz je samozřejmě stále strašný.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod miropiro 10. 7. 2018 07:46

Mimonik píše:Protože z DCC obchodník taky něco má. A pro něj je to výhodné, kurz je samozřejmě stále strašný.

No ve výsledku jsem zjistil, že platby Equa kartou vyšly lépe než hotovost. Veškeré platby mi zaúčtovali v kurzu, že cokoliv ve forintech dělily částkou lehce přes 12. Tedy kurzově kolem 0,8. Naopak ve směnárně v Brně jsem koupil za 0,9, no i tak jsem asi prodělal ... ale tak aspoň DCC jsem se vyhnul ...
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 10. 7. 2018 15:37

Takze se pouzil kurz asociace?
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 7. 2018 11:35

Nebyla nějaká změna v datumu odesílání inkasa na SIPO? Vždy to odesílali 14. každý měsíc nebo nejbližší pracovní den před, pokud to trefilo na nepracovní den. Čekal jsem, že tento měsíc to odejde až zítra, ale SIPO z mého účtu odešlo už dnes. Ne, že by mi to vadilo, ale jen tak mne to zajímá jestli nedošlo u Equa bank k nějaké změně u toho.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 7. 2018 11:43

SIPO mně z RB také dnes..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 7. 2018 15:47

I z ČSOB odešlo SIPO dnes.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 7. 2018 19:14

Vždy to odcházelo tak, aby to bylo do 15. na účtu pošty, takže teď to vyšlo na dnešek.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků