Povinné obraty na platebních kartách - řešení

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 8. 2018 03:07

To já bohužel ne a nebaví mně to taky, obzvláště přihlédnu-li k tomu, že inflace je 2,5 % a s podmínkama dají usmolené 1 %. Pak se divte, že má člověk chuť jim (bankám) taky trochu zaškodit. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 8. 2018 15:07

Dobře vám tak, Euhujeři a vítači. A bude už jen hůře a hůře, bude třeba platit dluhy tu za slimáky a naše kofoly, tu za sanaci Deutsche bank a ECB a jejich zprostředkujících prodejů- úvěrů MJ. i nepotřebného německého vojenského šrotu Řecku a Turecku....)) )) ))
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 8. 2018 16:58

Zalez do nory! (Myšleno do jednoho ze svých kvalitních témat.) :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 9. 2018 14:54

Tak jsem dnes udělal v Airbank 5 plateb kartou na prošlou cool kartu. Zatím se počítaj do bonusového úročení i když reálně neproběhly. Otázka je jestli tam vydrží do konce měsíce. Má stím někdo zkušenost??
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 1. 9. 2018 15:20

Jo, minuly mesic to proslo.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 9. 2018 18:58

Equa 3x platba done, celkem to bylo asi za 200 Kč a za odměnu už mi prašivka povinně leží v šuflíku a čeká na 1.10. na další použití. To jsou zase moje podm. Krásně nainkoroporovaný blok. Předtím jsem ji používal normálně dle mých běžných potřeb.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 9. 2018 19:03

To já zase dobil 8 Kč na Regiojet (5 x 1 Kč Air a 3 x 1 Kč Equa). U Air to už ani nechtělo autorizační SMS :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 9. 2018 19:15

To jim spíš vypadlo 3Dsecure protože je divné že by filtrovalo podle toho že tam platíš tak často :mrgreen:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 9. 2018 19:22

Možná díky tak malé transakci? Třeba do toho zasazují nějakou umělou inteligenci.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 9. 2018 19:48

FREEEEEEE !!! a žádné povinnosti to je betonový základ. "Patrikova platba" /viz. encyklopedii ekonomie/ je skoro pomsta :-P
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 9. 2018 20:55

PatrikChrz píše:To já zase dobil 8 Kč na Regiojet (5 x 1 Kč Air a 3 x 1 Kč Equa). U Air to už ani nechtělo autorizační SMS :)

Nedávno zde psals, že v AIR je již nutno nabíjet na RJ ne 5 x 1 Kč, ale již 4 x 1 Kč a 1 x 2 Kč.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 9. 2018 20:58

Asi ty obstrukce vzdali. Teď to šlo jak po másle.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 3. 9. 2018 22:47

Potvrzuji, taky jsem platil 3x Equa a 5 x Air po 1 Kc a ve vsem stejna zkusenost jako Patrik.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 10. 2018 10:54

Já platím na prošlou COOL kartu. Zatím to v Air prochází. Dnes sem teda čekal co to udělá vzhledem k tomu že se od dnes účtuje za dobití karty poplatek ale naštěstí tím že to končí chybou se na to poplatek nevztahuje.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 1. 10. 2018 13:20

dnes dobito na coolkartu 5x1Kc, bez poplatku.
jumpmans
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků