Co s 15 miliony

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 27. 9. 2018 11:35

Pardon, mysleno bylo neco jako: “porizeni bytu na pronajem nevyplati”... je to lepsi?

Anebo snad zhodnoceni 2,4% (viz priklad vyse se 3 byty v praze se ziskem 30000 Kc mesicne) povazujes za neco, co se vyplati?

Ps: nevim proc propagace hypotek (z nich ma prostrednik maximalne 1%), to spis propagace vlastnich bytu (tam bude mit ponekud vice %), protoze v dobe kdy to psal, tak jich mel dost jenze v 2015-16 se po nich zaprasilo a tak vyhodne byty uz nejsou...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsln 1. 10. 2018 15:01

Opět říkám, jedno číslo nic neznamená. Ať už je jakékoliv.

Řekl bych, že vlastní byty v té literatuře právě nepropagoval (ale to už nevím jistě, spíše to byla propagace investičních bytů obecně). Celé to jeho "veledílo" by se dalo shrnout do jedné věty - Vem si hypo a pořiď si investiční byt. Přičemž podle těch jeho knížek to mělo být vhodné úplně pro všechny a (téměř) za každých okolností, dával tam kalkulace pro nízkopříjmové skupiny aby dokázal, jak geniální to je a jak na tom každý zbohatne.

Kdo se v tom segmentu alespoň trochu pohybuje, tak ví, že tohle je utopie.
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 3. 10. 2018 02:50

S ohledem na to, ze jeho hlavnim byznysem je vyroba rezidencnich bytu a v te dobe levnych bytu za 1,3M v Praze, tak myslim ze neni pochyb o motivech autora/vydavatele :)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsln 3. 10. 2018 19:57

Souhlas
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Top expert 5. 10. 2018 11:22

Dobrý den,

prosím kontaktujte mne. Chtěl bych s Vámi probrat jedinečnou šanci, jak díky Vašim prostředkům dosáhnout pravidelné renty a zároveň zachovat uloženou hodnotu peněz s historicky minimálním rizikem co jste dosud mohl vidět.

V současné době nenajdete srovnatelnou možnost.

Děkuji.
Top expert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomsln 5. 10. 2018 11:33

O co jde?
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Top expert 5. 10. 2018 11:46

Dobrý den,

probrat to neni otázka zde internetového fora, ale osobního setkání. Bylo by zdlouhavé to probírat zde.

Děkuji.

-- 5. 10. 2018 12:47 --

Dobrý den,

probrat to neni otázka zde internetového fora, ale osobního setkání. Bylo by zdlouhavé to probírat zde.

Děkuji.
Top expert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Top expert 5. 10. 2018 11:47

Dobrý den,

probrat to neni otázka zde internetového fora, ale osobního setkání. Bylo by zdlouhavé to probírat zde.

Děkuji.
Top expert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomsln 5. 10. 2018 11:58

To je takový problém jednou větou shrnout, čeho se to týká? Klidně do SZ ...
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 5. 10. 2018 12:18

Dovolím si shrnout to ne jednou větou, ale dokonce jedním slovem: Letadlo
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 12:25

Top expert píše:Dobrý den,

prosím kontaktujte mne. Chtěl bych s Vámi probrat jedinečnou šanci, jak díky Vašim prostředkům dosáhnout pravidelné renty ...

Kdo ale dosahne te pravidelne renty? On nebo ty? :D
pomah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Top expert 5. 10. 2018 15:47

Je pěkné, jak lidé co o to nic neví hned píšou letadlo atd :) takhle zabedněné lidi mám nejradši :) ma odpověď je mířena na lidi co maji ty peníze a chtějí o tom vědět více, a k druhému komentáři: renty dosáhne on, ja nejsem ten kdo tohle vytváří a uzavírá. Já sám mám zainvestované své prostředky.
Top expert
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pomah 5. 10. 2018 15:49

Mas akorat ***** a tahas prachy z jinych. ;-)
pomah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 5. 10. 2018 17:26

Top expert píše:Je pěkné, jak lidé co o to nic neví hned píšou letadlo atd :) takhle zabedněné lidi mám nejradši :)


Víš, chlapče, to jsou hlavně zkušenosti. Navíc tady jsi na finančním serveru a musíš se smířit s tím, že tady ti pšenka nepokvete ;-)
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JPT666 5. 10. 2018 17:55

Jojo. Vždycky, když někdo dělá tajnosti, tak je to něco pochybného.
JPT666
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků