Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 5. 2019 20:00

Dneska vytočený hrnek...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 5. 2019 21:05

ripper6 píše:
evelista píše:jinak abych řekl moje uzitelske pocity z HB:

* naprosto hype pobočka, to jinde neuvidíš
* maj lite bankovní apku (to čti tak, že je rychle načítá a load historie je rychlej)
* nejlepší kreditka na trhu pro většinu
* chtít ovládát učet přes jejich HB linku moc nejde

Jo priznam se, taky jsem koukal do jakyho bordelu jsem to prisel :D Jsem netusil kdo je banker a zda nemam jit tam dozadu na recepci, alespon se to tak tvarilo.

-- 15. 5. 2019 17:18 --

ten Tablet to je tak umyslne, jasny aby neprodelali a nekdo uz musi fakt mit to stesti ze mu to vyjde :) Jakej je to vlastne typ? Abych mel predstavu :D
tento?
https://tablety.heureka.cz/samsung-gala ... e/#section


tenhle
https://www.alza.cz/samsung-galaxy-tab- ... .htm#popis
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod noi2 16. 5. 2019 09:53

To já vytočil hnusnej šátek, dvě políčka od tabletu.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 5. 2019 10:37

Vítej do klubu šatkařů :).
Jak to tady tak čtu, tak na hodnotnější výhry měli zde diskutující štěstí jen první dny (nákup 200/500 Kč), teď už samý hrnek či šátek. Že by smůla, nebo to kolo štěstí tak šikovně kalibrací vyvážili? :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 5. 2019 10:50

stesti/smula... ja vytocil tablet pred 2 dny
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 16. 5. 2019 11:11

Thom píše:Je to fakt jen na kreditku? Účet nestačí?


Nemusíš mít kreditku, já taky nemám, stačí, když si pořídíš zadarmo sticker k běžnému účtu.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 5. 2019 11:29

Hrnek s logem HB by Cetelem. Asi i ten šátek nebo rekola bych využil pravděpodobněji. Ale dnes byla na P5 alespoň hezká slečna u přepážky :)
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 5. 2019 12:10

to me prijde teda na to co jsem koukal ty policka, ze tam teda fakt asi to upravuji nejakou kalibraci, tohle neni snad mozny :D I tech 100kc me tam prislo docela casto na tom kole... P5.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 5. 2019 13:45

Já mám pocit že i starší pán přede mnou vytočil šátek, jsem se tomu smál četl jsem to jak šálek , říkám si to by brala stará, pak jsem šel já , lup taky šátek, říkám to není možný, přívedu za hoďku starou ať aspoň něco vytočí
A lup zase šátek.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 16. 5. 2019 13:49

Nejspis jde nejak nastavit teziste. :D Mozna by proti tomu pomohlo zatocit na druhou stranu. :hm
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 16. 5. 2019 14:40

wit.cz píše:Hrnek s logem HB by Cetelem. Asi i ten šátek nebo rekola bych využil pravděpodobněji. Ale dnes byla na P5 alespoň hezká slečna u přepážky :)

Jessica? ;)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 5. 2019 15:05

To nevím, já samozřejmě byl u toho trainee kluka, protože slečna přišla na své místo asi až minutu po mém příchodu :)) Taková drobná světlá blondýnka s mikádem
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 16. 5. 2019 15:47

No ta moje návštěva byla celá naprd. Šel jsem tam hlavně kvůli založení kreditky a že prý když jsou všechny moje příjmy z §10 a §8, tak mám smůlu ať jsou sebevyšší. To se mi ještě nestalo. No a pak aspoň změna mailu a šátek :-|
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 5. 2019 16:32

Chce to točit pořádně špinavýma a ulepenýma rukama, aby se vychýlilo těžiště a trochu vyvážily ty příčky na zadní straně kola :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 5. 2019 17:05

jj jeste je ta druha soutez kdyz projede clovek nad ty 3300czk, tak ja projel uz davno vic :D
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků