Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lungaj 6. 12. 2018 12:10

audiobullys píše:
lungaj píše:Raiffka je vtipná - v IB mi nabízí vysoké předschválené limity na jejich "běžné" kreditky a když jsem zažádal o Mall kartu s třetinovým limitem, zamítli to z "interních" důvodů :-) Taky přístup.

A nebyla to jejich obyčejná style ? A tys zvolil Mall a ta předschvalena není , mám pocit.


Jasně, Mall karta nebyla předschválená, ale jako zákazník bych si myslel, že když už mají nějaký předschválený limit, bude platit pro jakoukoliv kartu. No asi se pletu :-)
lungaj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drpatrik2 6. 12. 2018 23:32

2000 u Mall je i pro stávající klienty RB, kteří Mall nemají? Mám jen Style.
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 7. 12. 2018 00:34

Ano, banky vzdy platily provizi nahaneci za ziskani klienta 3-5000 Kc za hlavu, takze Mall vyplati svou provizi svemu zakazniku.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 7. 12. 2018 06:12

Pochybuji, minimálně na FB tvrdí, že 2000 za Mall nezíská stávající klient.

Nebyl by někdo, kdo by mi odpověděl na dotaz? Vždyť všichni víte, jak ty registry fungují, já ne...
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 12. 2018 07:10

Trochu se obávám, že ti nikdo s naprostou pravdepodobností neřekne, jaký má vliv zamítnutí předschváleného úvěrového rámce na záznam do registrů, aniž by znal interní metodiku banky a pak ještě následné vyhodnocení takové informace jinou bankou. Jedna z možností je, že se v registrech vůbec nic neobjeví, protože nejde o nový kontrakt a zamítnutí tak zůstane jen na úrovni banky.

Pokud chceš mít naprostou jistotu, nejjednodušší si bude o výpis z CBCB zažádat, minimálně jednou za rok je to možné udělat "zdarma" (žádost je nutno doručit buďto osobně na jejich jediné pracoviště anebo druhá nejlevnější možnost je zaslání datové zprávy soukromému subjeku za 18 Kč) na základě GDPR (takže má význam si nechat rovnou vyjet společný CBCB/CNCB) - výpis do měsíce zašlou třeba na email.

Jak by mBank vyhodnotila žádost o "převedení" kreditky opravdu nevím, vícero uživatelů se tady vyjadřovalo spíše ve smyslu, že je to formalita, sám jsem tam kreditku nikdy neměl.

Každopádně děkuj za zkušenost s nabídkou předschválených limitů na navýšení úvěrového rámce v RB, taky mi v IB nabízeli možnost navýšení až o 20 tisíc Kč, tak aspoň vím, že to můžu s klidem ignorovat.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 10:13

No mně zamítli Monetu. Potí jsem si založil mBank Eshop a RB Style a včera mně Monetu schválili.

-- 7. 12. 2018 10:16 --

vpe píše:Ano, banky vzdy platily provizi nahaneci za ziskani klienta 3-5000 Kc za hlavu, takze Mall vyplati svou provizi svemu zakazniku.

Právě v podmínkách to nemůžu najít https://www.rb.cz/attachments/pi/karty/ ... A_mall.pdf a mám takový pocit, že jsem to tam někdy četl..
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 7. 12. 2018 11:37

Moc děkuji. Nečekala jsem, že mi to zamítnou, když se s tím tak vnucovali. Ani to nijak nepotřebuji, jen jsem prostě zvyklá mít na té Style tak 25 tisíc, tak jsem to odklikala a nad možnými důsledky nepřemýšlela.
Tak uvidíme, jestli to mBank bude jedno... požádám dřív, než by mi ten výpis z registrů poslali.

Taky jsem to v podmínkách nemohla najít, tak jsem si dopisovala přes FB:

"Dobrý den, pokud mám u vás účet a KK Mall jsem ukončila před dvěma lety, tak nárok na bonus z nákupu na Mall nemám, že?

Dobrý den, pro získání bonusu z nákupu na MALL Kreditní kartě je nezbytné nebýt vlastníkem žádného produktu. Pěkný den, Monika"

Ale tak nevím, jak relevantní jsou jejich informace z FB, že.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 7. 12. 2018 12:35

Detailni informace o KK MALL (odmena 2000) jsou zde:
https://www.mall.cz/mallkarta
https://www.mall.cz/mallkarta#faq-odmena-2000

Obdržíte až 2 000 Kč za Váš první nákup na MALL.cz (platí pro nové klienty Raiffeisenbank)

Jak funguje odměna až 2000 Kč za pořízení karty?
Do 90 dnů od vydání proveďte Vaši MALL.cz kreditní kartou platbu na MALL.cz. Výši vaši první platby Vám vrátíme zpět na kartový účet u Raiffeisenbank a to až do výše 2 000 Kč. Pokud tedy Vaše první platba bude např. 1 500 Kč, pak na kartový účet u Raiffeisenbank Vám vrátíme 1 500 Kč. Při platbě 2 500 Kč bude vrácená částka 2 000 Kč.
Nabídka vstupního bonusu platí pouze pro první nově vydanou MALL.cz kreditní kartu, o kterou klient požádal prostřednictvím této stránky. Z akce jsou vyloučeni zaměstnanci banky, stávající klienti banky či bývalí klienti banky, jejichž smlouva o bankovním produktu byla ukončena v období 12 měsíců před podáním žádosti.
V případě ukončení smlouvy o MALL.cz kreditní kartě během 12 měsíců od vydání karty má společnost Raiffeisenbank a.s. nárok na vrácení poskytnuté odměny.
Tato nabídka není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí kreditní karty podléhá standardním schvalovacím pravidlům Raiffeisenbank a.s.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 7. 12. 2018 15:27

fremantle píše:Každopádně děkuj za zkušenost s nabídkou předschválených limitů na navýšení úvěrového rámce v RB, taky mi v IB nabízeli možnost navýšení až o 20 tisíc Kč, tak aspoň vím, že to můžu s klidem ignorovat.


Já měl předschválenou nabídku v IB navýšení tuším o 50 000 Kč a místo navýšení na Deluxe jsem si nechal zřídit novou Mall a v pohodě to prošlo, toť má zkušenost cca před 3 měsíci.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 19:43

Dá se Mallkou platit na poště a Transferwise?
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 7. 12. 2018 21:19

Ano, platit se dá.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 7. 12. 2018 23:05

fremantle píše:Trochu se obávám, že ti nikdo s naprostou pravdepodobností neřekne, jaký má vliv zamítnutí předschváleného úvěrového rámce na záznam do registrů, aniž by znal interní metodiku banky a pak ještě následné vyhodnocení takové informace jinou bankou. Jedna z možností je, že se v registrech vůbec nic neobjeví, protože nejde o nový kontrakt a zamítnutí tak zůstane jen na úrovni banky.

Pokud chceš mít naprostou jistotu, nejjednodušší si bude o výpis z CBCB zažádat, minimálně jednou za rok je to možné udělat "zdarma" (žádost je nutno doručit buďto osobně na jejich jediné pracoviště anebo druhá nejlevnější možnost je zaslání datové zprávy soukromému subjeku za 18 Kč) na základě GDPR (takže má význam si nechat rovnou vyjet společný CBCB/CNCB) - výpis do měsíce zašlou třeba na email.

Jak by mBank vyhodnotila žádost o "převedení" kreditky opravdu nevím, vícero uživatelů se tady vyjadřovalo spíše ve smyslu, že je to formalita, sám jsem tam kreditku nikdy neměl.

Každopádně děkuj za zkušenost s nabídkou předschválených limitů na navýšení úvěrového rámce v RB, taky mi v IB nabízeli možnost navýšení až o 20 tisíc Kč, tak aspoň vím, že to můžu s klidem ignorovat.


Zamitnoti kreditky a to i opakovane se v jakychsi registrech objevi, ale to nemusi nic znamenat. Asi nejde o buhvijak negativni zaznam.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 12. 12. 2018 16:05

Raiffka vypustila novou appku a nutno uznat, že se vytáhli. Je to přehledné a je tam všechno vč. detailu investic na úvodní stránce a asi kromě zahraničních plateb to umí vše. Push notifikace + Face ID atd.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 12. 12. 2018 17:03

vpe, mne zamitli navyseni predschvaleneho uveroveho ramce.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 12. 12. 2018 19:04

No konecne po letech podporuji vetsi displeje, nez SE.

Jinak FaceID podporovala i predchozi, jen to nepsalo FaceID, ale TouchID, ale fungovalo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků