LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 14. 3. 2018 14:55

Policisto, ty jsi asi nepochopil, že Jožkovi jde jen o ten odkaz na který máš kliknout.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 14. 3. 2018 15:57

I Lidl přišel na to, že si nejvíc zvýší zisk ojebem zákazníků. Naposledy XL balení sójový suk, velikost balení stejná, ale koukám, že se to tam nějak podezřele kvedlá. A oni tam místo 5 kousků dali při stejné ceny do stejného sáčku jen 4 ks.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 3. 2018 10:51

Mě pobavilo minule akční balení XXL tablet do myčky, kdy to na Kč /kus stalo úplně stejně jak to neakční.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 3. 2018 10:53

Tablety do myčky kupuju vždy v penny. Je tam výběr z 1 položky, která je neekologická a agresivní, takže dobře myje a vychází cca 1,2 Kč/ks :-)
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 3. 2018 14:16

Taky kupuju pouze tablety privátních značek. Předražený Finish, Somat a další se nevyplatí, ani když jsou v akci. A kvalita je stejná, viz nedávný test v Dtestu.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 15. 3. 2018 14:25

ka-spel píše:Mě pobavilo minule akční balení XXL tablet do myčky, kdy to na Kč /kus stalo úplně stejně jak to neakční.

To samý minule suši. Velký balení v akci za stejnou jednotkovou cenu jako malé bez akce. Však to tam podle toho vypadá, dřív spousta lidí, teď už jak v Makru.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod glock69 5. 5. 2018 14:12

V Lidlu zase bude od pondělí v akci wapka. Budu muset nějakou koupit, nevíte někdo (stejné zboží při různých akcích v Lidlu mívá různé vyrobce i když je to pořád pod jejich značkou), jestli patří k těm rozumnějším na občasné použití nebo je to šmejd?
glock69
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 5. 5. 2018 17:39

dělá to pro ně grizzly.de je to srovnatelné s nejnižší řadou Kärcher takže na občasné stříkání bohatě stačí a je na to 3 roky záruka
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 6. 5. 2018 13:59

Tak jsem si chtěl udělat radost a ušetřit práci při tmelení alu a koupil tu ruční mikrobrusku. Pěkný šmejd. Hned po prvním spuštění mě uletěla ta aretace vřetene na té pružné hřídeli.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 5. 2018 22:13

xls píše:
ka-spel píše:Mě pobavilo minule akční balení XXL tablet do myčky, kdy to na Kč /kus stalo úplně stejně jak to neakční.

To samý minule suši. Velký balení v akci za stejnou jednotkovou cenu jako malé bez akce. Však to tam podle toho vypadá, dřív spousta lidí, teď už jak v Makru.

Dtto banány v čokoládě, ledové kaštany a Kofila. Dříve v XXL balení 5 ks, teď za tu samou cenu 4. Asi si myslí, že zákazník je blbec a nevšimne si, že to v tom XXL obalu docela plandá.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 5. 2018 10:49

A to samý tablety do myčky. Při jejich akci XXL vyjde 1 ks tablety ve větším balení prakticky stejně jako v malém balení. Už tam kupuju jen kečup, co byl na 2.místě v D-Testu a ústní vodu X-mint s vyšším množstvím desinfekčního alkoholu. Ve čtvrtek jsem chtěl koupit sazenice Pepino Gold a v 8:00 už je neměli, a to byla akce od čtvrtka. Jde to s Lídlem z kopce.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 12. 7. 2018 21:21

Má to cenu? Nemáte doporučení na udírnu?
https://www.lidl-shop.cz/Barbecook-Elek ... p100214078
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod Huclik 31. 7. 2018 11:23

Máte někdo zkušenosti s tím kontaktním grilem 3v1? Co tam teďka je? ..https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=16045
Huclik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 7. 2018 12:38

Máme gril co vypadá podobně, ale je to kupovaný tak před dvěma roky a stál 2000. Griluje to fajn, jedné co bych tomu vytkl je tvar těch žeber co vystupují z grilovací plochy, jsou tam pravé úhly hůře se to myje.

Ovšem v poslední době slýchám, že původně dobrý produkt podlehne snižování nákladů a dobrým být přestane, takže je otázka jak relevantní je zkušenost s modelem z doby před dvěma lety.

EDIT: Ještě doplním, termostat funguje, možná by se hodil konkrétní ukazatel teploty, ale to už by zase bylo cenově jinde. Můj požadavek aby byla nastavitelná vzdálenost mezi grilovacími plochami a aby šly sundat na mytí, což obojí splňuje.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 31. 7. 2018 14:02

Za 999,- pomer cena vykon dostacujici, jen se clovek musí naucit pracovat s teplotou. Pak je to ok.
chnapka_cz
Diskutér

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor