Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 18. 7. 2018 10:07

Mně tedy stačily čtyři dny dobíjení. Ono se to chová poměrně nevyzpytatelně. Než se něčeho domáhat u supportu, je kolikrát lepší brát zatím to co je, dobíjet vždy na max a ono se to časem usadí samo. Ale chápu, že pro někoho je to otrava. Já to bral jako hru :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke_ 18. 7. 2018 10:50

Takze zatlacil jsem na support, on rekl, ze s tim nic nemuze udelat, ze se to casem zvedne a ze pokud chci vic, tak mam pridat jinou kartu nebo poslat prevodem. A pak jsme se bavili o tom, ze limit pro GBP a EUR usery je uplne jinde a ze to je znamy problem na jejich foru uz 4 mesice a ze si chci pres ne kupovat i jine veci nez rohliky a toaletak :-D No a rikal, ze to postne dal a zkusi to poresit, no vedel jsem, ze tudy cesta nepovede a jak pise Dr.D bral jsem to jako hru.

Takze trklo mne to kdyz zminil jine karty a ucet, takze dosud jsem topoval pres Google pay no a tak jsem tu stejnou kartu, kterou pouzivam pres Google Pay regnul i naprimo a razem muzu topovat, kolik chci, respektive kolik mi stacilo :-)
Dobra *****, je to vicemene stejna karta, ale tim, ze Google Pay pouziva vnitrne jine cislo karty, tak se to pro ne jevi jako dve ruzne, nicmene pri potvrzovani platby google pay je tam videt to koncove 4 cisli te realne karty, takze i v te appce je videt, ze tam mam stejnou kartu dvemi zpusoby :-)

No kdyby se nekdo trapil stejne jak ja, tak tu mate aspon navod jak to ochcat, toz tak ;-)
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tlamik5 18. 7. 2018 12:08

Nikde ten denní topup limit nemůžu najít ...
Zkoušel jsem párkrát nabíjet kartou EquaBank, ale víc než 2000CZK mi nějak nejde, takže místo 4K, musím nabít 2x2K, píše to cosi o tom, že to blokuje banka nebo co. Limity u karty v bance mám dostatečné a přesto nemůžu najednou nabít víc než 2K.
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 7. 2018 12:28

Denní limit není nikde dokumentovaný.

Jinak, jaké jsou limity pro GBP a eur users?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Luke_ 19. 7. 2018 07:34

Ohledne denniho limitu jsem jim psal, at to pridaji do profile -> top up limit, ze ten rocni tam videt je k nicemu, kdyz limitujici je ten denni :-) Rikal, ze v pristich verzich to bude.

Napriklad tady jsem cetl o 250€ a 250£
https://community.revolut.com/t/daily-t ... it/2673/21
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod noi2 19. 7. 2018 11:12

Dnes jsem dobijel 9000, vcera 7500 a predevcirem 6000, pokazde nadvakrat z Curve karty a bez problemu.
Nejdrive jsem zkousel 6000 najednou, coz bylo zamitnuto, ale nevim v jake casti procesu, na Curve se zamitnuti objevilo.
Rocni limit mam 2.5M.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kajer 19. 7. 2018 13:53

Zdravim zdejsi zkusenejsi uzivatele... mam jen takovy rychly dotaz , asi bych na to casem dosel , ale chtel bych hned...
O kartu jsem pozadal v aplikaci ta dorazila normalni embosovana na jmeno asi do tydne, zvolil jsem ekonomickou verzi vydani a dopravy, z uctu se nestrhlo nic. Tak asi zdarma, pokud se teda nestrhne jeste neco na konci mesice , nebo jak to funguje nevim...
Uvedena do provozu bez problemu a navazana na mbank KK nasledne vyzkousena 2 x platba na poste za inkaso jelikoz mbanka toto nezapocitava do bonusu... Uvidim v pristim obdobi zda bonus.
Takze jak tak ctu zde kousek pozpatku, ja na problemy nenarazil.

Nyni dotaz : chtel bych zaplatit pres paypal nakup na ebay, mam kartu normalne provazat s uctem paypal a o ostatni se postara system nebo musim nekde manualne ja sahnout a nastavit konverzi. ???
Klidne si prectu cele vlakno a pokud to tu je tak na to narazim, ale nechci platbu zdrzovat... a taky na zacatku jeste moznost v Korunach nebyla -tak aby byla info pro mne relevantni. Ucet je tedy korunach.
Kdo tedy takto pouziva a podeli se o zkusenosti budu rad a diky za to.
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke_ 19. 7. 2018 14:00

Ja sice nemam fyzickou kartu, ale jen virtualni, nicmene pro Paypal je to jedno, navazal jsem ji do Paypal presne jako pises a mel jsem pouze jeden zadrhel, tesne pred platbou tou novou kartou chtel Paypal uplatnit svuj prevodni kurz z USD(EUR, GBP, nebo v jhake mene nakupujes) do CZK, to jsem odmitl a pres options u te platby jsem zvolil, at se uctuje ve mene, ve ktere prodava obchodnik, pak se to zauctovalo se super kurzem, byl lepsi nez cista VISA i nez cisty MC.

Ja mam dotaz na Booking, kdyz zaplatite nejake ubytko pres Revolut, co vidite v popisu transakce? Ja tam mam Hotel de Paris Amsterdam, prestoze jsem platil hotel v Rakousku, uctuje booking vsechny platby takto na Paris Amsterdam?
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 7. 2018 14:04

Booking předává komplet platební údaje přímo obchodníkovi, který s nimi může naložit libovolně. Klidně tedy účtuje pařížská pobočka patrně stejné sítě hotelů.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 19. 7. 2018 15:26

Diky za snahu o pomoc.
Jeste to asi neni ono a musi se nekde neco nastavit. Cekal jsem kurz za $ nizsi nez 23,2 ...
Jestli se to nevyresi zde tak budu zkouset u $1 -polozek s ruznym nastavenim...
Takze mam neco zmenit...? viz. obr... (ne libry v Revolutu nebo vychozi libry v paypal?)
zacinam v tom mit zmatek... Jak pise Luke "at se uctuje ve mene, ve ktere prodava obchodnik,"
prodejce chtel platbu v $ a ja mam primarne $ nastavene <viz obr2>.. -popr. si nastavuju nekde v apce $ ?
Anebo, ze bych mel mit paypal nastaveny na CZK?
Obrázek
Obrázek
Ted i koukam ze vcerejsi platba paypal-mbank byla s lepsim kurzem(asi o 0,7Kc)...
Diky...
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubik2 19. 7. 2018 16:16

kajer píše: Cekal jsem kurz za $ nizsi nez 23,2 ...
Ted i koukam ze vcerejsi platba paypal-mbank byla s lepsim kurzem(asi o 0,7Kc)...

Že by víkendová platba? (Revolut přirážka 0,5%) Dá se to vyřešit dopředným převodem Kč na dolary v pracovních dnech.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kajer 19. 7. 2018 16:58

Uz ve ctvrtek? -no nekde sem tu myslim k tomu neco zahledl
Pokud teda maj vikend ct-ne je treba se zaridit a doplnit zavcasu neni problem
Mam jeste jednu platbu $39 tak snad radeji bez revolutu a zkouset budu fakt jednodolarove platby az bude cas...
.
...teda jeste hodinu dve pockam jestli nekdo v tech screenshotech neuvidi chybne nastaveni(je tam videt ze se bude prevadet libra dolar obr.1)
.
.
asi s tim jeste fakt neumim(kartu nemam jeste ani tyden -ceske platby nebyl problem a az ted poprve zkousim jak to navazat na paypal a platby jinde... -to je jako omluva:)
...nemel jsem pridany ucet v dolarech
takze uz jsem pridal a prevedl ted uz kurzem 22.3xx provede se nyni platba bez prevodu libra - dolar ?
Diky za trpelivost se mnou... ;·)
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 19. 7. 2018 18:02

Tak si muzu na predchozi odpovedet sam... opet spatne a doslo ke konverzi.
Pouzivate nekdo fyzickou kartu na ebay/paypal ?
Zkusil sem nejakou tretku... platba byla odectena pres dolarovy ucet(viz. predchozi prisp.) ale misto 2.88 se odecetlo 3.1 , takze opet konverze tentokrat dolar-libra .. libra-dolar co delam spatne ? nebo to takto nefunguje?

edit: doplneni -platba avizovanych $39 provedena viz.vyse pres mbank kurz ted 22.66 ...
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubik2 19. 7. 2018 18:44

Tak nám zprovoznili Google Pay. Zkoušel jsem kartu přidat a prošlo to OK.
Takže od této chvíle už není potřeba fyzická karta, stačí virtuální.
Neobjednávejte ji (placenou), je zbytečná!
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 19. 7. 2018 19:02

Aha a jak ten mobil narvu do bankomatu?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků