První klubová - P2P pojištovna

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 2. 2017 17:21

Poněkud důvěryhodněji by působilo, kdyby takový příspěvek napsal někdo, kdo se nedávno neregistroval a toto je jeho druhý příspěvek na fóru :(
Navíc příspěvek, který nedává moc smysl - viewtopic.php?f=316&p=11477067#p11477067

Každopádně až dlouhodobě se ukáže, jestli je to životaschopný projekt, jak podotkl TM, mají slušnou šanci skončit jako Triglav, Direct a já přidám ještě Callin. V malém se tenhle business u běžných produktů dělat nedá, takže buď se zaměří na speciální produkty (napadá mě například pojištění "na míru"), nebo bude muset nabrat hooodně zákazníků.

Já jsem rád za každou konkurenci na trhu, takže jim držím palce, ale na masový úspěch to nevidím (i když bych si to přál)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 2. 2017 19:40

Hodne zakazniku nabrat bude asi problem, kdyz se tam lze dostat jen na pozvanku a soucasni klienti muzou rozdat omezeny pocet pozvanek, myslim, ze jen 3 pozvanky rocne.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Markil 20. 2. 2017 09:01

http://byznys.ihned.cz/c1-65623430-dira ... -s-klienty
Trochu nechápu těch 1042 klientů a jen 705 smluv. Takže 300 je bez smlouvy? A to nepočítám, že někteří budou mít smluv víc... Jinak tam píší, že investor považuje za klíčový tento rok, jestli bude dostatečný nárůst klientů. Za 4 roky mají plán 30-40 tis.
Já bych se toho asi moc nebál u pojištění, které lze kdykoli bez újmy uzavřít jinde, pokud by se rozhodli skončit, což je asi největší riziko. Že by zákazníky odrbali nebo neměli peníze na výplatu podle mě moc nehrozí. Takže třeba ze svých pojistek bych tam zatím nedal nemovitost a domácnost, kde už dnes nikde tak dobrou cenu nedostanu, ale třeba auto, pokud by to vyšlo výhodněji (cena, podmínky), bych tam klidně zkusil, to je stejně aktualizuji skoro pořád...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod olem 27. 2. 2017 18:03

Asi to berou jako pocet clenu klubu = pocet klientu. Take jsem clenem klubu a bez pojistne smlouvy.
olem
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evacekamimino 28. 2. 2017 14:45

Dobrý den všem,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku o péči o seniory. Pracujeme nyní na projektu, který by měl usnadnit seniorům a potažmo nám v budoucnu žití doma. Jelikož nás všechny stárnutí nemine, ráda bych Vás poprosila o Váš názor.
https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazni ... seniory-2/

Děkuji a krásný den přeji!
Evacekamimino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 28. 2. 2017 15:08

Off-topic a spamování na 6 různých místech je velmi špatný způsob, jak někoho požádat o pomoc :!:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 3. 3. 2017 21:14

Jsem členem od 07/2016, mám u PKP 4x POV A 1x DOM. Zatím OK, pojistné levnější, než jsem platil plus další sleva v podobě klubových bodů vlivem slušného škodního průběhu pojišťovny. HAV jsem u nich nedělal, bylo dost drahé na věk auta (je proto u České). Připadá mi, že vše tam dělají tak trošku na koleně, ale jsou malí, mohou si to dovolit.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 10. 2018 19:43

"V Klubovce se slaví! (-:
Oslavte společně s námi naše 3. narozeniny a nechte se odměnit! Jak?
Stačí, když k nám během října a listopadu pozvete někoho ze svých přátel,
a my pošleme 300 Kč Vám a 300 Kč pozvanému příteli!"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - -
:arrow: Pokud by někdo využil, tak pište SZ..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 11. 10. 2018 23:39

Jde.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suram 9. 11. 2018 15:09

Kdyby měl někdo zájem o pozvánku, můžu také pozvat. Do 30. listopadu lze ještě získat tu odměnu 300 Kč. Pošlete mi jen přes SZ jméno, příjmení a email, pod kterým se tam chcete registrovat. Pak vám přijde do emailu registrační odkaz, na který kliknete a dokončíte svoji registraci. Po dokončení registrace vám na uživatelském účtu přistane 300 Kč, nemusíte ani uzavírat žádnou pojistnou smlouvu. A získáte tak přístup do jejich online Klubového portálu.
https://www.prvniklubova.cz/cs/hp/narozeninova-akce-2018-3x5DNC.aspx

Tyto peníze lze pak použít na zaplacení pojistného, pokud u nich v budoucnu uzavřete pojištění, nebo jdou poslat na jiný uživatelský účet, tedy darovat jinému jejich registrovanému klientovi.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 19. 11. 2018 09:30

Stále můžu ještě zařídit pozvánky, odměna za registraci 300 Kč je jen pokud se stihnete registrovat do 30.11. a akci můžou kdykoliv předčasně ukončit! Máte ještě posledních pár dnů šanci na 300 Kč.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 19. 11. 2018 13:12

Zvát do Klubovky "lidi z ulice" je cesta do pekel a trošku dost proti smyslu pojišťovny... Tedy pokud Vám nevadí, že pak vyšším plněním skončí bonusy ;-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jichaj 19. 11. 2018 14:33

a "lidi z ulice" statisticky bouraji casteji nez "normalni" lide?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 19. 11. 2018 18:39

Jichaj: Zcela jistě ne, ale smyslem Klubovky přece je, že zvu do ni lidi, o kterých si myslím, že budou pro pojišťovnu kvalitními klienty, tedy že se na silnici chovaji zodpovědně. Což u lidí "z ulice" jaksi nevim, že. A bo sám patřím mezi "ty hodné", mám u Klubovky ceny, o kterých bych si (i přes nejlepší top+++ historii) u jiných pojišťoven mohl nechat jen zdát (5 aut).
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suram 19. 11. 2018 19:01

Nabizí ale přeci i jiné pojištění, než jen povinné ručení.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků