Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 8. 2018 09:45

tulum píše:Volali už taky někomu z vás z HB s tím, že si všimnuli, že je jejich kreditní karta převážně používána k dobití předplacené karty (50tis/měsíčně) a že by rádi věděli, jak je dále s finančními prostředky na předplacené kartě nakládáno?

Někdo už to tu řešil, i to nějak vykomunikoval ..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 8. 2018 10:03

Ano, to jsem byl já, ale znovu to tady popisovat nebudu. Stačí nalistovat pár měsíců zpět.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tulum 17. 8. 2018 10:27

wit.cz píše:Odepsal jsem, že předplacenky využívám z důvodu vyššího zabezpečení a možnosti nastavení limitů, platím s nimi běžné transakce (a uvedl pár obecných využití) a neutracený zůstatek mohu za nižší poplatek vybrat a vložit zpět na svůj účet, odkud splácím. Za hodinu přišla odpověď, že takto to postačuje.


Díky ;-)
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 17. 8. 2018 11:30

jujec píše:Mám, ale já jsem dostal email relativně brzo a hned jsem se registroval. Je to klasický dárkový kupón, nikoliv slevový, takže si myslím, že kombinace s dalšími nebude problém.

Nejak jim to dlouho trva ty Alza darkove kupony? To poslali jen jeden jujecovi a zaseklo se jim to?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 8. 2018 13:36

Paní na infolince mi řekla, potom co se šla asi zeptat vedoucí, ze slevové kupóny odesílají v druhé půlce srpna.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 17. 8. 2018 15:52

To uz je.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 17. 8. 2018 17:06

Je a ještě dva týdny bude, tak o co ti jde?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 17. 8. 2018 18:26

Potrebuji rychle neco koupit na Alze.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bigduck 18. 8. 2018 10:23

Registraci jsem udělal pár minut po jejich mailu 14.8. a kupon stále nepřišel...s tím dělají nějaké zbytečné obstrukce, beztak jim to plive systém v řádově sekundách...
Bigduck
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 8. 2018 12:50

Taky potřebuju nutné koupit novou pračku. po 7 letech všechno přestává fungovat. Jestli do úterý nepřijde, objednávám u kasa.cz kde je sleva O2 10 procent. To možná ještě vezmu i sušičku.
Naštěstí to není na kasa předražený ale nejlevnější.prvni e-shop o litr levnější dodává zboží skladem nejdřív za 3 týdny nebo vůbec. Možná ta kasa vyjde líp sleva 1300 Kč až 1500 Kč oproti Alza 500+ 650 až 750
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 8. 2018 13:20

Musim souhlasit, ze Alza je pomerne predrazeny, ale kupon tam rad vyuziju.
Pisou ale ze to posila jina firma...

Firma na zážitky, s.r.o.
Nad Petruskou 63/1
Praha 2
120 00

takze spis to chtet tam :-)
https://www.firmanazazitky.cz/kontakty

ale maji na to cas i kdyz pres email bych to cekal vobratem ;-)
Naposledy upravil ripper6 dne 18. 8. 2018 13:23, celkově upraveno 1
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 18. 8. 2018 13:22

U alzy maji zaruku nejnizsi ceny u velkych elektrospotrebicu ne? Staci poslat odkaz na jiny eshop se stejnym zbozim.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 8. 2018 18:32

audiobullys píše:Taky potřebuju nutné koupit novou pračku. po 7 letech všechno přestává fungovat. Jestli do úterý nepřijde, objednávám u kasa.cz kde je sleva O2 10 procent. To možná ještě vezmu i sušičku.
Naštěstí to není na kasa předražený ale nejlevnější.prvni e-shop o litr levnější dodává zboží skladem nejdřív za 3 týdny nebo vůbec. Možná ta kasa vyjde líp sleva 1300 Kč až 1500 Kč oproti Alza 500+ 650 až 750

Kup to na Kase a v Alze si kup prací prášek :).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 21. 8. 2018 11:34

Co je to za nevyžádané intermezzo? Tipuju, že se řetěz někde po cestě rozpojil, protože poukázka stále nikde (vyplněno 15.8.) A logiku, kde se nejdřív generuje kód pro Firmu na zážitky, aby ta pak generovala kód pro Alzu, nepochopím.
Dobrý den,
Váš kód byl úspěšně uplatněn.
Objednaný poukaz Vám bude doručen na email
Odesílatelem zásilky je Firma na zážitky s.r.o.
Shrnutí:
Alza 500 Kč
Doručovací adresa:
Byl vybrán poukaz Alza 500 Kč.
Poukaz bude odeslán na emailovou adresu
Přejeme Vám krásný den,
Vaše Firma na zážitky
Firma na zážitky, s.r.o.
Nad Petruskou 63/1
Praha 2
120 00
tel: (+420) 222 316 957
web: http://www.hellodarek.cz
mail: info@hellodarek.cz
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 8. 2018 11:39

před chvílí mi přišel už přímo kod do Alzy
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků