Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 12. 2018 21:09

Po dosavadních zkušenostech s UCB jsem očekával, že řešit cokoliv na pobočce zavání malérem, ale představa, že bych jim tam nechal tisícovku se mi příliš nelíbila, tak jsem si na pobočku nakonec taky došel. Měl jsem údajně i předschválenou nabídku, na což jsem hned odpovídal, že mám zájem jen o vygenerování standardní nabídky, abych se kvalifikoval do kampaně Black Friday a navzdory mým očekáváním to proběhlo poměrně standardně - příjem jsem nemusel dokládat vůbec (pakliže to bude představovat nějakou překážku s podmínkami akce, tak je to o slovíčkaření - ty mluví o předložení dokumentů, což banka zřejmě nemá příliš jak dokázat si myslím, nikoliv o doložení), do registru nahlídnuto bylo... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 5. 12. 2018 22:34

Poradíte někdo, jak nejlépe dostat EURa z Revolutu na UCB EUR účet?
Doposud to dělám přes Roklen bezplatně (KK Quatro -> Revolut -> Roklen -> UCB), ale Roklen mění od 3.1.2019 ceník/podmínky v tom smyslu, že "platební služby jsou možné, pouze pokud jim předchází směna měn u RoklenFx", což samozřejmě nemám v úmyslu.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 5. 12. 2018 23:56

KK Quatro -> Revolut -> UCB SK -> UCB
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Surik4t4 6. 12. 2018 13:32

vklatil píše:
ROlda78 píše:pobočka? :-)


Praha, Vysočanská. Nezávaznou nabídku mám na jméno a v podmínkách mají, že musí být dokončena nezávazná nabídka, nevím co myslí tím dokončená, ale když mi ji vytiskla tak je snad dokončená, další fáze by byla sjednání smlouvy o úvěru (i tak mi to v bance řekla), nechám se překvapit....



5. ZAPOJENÍ DO KAMPANĚ
Do Kampaně budou automaticky zapojeni všichni klienti, kteří během Doby trvaní Kampaně podají žádost o produkt PRESTO Půjčka na
cokoliv nebo PRESTO Půjčka – Převedení úvěrů a jsou majitelem jakéhokoliv platebního účtu. Platebním účtem se rozumí jakýkoliv účet
Banky, přes který klient realizuje platební styk. Podáním žádosti o úvěr u produktu PRESTO Půjčka – Převedení úvěrů se rozumí
dokončená žádost, u které došlo k ověření existence úvěrového produktu a zároveň nedošlo k zamítnutí na základě vyhledávání v
databázi umožňující posouzení úvěruschopnosti žadatele o úvěr. Podáním žádosti o úvěr u produktu PRESTO Půjčka na cokoliv se rozumí
dokončená žádost, u které nedošlo k zamítnutí na základě vyhledávání v databázi umožňující posouzení úvěruschopnosti žadatele o úvěr
a zároveň došlo k předložení dokumentů prokazujících příjem žadatele o úvěr. Podmínkou pro vyplacení 1 000 Kč není podpis úvěrové
smlouvy.

To, že nedošlo k zamítnutí na základě vyhledávání mi přijde jako jasná podmínka, že se musí provést dotaz do registru, ikdyž nepopírám, že si to někdo může vyložit jako žádný dotaz = žádné zamítnutí = podmínka splněna.
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 29. 12. 2018 10:30

AXA kreditní karta vydávaná UCB:
Od 1.1. snížení bonusu u Datart a Hervis sport z 3,5% na standardních 0,5%
Od 1. 12. 2018 vydávání/sjednání nových AXA Club karet ukončeno (podmínky pro stávající držitele zůstávají nezměněny).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ultima radiator 29. 12. 2018 10:36

Uff, to dopadlo jeste dobre.
ultima radiator
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 9. 1. 2019 11:14

Jde už někomu stáhnout výpis z KK za prosinec?Mě pořád ne...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 9. 1. 2019 12:26

už ano, včera tam ještě nebyl
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 1. 2019 12:58

Ano, až dnes. Měli nějaké zpoždění.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2019 18:03

Ke KK už mi šel o víkendu, ale ke spořáku ne (ale po víkendu jsem to nezkoušel).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tramin 9. 1. 2019 18:58

Jo,tak už ho mám taky.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2019 17:20

500 Kc na nakupy za par minut Vaseho casu? Jde to! Staci si do konce unora zalozit U konto online na www.unicreditbank.cz/odmena. Vase UniCredit Bank
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 2. 2019 18:27

Už máj zas 20 procent na Valentýna ale jen na 14.2. loni to bylo i včetně víkendu.jakakoliv restaurace.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 2. 2019 21:45

retron píše:500 Kc na nakupy za par minut Vaseho casu? Jde to! Staci si do konce unora zalozit U konto online na http://www.unicreditbank.cz/odmena. Vase UniCredit Bank


Škoda že člověk musí udržovat U-konto do 31.3.2020.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2019 22:32

a netýká se ani Ukonta Premium
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků