Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 10. 2018 18:56

mě token funguje.
jednou co mi nefungova - po vydání a to se zjistilo, že mi paní bankéřka špatně vopsala do sytému nějaký číslo tokenu ze zadu přístroje , po telefonátu to opravila v systému a pak za hodinu to už fungovalo.

poprvý se právě přihlašuje jen tokenem a volíš si pin.
pak se již přihlasuješ tvůj vlastní pin a k tomu číslo z tokenu dohromady právě.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 9. 11. 2018 10:21

ví někdo jak se pozná v inetbankingu předschválená nabídka ?
mě to většinou posílali i poštou, ale řešil jsem refinanc hypotéky, teď se chci zaměřit na refinanc úvěru. nevím jestli to bylo i v inet bankingu či ne.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 9. 11. 2018 13:09

Zdravicko,
v IB to bohuzel nemame - bude soucasti az noveho IB.
Takze pokud nejste v nejake aktualni kampani (primo zaslana nabidka), tak si bohuzel budete muset brnknout s bankerem (ten to zjisti na 3 kliky v CRM) - coz chapu, ze muze byt opruz, ale jinak to zatim nejde.
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 11. 2018 13:29

No a kdy bude vlastně spuštěno to nové IB? Už se o něm mluví tak dlouho...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 9. 11. 2018 13:39

Ja osobne mam vsazeno na 2019 :-)
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 11. 2018 13:44

Prosinec 2019? ;-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 9. 11. 2018 14:18

Optimisti v lednu, pesimisti v prosinci ne :-)
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 23. 11. 2018 12:21

Sazba s příslušným FÉR kontem
do 300 tis. 1,03 % p. a.
https://www.sberbankcz.cz/obcane/sporic ... oreni-plus
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 23. 11. 2018 13:12

viz příspěvek 14.10., blesku...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 23. 11. 2018 13:53

Omluva, je to tak :-[
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 1. 12. 2018 14:30

Sberbank bude měnit podmínky pro vedení účtů zdarma, z kreditního obratu na 5 odchozích transakcí. Ale podmínky pro FÉR konto AKTIV teď stačí i na OPTIMAL, tak nechápu, proč AKTIV vůbec bude existovat.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 12. 2018 14:47

Chápu to správně, že po změně bude stačit dát 5 trvaláků na haléř a vyřešeno? Takže vlastně zjednodušení :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 12. 2018 14:49

Já to tedy úplně jako zjednodušení nevidím. :) Počet příkazů se zpětinásobí. Ale zase to nebude vyžadovat tak vysokou částku.

-- 1. 12. 2018 14:53 --

Upřesňuji, že to je od 7.2.2019, přičemž "Do odchozích transakcí se započítávají odchozí úhrady zadané debetní kartou, výběry hotovosti na pokladně a veškeré odchozí úhrady a inkasa (včetně SIPO) do jiné banky nebo na účet jiného klienta Sberbank CZ v daném měsíci."

Vzhledem k minimálnímu zůstatku (kvůli strhávání a vracení poplatku za vedení) je vlastně fakt, že to je při 2 účtech dvou osob zjednodušení - stačí 5 trvaláků a nemusí se tam nic sypat zvenčí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 12. 2018 14:55

Ale nemusíš se o to starat. Nastavíš 5 trvaláků, vložíš stovku a máš na dva roky pokoj :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 12. 2018 14:57

Jak píšu výše, zvolím jiný model. :) (Vlastně ale nevím moc proč, protože ty účty již déle nepoužívám. Měli by výrazněji zvýšit úrokovou sazbu na spořáku.)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků