Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 16. 7. 2018 23:04

Ok, fakt jsou nejspíš podle ceníku 4 vstupy vázané na účet, ale kreditní účet se počítá zvlášť.
Pokud pro T2 potřebuje mít každý jednu kartu, pro T2 stačí jedna MC a pro 2x4 vstupy dvě Visa, tak by stačilo mít dvakrát Visa a jednou MC. Takže zkusím pro mne Visa+MC a pro ženu dodatkovou Visa. Dle ceníku to ale asi půjde zdarma jen u DK (dle ceníku druhá Visa KK za 500) a tam se to bude počítat jako jeden účet. Leda by byla jedna Visa DK a druhá KK a to nejspíš nepůjde.
Pokud to nepůjde, poženu manželku do banky ať si založí vlastní účet. Jestli je jediná podmínka obrat 70k, nebude to problém i bez provázaného účtu. Budu to točit (točím i jinde, tak to prostě napojím), až se případně začnou cukat, budou salónky vyčerpané.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 17. 7. 2018 00:26

ČS mimochodem zveřejnila hezkou tabulku podmínek vstupu do salonků: https://www.erstepremier.cz/content/dam ... alonky.pdf
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod noi2 17. 7. 2018 14:36

Dá se vlastně založit Erste Premier na spořce, nebo se musí jít do těch jejich center?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 17. 7. 2018 16:43

Myslim, ze nie. Precitaj si moj prispevok na predoslej stranke.

Prostredie to je pekne, myslim, ze stoji za to tam ist.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ab84 17. 7. 2018 16:59

Asi se budu opakovat, před rokem šlo v EP leccos. Můj bankéř z Rytířské sednul na metro a sepsal se mnou smlouvu v pobočce na periferii. Byl to velmi dobrý bankéř, takže v EP už nepracuje. Takže teď každé dva měsíce telefonát s představením nového bankéře a pozváním na pobočku v Rytířské spolu s manažerem pobočky (to by mě teda zajímalo, jaký zoufalec může takového "manažera" dělat). Jakmile jim řeknu, že nemám zájem o schůzku v centru, ale ať přijedou za mnou, tak mám klid. Tedy klid, tak na 2 měsíce, kdy se mi po telefonu představí nový bankéř/ka se stejnou nabídkou. Tohle prostě není chyba těch jednotlivých bankéřů, ale celého EP, aneb Zoufalost na pokračování...
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 17. 7. 2018 17:36

fc70: takze zkracene receno, VISA Infinite hodte do kose a zbytecne se s ni netahejte, protoze MC WE je lepsi vsude.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 17. 7. 2018 17:46

S474N: jj, do šuplíku, ale pokud to dobře chápu, tak jestli chci Priority Pass, je nutné si ji nechat udělat.
Jinak jsem byl teď založit účet u konkurence (další 4 vstupy do salónků) a proběhlo to v pohodě, dokonce se vůbec nepohoršovali nad přeposíláním z vlastních účtů u jiných bank kvůli splnění podmínky. A mají v tom i asistenta na telefonu, co umí prý všechno zařídit ;-)
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 17. 7. 2018 18:13

„Asistenta“ má na telefonu ČS taky. Našel někdo užitečné využití? Zatím mi to připadalo jako člověk s přístupem ke Googlu, to už můžu v telefonu otevřít sám rychleji.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod alfas123 17. 7. 2018 18:42

S474N píše:fc70: takze zkracene receno, VISA Infinite hodte do kose a zbytecne se s ni netahejte, protoze MC WE je lepsi vsude.


K Vise sa viaze aj cest.poistka
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 7. 2018 18:49

Neni pojisteni take vazano na tu Infinity?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod KoulK 18. 7. 2018 20:28

slavo963 píše:Neni pojisteni take vazano na tu Infinity?


To asi ano, ale není jedno, jestli je v kosi? S sebou ji při cestě člověk mít nemusi, ne?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 7. 2018 20:36

Nemusí
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod zeim 19. 7. 2018 12:38

Tak jsem vybíral z debetky EP v Chorvacku kuny "zadarmo" z bankomatů Erste. Výběry fakt zdarma, ale spread proti středu +3%, to jsou zloději :D Čekal jsem, že v této "exkluzivní" nenárokové službě to bude za kurz asociace.
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 7. 2018 12:59

to urcite :-D
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 7. 2018 13:02

Jako logiku to má, ale bohužel jsi mě taky jen pobavil..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků