MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jan.za 1. 10. 2018 18:54

Mám to stejne. To se zas až tak nevyplatí...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terkah 2. 10. 2018 10:33

Nemá prosím někdo aktivní promo kód na založení účtu Tom?
Terkah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2018 14:41

Podívejte se prosím někdo do klasického IB, zdal li tam máte ve zprávách souhlas s udělením se zpracováním osobních údajů. Nelze to smazat z doručených zpráv.Díky.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 10. 2018 14:55

A to jako fakt je takový problém? :) Já se do zpráv ani nekoukám. Ale tedy pomohu bližnímu svému, když mu to několik dní nedá spát.

-- 2. 10. 2018 16:00 --

Jo, je to tam a není tam "tlačítko" smazat. Ale ono se podobně (a více) agresivně v oblasti souhlasů chová více společností. Tohle je dost pohoda. Někde se to zobrazuje automaticky hned po přihlášení, což mě sštve daleko víc. Jo, ale já to minimálně z části (marketinkové) neodsouhlasil. (Mám pocit, že tam byly souhlasy 2, ale možná to bylo u jiného ústavu.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 10. 2018 16:22

Ja neodsouhlasil nikde nic a nikde mi ani nic nevisi...
(nemam totiz o reklamu zajem)
Par dnu s tim sice nekteri obtezovali (nejvice RB), ale uz je klid.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 3. 10. 2018 16:31

Poptavam jeden code pro TOMa, dohodneme se v poste ..

-- 3. 10. 2018 18:03 --

Vyuzito fremantle , vsem ostatnim diky za reakci .. on si to nejvic zaslouzi :) Neutracej tech 300 najednou, kup si nejaky darek k Vanocum a tak :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bobb1 3. 10. 2018 20:57

Prosim o promo kod na zalozeni TOMa. Diky.
Vyuzito od fremantle, diky.
Naposledy upravil Bobb1 dne 3. 10. 2018 21:25, celkově upraveno 1
Bobb1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honestus 3. 10. 2018 21:17

Promo kod: 9002176320

-- 3. 10. 2018 22:18 --

9002176320
Honestus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 3. 10. 2018 21:31

treborit píše:Vyuzito fremantle , vsem ostatnim diky za reakci .. on si to nejvic zaslouzi :) Neutracej tech 300 najednou, kup si nejaky darek k Vanocum a tak :)

Díky, jak odměňovali stokorunou, tak jsem ulovil jen jednu, tak nyní se musím více snažit :-) Na Vánoce bych si rád něco nadělil, no... ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 4. 10. 2018 09:03

drkarel: díky,není to agresivní, tady to jde,mě šlo o to, aby to nebyl třeba technický problém . :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honestus 5. 10. 2018 12:55

Zdravím, nevíte náhodou, jestli lze převést účet a dostat odměnu u 15ti letého floutka? (má studentský účet u Unicredit)
Honestus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 10. 2018 14:34

Nebudu to teď studovat (podívej se do podmínek sám), ale mám pocit, že u Monety je pro Toma podmínka 18 let, a že pro děti jde využít právě akce u Unicredit.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 10. 2018 08:18

Zkoušel někdo opakovaně (s přestávkou mezi jednotlivými pokusy) zakládat účet Tom přes Smart banku ? Zkoušel jsem to opakovaně s přestávkou i měsíc až dva a vždy se účet podařilo na DEN založit, ale další pracovní den VŽDY přišla SMS, že bohužel účet přes mobil založit nemůžou. Jen v bance osobně. Mám zato, že jejich SW zkrátka eviduje dané jméno jako STOP pro založení účtu přes Smart banku z nějakých nastavených interních SW důvodů, nejpravěpodobněji opakované pokusy o založení přes Smart banku či spekulativní založení jen pro bonus 1500.
Ale mají v tom svém SW mezery, protože mě opakovaně s cca měsíčním odstupem chodí SMS o nutnosti dát výpověd na nějaký jiný bankovní účet pro obdržení bonusu či další SMS o možnosti vyplnění formuláře "Proč odcházíte od Monety".... :-) :-D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 10. 2018 11:59

Nesmíš se to fotit předním fotbalem ale zadním a pak to v pohodě otevřou.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 10. 2018 21:16

Snad právě naopak, musí se fotit předním fotákem (tj. ten kde je displej)...to jsem právě při zakládání druhé osobě nedělal, jak to můžou poznat ? Když je to focené z blízka?
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků