Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 15. 5. 2019 21:04

Jo, za všechno můžou ženy!
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 15. 5. 2019 21:48

Co znamená "Příchozí úhrada mimo TRINITY BANK" v ceníku? Jak může do banky přijít úhrada mimo banku?
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 15. 5. 2019 22:00

On-line žádost pro zřízení spořicího účtu Výhoda+ bude dnes 15. 5. 2019 od 21:30 do 23:00 dočasně nedostupná.
Důvodem je nasazení nové verze, díky které bude celý proces jednodušší, rychlejší a uživatelsky přívětivější. Současně nebude dostupné také internetové bankovnictví Trinity Bank z důvodu aktualizace systému.


Navstevnik123: Myslí se samozřejmě úhrada, která přišla z jiné banky než z Trinity.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 5. 2019 22:06

Navstevnik123 píše:Co znamená "Příchozí úhrada mimo TRINITY BANK" v ceníku? Jak může do banky přijít úhrada mimo banku?


To je copy&paste chybka. To opraví v desaté verzi ceníku. :love:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 15. 5. 2019 23:10

Nechápu, proč mi v IB banka posílá s dnešním datem Změnu podmínek s účinností v roce 2018 a podobné věci.

Patrik: Dalo se to vyřešit tak, že bys nejprve založil nový účet Výhoda+, poslal na něj peníze a ze staré Výhody+ peníze odeslal jinam. Ale je tam případné riziko FPV, pokud to máš vrchovaté.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 5. 2019 23:39

...a jak to ty ženy šily horkou jehlou, tak všechny zapomněly na to, že bude vypadat zvláštně, když na titulní stránce bude napsáno "1,58 % Bez podmínek" a k tomu bude dokument "Pravidla a podmínky..." 8-D
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 16. 5. 2019 06:38

Jak je na tom TB s rychlosti plateb? Do kdy musim odeslat platbu, aby dorazila do jine banky ten samy den?
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 5. 2019 06:58

Na pobočce jsem dostal informaci, že dopoledne, ale nezaručují to.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 5. 2019 07:47

Má někdo vyzkoušeno prakticky?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2019 08:00

No, mně ještě do jiné banky nedorazila platba, kterou jsem z Trinity posílal včera kolem páté večer.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MP007 16. 5. 2019 08:09

V podmínkách akce je ohledně způsobu založení uvedeno:

Účet lze zřídit on-line na webových stránkách www.trinitybank.cz nebo osobně na jakékoli pobočce/obchodním místě TRINITY BANK. U účtů zřízených on-line je účet považován za zřízený až po úspěšném
připsání první platby.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cestovatel01 16. 5. 2019 08:30

Včera dopoledne jsem založil přes web, nafotil doklady + pdf z Airbanky a dnes ráno mi účet aktivovali, jsem nový klient.
Po přihlášení vidím úrokovou sazbu 1,58 %. A na něm zasláne 3 Kč ze včerejška. Po pravdě přišla mi tahle akce velice vhod za 2 dny mi končí 2 % na ING a jít k RB mě netáhlo...
cestovatel01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 16. 5. 2019 08:47

Já založil včera odpoledne, účet schválen, poslal jsem odpoledne 100 Kč a zatím nepřišla sms s loginem do Trinity IB.
V emailu psali, že to bude den po připsání platby, čili zítra
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2019 08:50

PatrikChrz píše:No, mně ještě do jiné banky nedorazila platba, kterou jsem z Trinity posílal včera kolem páté večer.

už to přišlo
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 5. 2019 12:21

Dnes pokus s odesláním platby z Trinity do Creditas v 10:04, stále do Creditas peníze nedorazily.

Ani v 16:15 tam nejsou.
Naposledy upravil Lafayette16 dne 16. 5. 2019 15:16, celkově upraveno 3
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků