Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Hlava 2. 2. 2009 16:16

Jo hochu, já na to jezdím už půl roku. S ujedu o 150 km víc ani nemrknu.
Jak dlouho to používáš ty, že tvrdíš že to je pohádka? :-)
A co se týče emisí, tak v květnu jdu na STK, tak můžem krásně srovnat naměřené emise před a po. Původní protokol mám schovanej. Co ty na tuto výzvu? :-)
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 2. 2. 2009 16:38

Hlava: o 150 km na jak velke nadrzi a jakem aute?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 2. 2009 16:41

Hlava: emise ok, (ale ty ovlivňuje elektronika víc než palivo). ale jak chceš dokázat tu spotřebu, resp dojezd? Já mám ve stejném autě se stejným benzínem v nádrži pokaždé jiný dojezd a i spotřeby se liší při skoro každém tankování... kde najdu nějaké technické parametry plus popis toho, co to má být? pokud jsem to našel správně, tak jsem tam našel cca to samé, co u jiných výrobců "opičich kapek".
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 3. 2. 2009 08:35

Auto je Seat Cordoba 2003 1.4 55kW.
Dokazovat ani nic nepotřebuju, já na to jezdím a vidím jak to funguje :-). Ale můžeš se zeptat kohokoli kdo má stejné auto, kolik najede na jedno natankování. Hádám, že to víc jak 630, 650 km nebude, stejně jako u mě. Proč si myslíš, že bych pět let ježdění s tímto autem měl stejný dojezd a najednou "z ničeho nic" (neb jsou to opičí kapky jak říkáš), proč najednou ujedu 750, 800 km na jedno natankování u stejných benzinek jako celou dobu před tím?
Žádné technické parametry nikde nenajdeš, pochybuju, že by výrobce někde uváděl složení. Nicméně můžu ti poslat katalogové listy.
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2009 08:40

Hlava: jaky motorovy olej pouzivas? Nejaky mineral nebo polosyntetiku?

Jinak obecne nejake tablety mi prijdou jako nesmysl. Chapu, ze muzou obsahovat ruzna aditiva, ktera mohou "povysit" lepsi mazani motoru, ale aby se zvysil dojezd o 1/4? Tomu teda opravdu neverim.

Taky schvalne zkus napsat, jak je to cenove, jestli se nevyplati radeji ten benzin koupit, protoze ty tablety urcite nebudou zadarmo :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 3. 2. 2009 08:51

Netuším jaký olej používám. Jednou za rok jde auto do servisu, kde mu vymění olej. Přiznám se, že nejsem nijaký automobilový fanda, já do auta liju benzín a vodu do ostřikovačů. Všechno ostatní jde nějak mimo mě, pro mě je to jen dopravní prostředek.
Dám ti příklad. Člověk, který do používá ve Fordu Sierra s LPG, s tím namísto původních 300 km ujede koilometrů 400. To je dokonce víc naž 1/4, ale jak píšeš a je ta natolik neuvěřitelné, že nemá smysl to uvádět, lidi tomu neuvěří. Jediná možnost je, že to sami zkusí. A nevím o nikom, kdo by to přestal používat hehe.
Dávkuje se to podle obsahu nádrže, takže se cena liší, nicméně u mýho auta stojí jedno natankování o 25-35 Kč víc (rozptyl záleží na tom jestli nakupuješ jako distributor nebo koncový zákazník, v jakém množství atd, protže se do ceny dost promítá poštovné, sklad pro Evropu je v Anglii). Zda je to moc či málo za další kilometry nechám na vás.
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2009 09:51

Hlava: jeste mi prozrad, jak to aplikuje do nadrze u toho LPG, to by me vazne zajimalo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 3. 2. 2009 10:21

Tabletu vložíš do tankovací pistole.
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 2. 2009 10:51

Pokud se ti to 100% nerozpustí, ničíš zanášíš si filtry, pokud by to pronikalo ještě dál, zničíš si motor úplně. Musí se to tedy 100% rozpustit. Nemáš ale žádnou jistotu, že se tak určitě děje, protože neznáš složení.
Kdyby toto fungovalo, ekologové skáčou radostí, bude to povinná přísada atd. Kdyby to fungovalo, už by se dávno udělal rozbor, z čeho to je a výrobek se ukradl a tak dále.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 3. 2. 2009 11:07

Vlez si na youtube, kde je několik videí ukazujících názorně jak se to pěkně rozpustí.
Ekologové budou skákat radostí, jediné co je potřeba, aby se o tom dozvěděli a dostalo se to k nim. Na druhou stranu si myslím, že moc nebudou skákat radostí dodavatelé PHM. Nicméně kdyby toto jak říkáš fungovalo (a já jako nadšený uživatel říkám že to funguje), umíš si představit, že to jednou bude používat 90% lidí? A vidíš ten obrovský prostor pro expanzí?
Kdyby to nefungovalo, proč si myslíš, že by se ta společnost FFi během pouhých 3 let rozrostla do 215 zemí? Protože to nefunguje a jsou to opičí kapky? Asi jo. Pak se ale miliony lidí naučily jezdit ze dne na den tak, že najednou ujedou o 10, 15, 20, 25, někteří i 30% víc než bez MPG. A i kdyby to bylo jen kvůli tomu, že je to třeba jen placebo (což říkám že není), pak to za to stojí i tak, nebo ne?
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod oakley. 3. 2. 2009 11:19

Pokud tabletu pozře i řidič, je úspora i 45% a to se už vyplatí.
oakley.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2009 11:39

Tak jsem si trosicku zagoogloval a nasel jsem zajimavou zkusenost:

Předevčírem, jsem koupil jedno balení po 10 ks, jelikož jsem tak trochu nedůvěřivý vhodil jsem jednu tabletu do 50L sudu s naftou a co mi není moc jasné jak dlouho se má rozpouštět bo ještě dnes tablete neporušená leží na dně. Podotýkám, že tohle není remcání, ale dotaz.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 2. 2009 11:40

Hlava: výrobců přísad do paliv jsou na světě tisíce. Většina z nich měřitelně nefunguje, nebo produkuje rozdíly v jednotkách procent. V minulém fifth gearu například na morotové brzdě zkoušeli, jestli premium nafta zvyšuje výkon tak, jak výrobce tvrdí. Ano, zvyšuje. o 1,5%... stojí to za příplatek na benzínce?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2009 11:41

A dalsi zajimavej prispevek, takze opravdu uspora 65 Kc?

Ne vše co pochází z MLM je špatné, ale samotný princip je vydělat prachy a né zachránit svět něčím extra novým. O tom jestli MPG funguje něchť si každý udělá obrázek sám po přečtení článku na wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Fuel_Freedom_Internat ional Kdo neumí anglicky nechť použije google translator. Objektivitu wikipedie může napadnout jen blb.
I kdyby to fungovalo, přikládám trochu matematiky: prý úspora 7-14%, řekněme 10%. U motoru, který má spotřebu 5,5l/100km a nádrž na 55litrů (něco jako TDI ochcáfka), se zvýši dojezd o 100km, tedy úspora 5,5 litru nafty což je asi 140 kaček. Za tabletu dám 75 kaček. Že by mi stálo za to si něco pochybného házet do nádrže při úspoře asi 65kč na nádrž? To může udělat akorát tak důchodce s íkvétykve, který toho za rok stejně moc nenajede. Čuz buz, amatéři.


A zajimavy clanek k tematu:
:arrow: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007012901

A neco odbornejsiho:
:arrow: http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=405
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 3. 2. 2009 13:43

S474N píše:... vhodil jsem jednu tabletu do 50L sudu s naftou ...

Nechci se pouštět do flame jestli to je pravda nebo výmysl. Jediné co mě v první chvíli napadlo je, že jsem nikdy neviděl 50l průhledný sud. A jak bych to zjišťoval v neprůhledným mě fakt nenapadá.

mikicz píše:...jestli premium nafta zvyšuje výkon tak, jak výrobce tvrdí. Ano, zvyšuje. o 1,5%... stojí to za příplatek na benzínce?

Jo, toto jsem taky četl, v testu magazínu Test myslím přišli na to, že u českých Shellek jsou ty V-power a jiné něco úplně jinýho (horšího) než v Rakousku, Německu. Že to u nás šiděj. Já to nikdy nepoužíval, ani jsem si nikdy nemyslel že by se to vyplatilo.

S474N píše:A zajimavy clanek k tematu:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007012901

Frekvence slov "mělo by", "pokud by", "blábol" mi něco říká, že to pan autor viděl možná tak někde na obrázku. 90% odkazů v článku nefunguje. Odkaz na článek p. Čecha mi taky přijde zvláštní, nevím co z něho mám vyčíst. Že v něm vyjmenované přísady nefungují? Nikdo opak netvrdil.

S474N píše:A dalsi zajimavej prispevek, takze opravdu uspora 65 Kc?

No a i kdyby jen to? Pro člověka, který najede 100tis km za rok to může být úspora v desetitisících za rok. Pro někoho, kdo provozuje autodopravu to může být úspora ve statisících za rok. Je to málo?
Já sám třeba najedu za rok docela málo, ale i tak mi to vyjde na několik tisícovek (zejména díky trochu zaváděcímu údaji o ceně za tabletu).
To máte to samé jak s poplatkama v bankách. Kolik lidí se utěšuje, že "to skoro nic není", že ta stovka, dvě za měsíc vlastně nestojí za tu námahu. Já si tu námahu dal, utek konkrétně od spořky k FIO a ročně na tom ušetřím skoro 5 táců (poplatky + výrazně vyšší úročení). Chce to jen se trochu zamyslet nad počtama.
Hlava
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků