Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 16. 9. 2018 09:32

Od premium muzes par kliknutimi bezproblemu do 14 dni odstoupit ....
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 17. 9. 2018 18:10

Nejde mi dobijet 500CZK (muj limit uz nekolik mesicu) pres GPay kdyz zvolim debetku KB, ktera tam jinak funguje, telefonem pres GPay platim casto. Kdyz jsem prepnul na mBank kreditku e-shop tak to slo.
Nenapada vas proc by to nemelo jit ?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Komerční banka 19. 9. 2018 15:19

Dobrý den,

pro Google Pay fungují většina našich karet, kromě vkladových. Pokud Vám naše karta nefunguje, obraťte se prosím na klientska_linka@kb.cz s přesným popisem, co přesně nefunguje a Váš problém se pokusíme vyřešit.

S pozdravem,
Komerční banka
Komerční banka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fyluta84 19. 9. 2018 19:42

od komerčky jsem šťastně odešel před 10lety a teď mají i lidi na fórech :)

jinak revolut je best
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 9. 2018 19:55

Best je dokud ti nezablokují účet s penězi a na chatu ti 3 dny odpovídá jen automat a support na tebe kašle. Nebo tu byl příběh cizí platby na tvůj účet. Takže má svý mouchy ... až masařky.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 9. 2018 20:18

To mají ale banky taky. Když si vzpomenu na fio a neoprávněné transakce debetkou...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 19. 9. 2018 20:27

To je sice pravda, ale je to aspoň kde řešit. Toto se řešit nedá nikde. Mail nemají, telefon nemají,... vše jen přes aplikaci. Když čtu některý ty příspěvky na FB ...
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod wombat88 19. 9. 2018 23:21

Příběh ano, ale (vy)řešení naprosto dokonalé a bezkonkurenční. Nedovedu si představit tento "příběh" v praxi v české bance .. jakpak by to asi dopadlo :-) Např. Fio mi špatně zaúčtovalo poplatek za vydání karty (za mě dost absurdní poplatek, ale budiž) po několika slušných mailech a vysvětleních dané situace jsem to vzdal. Revolut vždycky reaguje okamžitě a problém řeší k dobru klienta. (aspoň moje zkušenost)
wombat88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 21. 9. 2018 19:21

Jsou u Revolut/Transferwise nějaké limity při platbě tou jejich vydanou kartou? Potřebuju na netu uhradit cca 100k buď v EUR nebo USD (nevím teď jistě). Budu mít na účtu cca 60k v USD, tak si říkám, že nejlevnější je prostě udělat top-up zbylých 40k CZK, převést v systému na finální měnu (USD/EUR) a pak zaplatit v eshopu/paypal kartou Revolut/Transferwise s tím, že by se žádný další meziměnový převod už snad dít neměl...
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 21. 9. 2018 21:10

Ma někdo zkušenost s platbou v USD na česky ucet? Posílají to také jako OUR platbu?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 22. 9. 2018 19:59

Mr.Scully píše:Jsou u Revolut/Transferwise nějaké limity při platbě tou jejich vydanou kartou? Potřebuju na netu uhradit cca 100k buď v EUR nebo USD (nevím teď jistě). Budu mít na účtu cca 60k v USD, tak si říkám, že nejlevnější je prostě udělat top-up zbylých 40k CZK, převést v systému na finální měnu (USD/EUR) a pak zaplatit v eshopu/paypal kartou Revolut/Transferwise s tím, že by se žádný další meziměnový převod už snad dít neměl...

All (former) Paysafe cardholders (BIN 539123) the limits have been increased to:

5k EUR/month at ATMs

unlimited POS spending amount

New issued cards have no limits apart from “Cash withdrawals from ATMs are limited to €5,000 or equivalent per day.”
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FilhausPDY 23. 9. 2018 15:10

Máte prosím někde vedený bussines účet u Revolutu? Pokud ano, jste spokojeni a doporučili by jste? Provádím (firma) cca 60 plateb ročně do zahraničí a myslím, že bych s touto službou dost ušetřil. Jak na poplatcích bank, tak kurzu. Děkuji
FilhausPDY
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goodyear 26. 9. 2018 08:17

Pro mne pripada v uvahu jen dobijeni skrze bankovni prevod. Poradite nekdo jak je to nejvyhodnejsi? Ve ktere mene dobijet nejlevneji?

Jejich ucty se podle BIC zdaji u Lloyds a pak nejakej BIC Revolutu .. oboji ve Velke britanii.
goodyear
Návštěvník

Odeslat příspěvekod u4a2 26. 9. 2018 08:23

goodyear píše:Pro mne pripada v uvahu jen dobijeni skrze bankovni prevod. Poradite nekdo jak je to nejvyhodnejsi? Ve ktere mene dobijet nejlevneji?

Jejich ucty se podle BIC zdaji u Lloyds a pak nejakej BIC Revolutu .. oboji ve Velke britanii.


V EUR jako SEPA platbu z Fio banky. To je asi nejlevnější. Nicméně bych stejně zkusil nějak vymyslet kartu, založit nějaký účet s vedením zdarma a dobíjet kartou, je to nejlevnější a nejrychlejší.
u4a2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jazby 26. 9. 2018 18:24

zdravím, jak je to s odblokováním kryptoměn? Pozval jsem už tři lidi, všichni na 100% šli přes refereal odkaz a ani jednoho nevidím v revolutu. Při registraci ani nebyla možnost zadat ref kod. Jak teda odblokovat krypto jinak než přes premium? U curve se ref zadava pred zadosti o zaslani a je tgo docela "schovane". prehlidli jsme neco i u revolutu? díky
jazby
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků