KDE NEJVÝHODNĚJI PRODAT ZLATÝ SLITEK?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lywe 26. 10. 2009 15:10

PROSÍM O RADU KDE V PRAZE NEJVÝHODNĚJI PRODAT 100GR ZLATÝ SLITEK ARGOR HERAEUS? DÍKY ZA INFO....
lywe
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 10. 2009 16:21

Např. zde http://www.zlate-cihly.cz/ZZS_Zlata_cih ... _gramu.htm (to jsou ty zlaté mince jak uvádí Žulda) dostaneš 62 190 Kč.

Až to prodáš, dej vědět, jsem docela zvědav jestli ten odkup funguje bezproblémově, nebo jestli se budou firmy cukat (že to nebylo koupeno od nich, že je to umatlaný/poškrábaný / ne v originálním balení / bez dokumentů,...).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 26. 10. 2009 21:06

Rozhodne se zeptej v oegusse, na avario pozor, pred casem skoro krachli platili se zpozdenim. S vice nez 100g bych te poslal do Vidne nebo do Mnichova.
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2009 08:10

PatrikChrz: kdyz se podivam na to Avarrio, tak tam maji kalkulacku:
:arrow: http://www.avarrio.cz/vykup-zlata.php#k ... ykup-zlata

Kód: Vybrat vše
Dostanete od nás: 57 265,86 Kč
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lywe 27. 10. 2009 09:43

zkoušel jsem vše ale všichni se cukají nebo nabízejí příliš málo mám představu tak 62tis. ve u jednoho nabízí o 6tis. méně u druhého se vymlouvá že to neni od nich přitom stav nového , a další nekomunikují? takže soukromá inzerce to jistí...
lywe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2009 09:56

Muzu vedet, proc se toho zbavujes?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 10. 2009 10:15

lywe: toho jsem se právě bál. On není problém něco koupit (zlato, stříbro, diamanty,...), ale prodat za rozumnou cenu.
Výkupní ceny, co mají uvedeny na stránkách jsou tak často jen lákadlo pro kupující, aby měli dojem, že mohou vždy svojí "investici" odprodat s malou ztrátou, ale když přijde na "lámání chleba", tak se vždy najde nějaký důvod, proč "momentálně není možné odkoupit" nebo se snaží srazit cenu :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lywe 27. 10. 2009 11:00

proč prodávám? nepotřebuji až zas tak nutně peníze jen potřebuji investovat ve svém podnikání...
lywe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žulda 27. 10. 2009 12:19

Zkus to dát na Aukro, i když tam to bude chvíli trvat oproti přímému odkupu.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 27. 10. 2009 15:29

Většinou chtějí odkupovat pouze svoje, tak to chodí... Za 58K to vezmu
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 28. 10. 2009 06:55

lywe, podíval jsem se lépe na ceny.
Nemůžeš dostat 62K, když aktuální PRODEJNÍ cena na rakouském eshopu je 23029 Eur za kilovku a při kurzu 26,2 je 603359 Kč. To je 603 Kč a ty chceš, aby to KOUPILI za 620 Kč/gram....
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 10. 2009 11:32

...na Aukru proběhly i divnější obchody :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LGA 28. 10. 2009 12:43

lywe píše:zkoušel jsem vše ale všichni se cukají nebo nabízejí příliš málo mám představu tak 62tis. ve u jednoho nabízí o 6tis. méně u druhého se vymlouvá že to neni od nich přitom stav nového , a další nekomunikují? takže soukromá inzerce to jistí...


Napiš sem své zkušenosti podrobněji.
Kdo kolik nabízí, ať jde vidět rozdíl proti inzerované výkupní ceně na internetu.
A kdo se cuká a z jakých důvodů?
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lywe 28. 10. 2009 18:47

většínou tvoří rozdíl mezi prodejní a výkupní cenou 5tis. kč..takže ještě nějaký rok počkám na cenu kterou si představuji...
lywe
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků