MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 14. 5. 2019 15:58

Je nějaký důvod tahat debetku MMB když mám SMART kreditku? Nebo ji můžu v klidu zašuplíkovat? :-)
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razputyn 14. 5. 2019 16:02

Ja ji pouzivam jen pro vklad hotovosti na ucet pres vkladomat.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackwork 15. 5. 2019 07:24

To jsem chtěl ale u nás není - nejblíž 20 km ... :-l
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlrs 15. 5. 2019 07:47

zasuplikovat urco jde, ja ji mam na placeni malych castek u pochybnejsich online transakci kartou - tam bych se totiz s keditkou bal :-)
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 15. 5. 2019 09:26

mlrs píše:zasuplikovat urco jde, ja ji mam na placeni malych castek u pochybnejsich online transakci kartou - tam bych se totiz s keditkou bal :-)


Tak to děláš přesně naopak ne???
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlrs 15. 5. 2019 10:45

No bud ji zasuplikujes, nebo ji (třeba) muzes jako ja používat na kraviny... kreditkou platim velky věci - je na tom něco nejasného?
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 15. 5. 2019 11:24

mlrs píše:zasuplikovat urco jde, ja ji mam na placeni malych castek u pochybnejsich online transakci kartou - tam bych se totiz s keditkou bal :-)


kreditkou bych právě ty pochybné transakce platil ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlrs 15. 5. 2019 11:26

jo? ja si prave moc netroufam platil kreditkou, kde je 100 litru, to radej zaplatim debetkou, kde je tisícovka nebo tak...
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boromir (novy) 16. 5. 2019 10:38

Koukám, že mám u Monety ještě účet Genius Gratis. Je nějaký důvod přejít k účet Tom ? Co jsem si přečetl, tak moc důvodu nemám, vedení je zdarma tam i tam, výběr bankomatů zdarma (u Gratisu myslím první tři což mi stačí). Nevýhodu u Toma vidím v SMS info, kde jsou zpoplatněné 2,50 Kč u Gratisu jsou zdarma a potřebuju vědět o platbách kdy mi odchází i přichází - nejlépe SMS, ikdyž limity jsou od 2000 Kč u SMS (Gratis). Vidíte někdo někde nějaké plus přejít k Tomovi - třeba bonusy, lepší úrok, poplatky apod. ?
boromir (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 5. 2019 11:21

Mám oba účty, Genius Gratis i Tom (zakládal jsem si ho ještě, když měl být zpoplatněný 99 Kč kvůli dočasnému úročení sazbou 3 % p.a.) a z hlediska běžného použití je to úplně jedno - je tam několik rozdílů, třeba u Toma jsou výběry z bankomatů v zahraničí bez poplatku, nicméně tak špatným kurzem, že i zpoplatněný výběr může vyjít levněji...

Gratis měl určitá specifika, které ale postupně ořezali (papírové výpisy, vklad na účet třetí osobou bez poplatku), takže neexistuje nějaký zvláštní důvod se ho držet. Tom na druhé straně nenabízí nic nového, aby bylo nutno mermomocí přecházet.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 5. 2019 12:19

Já mám na kontu Genius povinnej minimální zůstatek 200 Kč, má to konto Tom taky?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 16. 5. 2019 12:44

Jen založený na pobočce.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 5. 2019 13:35

Je u MMB nějaký efektivnější způsob ukončení smlouvy než písemně zaslanou výpovědí?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 16. 5. 2019 14:04

ano, pozadat AirBank online :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 5. 2019 15:19

Což přinese další zbytečný produkt, ne dík :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků