Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 5. 2019 18:21

E-mail změním před zatočením kolem na pobočce, nebo si jej musím změnit dopředu někde jinde?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod nikko 16. 5. 2019 18:26

E-mail si změníš na pobočce před zatočením, potom podepíšeš kartičku o účasti v soutěži a zatočíš si kolem štěstí o tablet aj.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 17. 5. 2019 15:44

Změna emailu a vytočení tabletu, u mne dobrý
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vklatil 17. 5. 2019 16:09

Tak jsem si byl dneska zatočit na Smíchově, byl tam akorát vytočený tablet, tak jsem si zatočil a vyhrál hrnek. Bylo mi blbý jim říct, že ho nechci tak jsem si ho vzal, to už je užitečnější snad i ten šátek.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 17. 5. 2019 16:17

Taky jsem byl na Andělu. Prý tam ale tablet už vyhrálo více lidi. ..
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 17. 5. 2019 16:19

Jo, když jsem tam byl, tak to taky bylo nastavený na tabletu a slečna říkala, že ten přede mnou ho vytočil. Ale moc tomu nevěřím, bylo to přímo uprostřed políčka.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 5. 2019 21:27

Dnes odpoledne na Andělu, kolo také natočeno na tablet uprostřed políčka. Nedali se přesvědčit, že jsem již před chvílí zatočil ... :-)
Vytočil jsem si 500 Kč v Kauflandu, tablet byl přesně na opačné straně. Před točením jsem prohlédl kolo zezadu - žádné závaží, ani zjevná nesymetryčnost, jen třecí brzda, aby se kolo netočilo půl hodiny. A na vaši radu jsem zatočil doleva. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 5. 2019 08:37

ja zasadne tocil ve smeru hod. rucicek a levou rukou. Pred tocenim nejprve kolem zatrasl, aby povypadavalo zavazi 8-)
Lidi neblbnete, nehledehte v tom konspiraci, proste nekteri maji smulu a nekri stesti ;-)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod razputyn 18. 5. 2019 08:54

A pak jsou jeste takovi, co maji *****, protoze to maji na pobocku daleko. :-S
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 18. 5. 2019 17:00

Tak to se nastavi sikovne, prave na to policko tabletu jako reklama, jenze kdyz tam prijde Pepa, normal silou zatoci, tak na 99% to uz na to policko tabletu nepadne.
Proste bys clovek musel projit, rict ze at mu nastavi to na policko XYZ treba odmena 100kc, ze jedine pak bude tocit :)

Vse je to propocitano v analytickem oddeleni s odborniky, treci cast, brzda, bezna sila uzivatele, doba toceni kola, kam ma pracovnik vzdy nastavit na zacatek kolo, tak aby byla pravdepodobnost ze padne jina levnejsi varianta :)
Smysl to ma, kam by prisli kdyby vsem rozdavali tablety typu Samsung s 3GB RAM / 32GB v hodnote cca 9000kc :)

Lze vsimnout, tam kde je treba bezne tablet zdarma napr k pujce, tak je to nejaky laciny jen s 1GB RAM :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 18. 5. 2019 20:19

Tak v Brne navyseni limitu karty, zmena emailu a kolem mi zatocit nedali.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 19. 5. 2019 08:32

ripper6: něco na té tvé úvaze bude ;-) , propočítané to určitě mají , kam má natočit pracovník kolo
a kam umístili políčko s tabletem. Obzvláště pokud to je často nastavené právě a pouze na tablet. :-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 5. 2019 09:01

ja jsem to nemel nastavene na tabletu. Uz nechte tech konspiraci. To jako pocitaji statisticky i se silou, jakou se toci kolo, kazdy ma jinou silu, atd....Kdyby chteli, tak policko tabletu nebude siroke jak krava.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 19. 5. 2019 14:22

tomu neverim ze nedali zatocit po zmene mailu, kde je nejaka zakaznicka obrana, ihned preci jim ukazes podminky ve svém telefonu, nebo at se na ne podivaji s tebou u nich na pc, nerikej mi ze nevedela ze to jde ke zmene mailu, zrovna v brne
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2019 17:25

Chnapka si možná jen zapomněl o zatočení kolem říci. Točit není povinné, kdo si neřekne, toho ve svém zájmu nutit určitě nebudou:).
Já při mé návštěvě pražské pobočky jsem hned řekl, že jsem soutěživý a chci točit kolem, když takovou soutěž mají, a že tedy převodem z účtu kreditky převedu 5000 Kč na jiný účet, což pro zatočení stačí. Slečna si nebyla jistá - evidentně měla naučeno, že točení je především za zřízení nového produktu. No ale měla před sebou papír s těmi podmínkami hezky barevně zvýrazněnými a hned jsem jí tedy řekl, že jde o poslední z na webu uvedených podmínek, to potvrdila a OK. Tedy ono to tak extra jako my, kteří chceme soutěžit, ti pracovníci HB nemají nastudováno, kdy vždy lze kolem točit. Je fakt třeba si o to hned říci, oni si to v podmínkách přečtou.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků